Глобальні оголошення!



Як одягти крутя-вертя?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Як одягти крутя-вертя?

Повідомлення erinaceus » 15 серпня 2014, 13:10

А ваші дітки охоче одягаються? Мій такий непосидющий, що треба бути справжнім асом, щоб його вдягти :crazy: Зараз ще нічого, скільки того одягу влітку треба. Але на носі осінь, а далі зима, то мені вже недобре...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Як одягти крутя-вертя?

Повідомлення Кокетка » 15 серпня 2014, 13:50

мій старший такий , непосидючий... бігала за ним і одягала) бігала за ним і годувала) одним словом бігала за ним весь час))) всі мами на площадці дитячій сядуть і сидять) а я по периметру)))гоню) вже й забулося))) йому вже 9 років. тепер самостійний і допомагає по дому прибирати , може собі їсти взяти, вчиться готувати грінки) жарить яйця)і бутерброда зробить і собі і меншому) і одягається давненько сам)) мені дуже подобається, що він самостійний (рахую що хлопчики повинні бути самостійними), а от непосидючість залишилася і називається це поганим словом гіперактивність :dash:
Востаннє редагувалось Кокетка в 15 серпня 2014, 13:53, всього редагувалось 1 раз.
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Як одягти крутя-вертя?

Повідомлення taranjka » 15 серпня 2014, 13:51

то тре пержити. посидючість - в більшості набута риса :hi: я як вдягала то історійки придумувала, о - на колготах квіточки - давай ніжки заквітчаєм... деколи ловити по хаті приходилося :crazy: вдягатися ми починали завчасу. але пройшло якось, хоч тоді здавалось шо то на вічно :hi:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Як одягти крутя-вертя?

Повідомлення stella123 » 15 серпня 2014, 16:36

В мене теж донька непосидюча. І її проблемно бува вдягати. Зараз якось якось простіше бо літо менше одягу і вона сама почала зацікавлюватися процесом вдівання коли дуже хоче йти на двір то почина зносити свої і мої капчики, лашки. Сама пробує то все вдягати на себе. На це так смішно дивитися. Деколи може капчики попутати і неправильно вдягнути або шорти вдягнути задом наперед, або мою фудболку на себе вдіти просунувши голову у рукав. Одним словом кумедно. А раніше то був жах. Але я якось старалася її заговорити або відволікти, щось там показувати, розказувати яку гарну куртучку ми бирамося і як холодно буде якби ми пішли безнеї на двір. Ще казала, наприклад, що яка в неї гарна шапочка показувала в дзеркалі і розхвалювала на всі боки ту шапочку чи курточку, чи мештики і як моїй Поліночці в ній гарно. Тепер як вдягамося на двір то вона підходить до дзеркала, дивиться на себе, крутиться і каже "ай-на-на". Або показу мені на капчика і чекає, щоб я хвалила, які гарні в неї капчики. Ще помогали мультики при вдягані і реклама по телевізору (була моя дитина менше, то була фанатом реклами).
Зображення
Якщо зараз дуже погано, то в найблищому майбутньому буде дуже добре.
stella123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 268
З нами з: 20 серпня 2012, 22:59
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: дівчинка Полінка 23.09.2012

Re: Як одягти крутя-вертя?

Повідомлення erinaceus » 15 серпня 2014, 22:29

Кокетка написав:мій старший такий , непосидючий... бігала за ним і одягала) бігала за ним і годувала) одним словом бігала за ним весь час))) всі мами на площадці дитячій сядуть і сидять) а я по периметру)))гоню)
І я так само :ha: Як їмо не вдома, щоб в крісло посадити і прив'язати, то бігаю за ним, щоб хоч трохи поїв. Він рота розкриває і біжить далі :crazy: І з вдяганням те саме. Ще верх то так-сяк, а штани чи взуття, то вже гірше, бо ж треба на ножку натягнути, а та ножка хоче бігти далі :ha:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Як одягти крутя-вертя?

Повідомлення erinaceus » 16 серпня 2014, 13:20

taranjka написав: але пройшло якось, хоч тоді здавалось шо то на вічно :hi:
Ага, в плані дітей добре те, що ситуація змінюється дуже швидко. Як би важко не було сьогодні, завтра може буде все гуд :yes: Раніше у нас з одяганням ще гірше було. Вдягалися через плач. Тепер принаймні просто через "не хочу".
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Як одягти крутя-вертя?

Повідомлення Янголятко » 18 серпня 2014, 22:22

Ми з чоловіком дуже любимо донечку вдвох одягати. Вона так не опирається і все виходить дуже швидко. :aplo: А коли я одна, то заговорюю або співаю
Зображення
Янголятко Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 74
З нами з: 12 липня 2013, 20:42
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 45 раз.
Подякували: 52 раз.
Діти: Донечка Евеліна

Re: Як одягти крутя-вертя?

Повідомлення erinaceus » 26 жовтня 2014, 23:03

Прийшли холоди, а з ними і ще більше небажання вдягатись :impossible:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Як одягти крутя-вертя?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 27 жовтня 2014, 11:47

А в моєї Марти взагалі зараз такий період, що вона або не хоче вдягатись, і бігає голенька в хаті, до істерики не хоче нічого вдягнути, або навпаки, можемо прийти з вулиці, і вона не хоче роздягатись, і так і ходить ще з годину в хаті в куртці, шапці, шарфіку :hi:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Як одягти крутя-вертя?

Повідомлення Sam » 15 листопада 2014, 03:26

Одягатися дуже не любить. Поки одягну зараз, то по всіх кімнатах походимо, поспіваємо, музику послухаємо, набагато легше з кимось, але це буває рідко.
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Далі

Повернутись до Дитячий гардероб



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей