Глобальні оголошення!



Як навчити дитину нормально засинати?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Як навчити дитину нормально засинати?

Повідомлення Nymydora » 30 травня 2011, 23:40

маємо проблему із засинанням. Не знаю, як навчити дитину нормально вкладатися спати на денний (та і нічний) сон. Колишемося ми в найрізніші способи. Як був малий, то на руках, потім в слінгу, потім в слінгу під пилосос (на спині) або на животі просто в слінгу, тепер возимося по коридору у візочку - з плачами, від 10 хвилин до години буває. :omg: Сам в ліжечку категорично не хоче - кричить, товчеться, боюся, щоб не випав :scare: Інколи взагалі не спить вдень...
На ніч даю груди (хоча вже хочу відлучати, пробували без грудей - протрималися два дні). Але він з грудьми не засинає - поїсть трохи, а потім кусаєтсья. :istereka: Я груди забираю, даю соску, то він ще біля години по мені товчеться, по два-три рази проситься на горщик (і нічого там не робить, таке враження, що спеціально, щоб не спати), тягне за волосся, тлумиться, ми сваримся, миримся і врешті засинаємо.
Підкажіть, будь ласка, як навчити дитину нормально засинати, бо сил нема. :dash: :dash: :dash:

Сину рік і 8, активний, але не гіперактивний, багато гуляємо, апетит нормальний.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: як навчити дитину нормально засинати???

Повідомлення ЗІрка » 31 травня 2011, 13:46

о! постою послухаю :?
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: як навчити дитину нормально засинати???

Повідомлення КлубНіка » 31 травня 2011, 14:44

Наш також десь місяць тому почав був так тлумитись перед сном, але як на диво ситуація кардинально змінилась після відлучення. Зараз мій малий сам або проситься, або просто показує на ліжечко, я його кладу, глажу по спинці, хв 5-10 і дитя спить. А починали все з того, що вдень я сяк-так але вкладала його сама, а вечером я буцім одівалась казала синочкові па-па, що мама ідев магазин, а сама тихенько ішла в другу кімнату(коли просто ішла в другі кімнату, то він летів за мною і тоді сам нехотів лягати), таквін лишався з чоловіком і він його вже вкладав. Спочатку вкладання ростягувалось на годину, а через тиждень малий вже спокійно засинав за пару хвилин.
КлубНіка Офлайн


 

Re: як навчити дитину нормально засинати???

Повідомлення Nymydora » 31 травня 2011, 15:09

я пробувала віддавати дідові з бабою - так вони колисали його на візочку. Два вечори заснува, а на третій за годину мама привезла мені і сказала, щоб я дала цицьку і не мучила ні себе, ні дитину (
А сьогодні знов - почали вдень класти, поки мене не було вдома - десь біля 1, то заснув вже мені аж в 2, і то під пилосос - у візочку їздив-їздив, просився каку, нічого не какав-не пісяв, ридав. Аж вийняла, всунула в слінг і пішли пилососити кухню. Поки закінчила - спав.
ДУрдом веселка :crazy: :crazy: :crazy:
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: як навчити дитину нормально засинати???

Повідомлення гра з вогнем » 31 травня 2011, 15:15

переросте :)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: як навчити дитину нормально засинати???

Повідомлення taranjka » 31 травня 2011, 15:43

Nymydora ти не одна. аналогічна ситуація з денними засинаннями. іноли нічними. от півтори години старань накрились - дєцко так і не вснуло і нема сили вже вкладати. а вже ж майже спала :o :o :o :o
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів


Повернутись до Спальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron