Глобальні оголошення!



Дитина відмовляється спати удень

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Дитина відмовляється спати удень

Повідомлення taranjka » 11 березня 2013, 00:26

Ksenija твоя спить багато. може в неї такий міцний нічний сон, що їй достатньо . взагалі дивися по ній, бо якщо їй нормально і денне засинання тільки винажлива процедура для вас обох, то може спробуй його забрати?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Дитина відмовляється спати удень

Повідомлення Natalinda » 11 березня 2013, 03:55

krapk@ написав:а ми навіть в садку не спимо-уявляте всі діти 2 з половиною години сплять а моя дитина ні!!!

Я уявляю, бо в нас аналогічно(
Мій не спить практично з двох років вдень, чуть раніше навіть. Перестав спати коли забрала годування (я як не люди останнім забирала годуваня на денний сон). До того були періоди коли не спав, чи спав дуже мало, але кототкі, тиждень, не більше.
mariana я б тоже хотіла щоб дитина спала вдень до років 5-6. Але після кількох вкладань з плачами, нервами та істериками дала собі спокій. По дитині не видно що вона втомлена. навпаки на вечір "приступи" активносіт починаються)))

Ksenija я б теж казала по дитині дивитися, якщо їй нормально, то і не силувати
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дитина відмовляється спати удень

Повідомлення Virchik » 11 березня 2013, 09:29

А ми якщо вдень нагуляємось, а почала тепер вставати зранку, тоді як я йду на роботу (як відчуває), то в 14:00 вирубається і може спати до 16:00 чи навіть до 17:00.
Зображення

Зображення
Virchik Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 446
З нами з: 30 травня 2012, 10:06
Дякував (ла): 169 раз.
Подякували: 272 раз.
Діти: доця Анастасія

Re: Дитина відмовляється спати удень

Повідомлення flash-ka » 11 березня 2013, 10:19

моя доця, Слава Богу, спить і вночі і вдень....а от батьки кажуть, що я не спала ні вдень ні вночі.... :crazy: ото дала жару...спали усі як зайці під кущем. потім у 3 роки почала спати вночі. а от вдень не сплю досі....відкрию очі і побачу,що вже світло, все, капець , більше не засну... :impossible: можу заснути вдень коли тиждень конкретно недосипаю...і то не на довго :crazy:
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Дитина відмовляється спати удень

Повідомлення Сяна » 11 березня 2013, 11:23

Катя спить раз на день, в першій половині дня. але коли годину, коли дві...
Ксень, думаю, у вас то період такий... може, коли ви прийшли з прогулянки перед обідом, то ти зразу роздягай і спати клади, шоб Христя не мала часу розбігатися. в нас так колись було - прийшли, Катю переоділа, дала груди - і спить. тоді нема коли "кузіти" :yes:
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Дитина відмовляється спати удень

Повідомлення Ksenija » 16 березня 2013, 16:13

Вчора в Христі вперше не було денного сну... Сьогодні теж ним щось не пахне. Зате в мене сьогодні був :hi: , поки дочка з чоловіком гуляли.
Наніч вкладати нема куди швидше - так засинає в 7. Зате зранку сьогодні проспала на пів годинки довше. І ніби не дуже капризна була, так..трохи..
Ksenija Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 461
З нами з: 21 квітня 2011, 16:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 431 раз.
Подякували: 364 раз.
Діти: Христина (11.11.2011)

Re: Дитина відмовляється спати удень

Повідомлення westa » 06 червня 2013, 23:56

А мій синочок не спить вдень вже кілька днів. Просто неможливо вкласти. Але не дуже капризує , витримує нормально. Тільки на ніч на годину раніше лягає ( в 8 , а не в 9 ) , спить до 7-8-ої год. А я в шоці :scare: :impossible: :dash:
Дуже сподіваюся , що це мине. Інакше можна вішатися.Страшно , бо мама каже , що я перестала спати після року.
Ні в кого такого не було ?
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Дитина відмовляється спати удень

Повідомлення ЗІрка » 07 червня 2013, 00:13

ми перестали спати десь в 2,10 спершу було нормально ніби, а тепер якісь істерики з обіду починаються. вкласти неможливо, але й терпіти часом вже несила. ото я не можу зрозуміти, чи це нестача сну так позначається, чи просто якийсь період становлення характеру. спить найчастіше 10 годин (з 22 по 8 приблизно) а деколи і менше
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Дитина відмовляється спати удень

Повідомлення Marichka » 07 червня 2013, 09:32

А наша вдень навпаки як не поспить,то до вечорнього сну може не дочекати,сама вирубується,але не надовго,а потім грається до 1-2 ночі.То мені якраз підходить ложити в обід,а ввечері лягає вже з нами біля 11.30
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Дитина відмовляється спати удень

Повідомлення Валя85 » 31 жовтня 2013, 12:32

Старшого вдома теж важко покласти в обід спати. В садочку засинає найшвидше, а от вдома проблема. Кожного разу каже мені, що ще не пора, навіть якщо вже 2 година. Якщо я біля нього ляжу, то 15-20 хвилин і спимо обоє. Але добре як ще і доця спить, але останнім часом донечка не дає лягти. Вона раз висипається до обіду, а потім після обіду. Але якщо не спимо на обід, то з 6 вечора і до 9 такий капризний: і те йому не так, і те. Чоловік приходить з роботи і зразу бачить, що малий не спав сьогодні.
Валя85 Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 61
З нами з: 20 березня 2013, 13:36
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 108 раз.
Подякували: 47 раз.
Діти: Синочок Артемчик
Донечка Вікуся

Поперед.Далі

Повернутись до Спальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron