Глобальні оголошення!



Питання до мамусь, чиї діти на ГВ

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Питання до мамусь, чиї діти на ГВ

Повідомлення krapk@ » 13 лютого 2011, 00:22

TanenRom написав:коли чоловік приїжджає завжди допомагає з малою!!!
цікаво чи було б так, якби ми жили разом???


так і в мене було.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Питання до мамусь, чиї діти на ГВ

Повідомлення Natalinda » 13 лютого 2011, 00:27

Мій перші 2 місяці допомагав дуже. Я після кесарського, то не сильно старалася носитися, то частенько наніч чоловік присипляв малюка як не на руках в позі самольотика, то в себе на плечі (як хто памятає нашу фотку з дня батька). Дякувати Богу дуже рідко таке бувало шоб серед ночі треба було малого носити. Хоча як кажу поноси бо я неможу - то звісно ж носить. Але в нас як і у _viki_ в такі моменти дитині потрібна лише мама, тому я не бачу сенсу термосити чоловіка, хоч хтось в хаті має бути виспаний. Мій чоловік весь день за кермом, то мені спокійніше як я знаю шо він не засне в дорозі, а я й вдень можу лягти при бажанні.
В обід у вихідні як ходив чоловік з синком гуляти, то той міг заснути, але не вважаю це заслугою у вложенні спати, зараз засипаємо лише з грудьми.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Питання до мамусь, чиї діти на ГВ

Повідомлення Вілена » 13 лютого 2011, 02:06

Наш татко допомогав і носився тільки тоді, коли я нагло підходила і сунула в руки малятко, бо після кесарського довго не дуже моглося. Благо, маленька народилася з невеликою вагою.:) А зараз іноді бере на вулицю (підозрюю - тільки для того, щоб я не діставала пропозиціями поспілкуватися :hhh: ) Зато зі старшою стали майже ліпші друзі. Коли гроші зайві є-із задоволенням їдуть в Подоляни розважатися. А мене жабка по-троху починає дусти-я теж хочу!
Вілена Офлайн


 

Re: Питання до мамусь, чиї діти на ГВ

Повідомлення Вілена » 13 лютого 2011, 02:11

А ще згадала-коли перша донечка народилася, вперше чоловік її в пологовому на руки взяв,а потім на який час забув, що є в нього ще хтось, крім телевізора... Одного разу надоїло мані таке ставлення-прийшла, в руки тицьнула. Спробував пручатись, із обуренням запитався : А чого я ?(наголос на Я) А я й спиталася : А ти не тато? Після того питань не було, але й активності особливої теж не спостерігалося.
Вілена Офлайн


 

Re: Питання до мамусь, чиї діти на ГВ

Повідомлення mala-karta » 13 лютого 2011, 03:17

Вілена написав:активності особливої теж не спостерігалося.

Вілена написав:Зато зі старшою стали майже ліпші друзі.

хм, то все приходить з часом?
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Питання до мамусь, чиї діти на ГВ

Повідомлення mala-karta » 13 лютого 2011, 03:22

наш татко мало помагає і мало помагав.
Вночі я дійсно не бачила змісту. А вдень в татка не було бажання.

А перемінилося все, коли він побачив в знайомих, як тягнеться син до татка. Пробував тоді взяти нашого на руки - малий зразу в крик. Відтоді почав трохи більше займатися малим.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Питання до мамусь, чиї діти на ГВ

Повідомлення Alisa » 13 лютого 2011, 11:07

Чесно кажучи, важко уявити сім*ю, де мама неспить і возиться з плачущою від колік, зубків чи ще чогось дитиною, а чоловік мирно хропить поруч. Бо чим він зарадить?
Якби в нас так було, то за пару ночей недопомоги чоловіка в мене розвинулась би ненависть до нього. Навіть не ненависть, а "презрение" (вибачайте, що російською, бо неможу підібрати відповідника).
Звичайно, що чоловік зарадить...
Дитину заспокоюють груди, а маму - моральна підтримка чоловіка. В трьох і зуби лізуть легше, і коліки. Це ж сім*я.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Питання до мамусь, чиї діти на ГВ

Повідомлення Nymydora » 13 лютого 2011, 17:08

Аліса-ідеалістка. :D
А ми свого тата відправили в іншу кімнату спати. Всім спокійніше і всі задоволені. Єстєсссно, вночі до малого встає той, хто ближче :hhh: А часто, той хто ближче, забуває перекладати малого назад в його ліжечко, і тому спить у позі зю, бо малий спихає з подушки і розкладається там у позі звєзди. Чоловіки, бляха-муха :mad:
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Питання до мамусь, чиї діти на ГВ

Повідомлення fajno » 13 лютого 2011, 19:42

вночі ми ВСІ спимо. Вдень (до обіду) коли є вдома (а мене нема :D )запросто заколисує і т.д. На ніч як треба - то в і в слінгу може .Каже, шо якби йому ше цицю то мене і не треба їм :tipok:
Зображення
fajno Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 323
З нами з: 28 березня 2010, 00:19
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 117 раз.
Подякували: 173 раз.
Діти: Ева

Re: Питання до мамусь, чиї діти на ГВ

Повідомлення Natalinda » 13 лютого 2011, 22:26

От погоджуюся з Alisa щодо сімї, але не розумію як татко працювати має нормально вдень :head: Дякувати Богу шо таке коліки і зуби ми поки не знаємо, а от коли мама (я) корчилася від болю і лазила рачки по хаті - то звісно ж татко не спав і просити його нічого не треба було все сам робив
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Спальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість