Глобальні оголошення!



Сон на вулиці взимку

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Сон на вулиці. Зимою

Повідомлення mala-karta » 21 грудня 2010, 00:25

йой, Оксана, я тобою захоплююсь :)

Я свого ледве вмовляю спочатку одягтися і вийти (а він мені в процесі, що там Мороз щипає і вопше холодно), а потім ніяк не годен одому заманити ...

А то ж двох!
І то ж щоби ні одне не плакало, бо як гуляти з плачущим вийдеш на мороз?
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Сон на вулиці. Зимою

Повідомлення nadia 2311 » 21 грудня 2010, 00:41

Минулого року гуляли щодня, окрім того тижня що були сильні морози.Зараз також ходимо кожен день, а інакше в нас не получається. Тому що часом Анюта може ходити по хаті з шапкою і чобітками від 9.00 і кожні 5 хв підводити мене до дверей щоб йти на вулицю. На вулиці зараз не спимо любимо щоб мама бігала з санчатами, ще разів 10 потрібно впасти в сніг, а ще зі всіх лавочок в дворі потрібно позмітати сніжок. Так що нема коли спати повно справ на вулиці.
Зображення
Зображення
nadia 2311 Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 130
З нами з: 13 березня 2010, 21:29
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 187 раз.
Подякували: 181 раз.
Діти: Синочок- грибочок
Донечка квіточка

Re: Сон на вулиці. Зимою

Повідомлення Oksana » 21 грудня 2010, 00:54

ну от власне вмовити вдягнутись мені тоже тре, але не то саме прікольніше. Весело починається, коли одного вдягнула, вдягаю другого, а перше роздівається в той момент, то жарко :zybu: Ну, я просто вже адаптувалась, і вдягаємось швиденько. Але в нас є ще один секрет, санки :zybu: Це в нас хіт сезону, і коли вони зявляються в коридорі, бажаючих вдягнутись на двір різко збільшується :zybu: ;-)
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Сон на вулиці. Зимою

Повідомлення mala-karta » 21 грудня 2010, 00:55

:lol:
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Сон на вулиці. Зимою

Повідомлення kamisia » 21 грудня 2010, 01:12

А ото як лили дожчі то я чемно сиділа дома, моя дитина вдівала шапку і куртку від комбеза(якби я не ховала штани то їх би тоде обівала) сама вилазила в коляску, накидала конверт на ноги і так сиділа "готова" до виходу..... то капці мені приносила, взувайся!!! Зараз в нас проблема: Ждан активно перейшов на один сон і ми в різний час гуляємо/спимо, нема з ким на дворі бавитись.... Хто зна якби була компанія може Соф Андреєвна і не гуляли б в мами на ручках.... Короче я за активне і постійне перебування дитини на дворі
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: Сон на вулиці. Зимою

Повідомлення Zoryana » 21 грудня 2010, 14:26

Старший син спав на вулиці від народження (9 жовтня) і до півтора року. Спав по 3-4 години, і весь цей час я мотала кола з візочком по парку. І жодного разу не захворів! А в 1,5 року почав відмовлятися спати на вулиці - навколо стільки всього цікавого - і ми почали спати вдома, а весь час неспання проводили на вулиці. А от після двох років гуляти взимку став відмовлятися - сніг під ногами, сніг в лице, вітер... В візочку не хоче, на санках не любить. Виманювала всякими правдами-неправдами на годинку, а деколи і зовсім не вдавалося вийти. Отоді й почалися соплі-кашлі. З Данкою зараз теж гуляємо кожен день незалежно від погоди не менше двох годин.
Zoryana Офлайн


 

Re: Сон на вулиці. Зимою

Повідомлення happymami » 21 грудня 2010, 15:05

А я лінтяйка :P . Мені тре компанію, щоб гуляти по 2-3 години. Тому я не хожу часто на двір, бо нема з ким)))

короче, з малою гуляли в любу погоду. Але тоді й вдома не було шо робити. То я гуляла шоб не нудитися. мала спочатку немовлям спала в колясці. А як виросла - перестала. То ми в теплу пору року гуляли зранку і вечором а в обід спали

А з малим тіко влітку по пів дня надворі. А зимою - гуляю лиш раз. Бо лінуюся. Вдягати задовбує. Переважно татка відправляю з ним гуляти. Але на дворі з 6 місяців не спить. Все має бачити і чути

Але дітям на дворі то круууть. Шкодую тих діток. чиї батьки ше й при автономному опаленні і з закритим вікнами парять їх бідних в хаті... В мене сусіди переїхали сюди з Лондона (а там же тепліше, ви в курсі), то так і кажуть прямим текстом, шо я мачуха, якшо на сніг дітей вожу та ше й бабу з ними ліплю снігову. Общім, як тільки мінус на вулиці, то я вже для них ненормальна, бо на Чукотку дітей повела :stupid:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Сон на вулиці. Зимою

Повідомлення Naya » 21 грудня 2010, 15:21

ми ниньки три години гуляли.
сууууумно було, нікого не було...
зате гарно виспалися
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Сон на вулиці. Зимою

Повідомлення Marta » 21 грудня 2010, 16:00

Класноооо!....)

А ми гуляли 1,5 години, ліпили бабу, я б ще з задоволенням гуляла б і гуляла, проте тре було йти додому спатки...((

Жалко, що коляски такі маленькі..)))))Так би також положила б надворі.
Marta Офлайн


 

Re: Сон на вулиці. Зимою

Повідомлення Natalinda » 21 грудня 2010, 16:52

І мій в коляску вже несміщається, я вже думала може б то на санках спав :lol:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Спальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron