Глобальні оголошення!



Сон на вулиці взимку

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Сон на вулиці. Зимою

Повідомлення Любов » 20 грудня 2010, 18:35

Marta написав:П.С. А те, що дехто в шоці- знаю, одна мені розказувала, що в селі якомусь (ну, надіюсь, не в усіх), то від листопада по березень-квітень деякі діти взагалі не гуляють!!! І це вважається, що про дитину дбають, що "Там ж мороз!!! Куди дитину навулицю????"
І як вона вийшла з малими гуляти, то всі дивились на неї, немов на маму-монстра, яка мучить дітей!)


от і на мене так дивляться, а я все не могла зрозуміти чому :zybu: . коли кажу, що дитина в любу погоду кожного дня повинна бути на вулиці, то мені чуть не показують, що я отака :stupid: . І мамусі з дітками, що ми літом гуляли на вулиці зараз кудись подівалися :hz:
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Сон на вулиці. Зимою

Повідомлення ЗІрка » 20 грудня 2010, 18:59

в нас приватне подвіря, то стараэмося гуляти... але до -10, і бажано без вітру чи у сильну вологість. нині катали нові санки, то малий в них і заснув... я добре вкрила і тупцювала біля нього хв 15, жеби часом кітка не вилізла погрітися зверху чи півень в носа не клюнув :zybu:
правда спить тільки 20-30 хв, але осінню він вже взагалі на вулиці не засинав, а тепер як випав сніг і морозець, то спить як немовля:))) тобто гарно спить :lol:

в мене одна сусідка (бабця) все дивується, що я таку малу дитину на вулицю виношу, то каже носа в шарф замотати то ще щось жартує... а діточок на вулиці дійсно щось не дуже видно, ми гуляли в обід, то сусідська Ілонка (3 рочки) тільки у віконце заглядала і руцьою нам махала
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Сон на вулиці. Зимою

Повідомлення krapk@ » 20 грудня 2010, 19:13

я родила 5 грудня, а вже з 3 січня (може б і раніше вийшли але я порвана була шо капец), гуляли на вулиці щодня (крім того тижня що -30 було)-інакше синочок не хотів спати. За весь рік, що минув може 3-4 дні не були, і то при високій температурі. А маю подружку-в сусідньому будинку яка теж востаннє виходила в жовтні мабуть, ну так щоб гуляти. Може перебіжками в поліклініку і ходять, чи в гості. Сьогодні я її кликала, навіть майже згодилася (хлопчику півтора), а потім каже, та ні, зараз донька зі школи прийде, треба нагодувати....Ми мол вчора на празднику були (хватає на цей місяць :extesi: ) В неї постійно-висока вологіст на дворі-я не збираюся гробити свою дитину. Отак.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Сон на вулиці. Зимою

Повідомлення Marta » 20 грудня 2010, 19:42

Ото капец, дівки, читаю і дивуюсь, як то в когось буває... :stupid:
Просто нема слів, одні емоції.... :ugeek:
Marta Офлайн


 

Re: Сон на вулиці. Зимою

Повідомлення kamisia » 20 грудня 2010, 19:43

А хто гуляє по парках, замітили як поменьшала кількість калясок... розчинилися всі десь в просторах асфальту...
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: Сон на вулиці. Зимою

Повідомлення fajno » 20 грудня 2010, 22:06

ми гарненнько гуляєм і взимку. в наші то майже 5 місяців то самий раз. 2 год. в парку + ше можем 2 год вдома без перерви досипати
Зображення
fajno Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 323
З нами з: 28 березня 2010, 00:19
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 117 раз.
Подякували: 173 раз.
Діти: Ева

Re: Сон на вулиці. Зимою

Повідомлення TanenRom » 20 грудня 2010, 22:49

і ми гуляємо від народження щодня, ну хіба щось не склалось, або дощ льє, як з відра.
а в парку зараз дійсно - ПУСТО, де-не-де колясочка проїде. влітку у нас в дворі гуляло до 8 колясок, зараз я одна, ось така плачевна ситуація......
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Сон на вулиці. Зимою

Повідомлення Melisa » 20 грудня 2010, 23:18

Ми теж гуляємо і гуляли-спали,як були менші. Зараз виходимо на годинку. Доця рветься додому. Щось зима в нас не дуже улюблена пора року.
А минулого року як спала в колясці,то їй там дуже навіть тепло було і в -15. Овчинка + одяг. Оооо, то я такі круги мотала, а малявка спить, хоч би що. Свіже повітря. Вдома-задуха.
Канєшно гуляти (спати), однозначно! :thumbsup:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Сон на вулиці. Зимою

Повідомлення Ira » 20 грудня 2010, 23:42

Ми теж зараз виходимо гуляти на годинку-півтора, бо більше доця не витримує, рветься додому.
Минулої зими інколи спала на дворі, але в основному дома, бо я мала деяку роботу виконати, то зручніше було, щоб Лєра дома спала, а я тим часом працювала. Але гуляли кожного дня (до -15, як було нижче, то не виходили), навіть чим більший був мороз, тим швидше вона відрубувалась спати. Зараз вже не спить в колясочці, бо ноги дуже звисають :lol:
А з тих мам, що не гуляють зимою, я теж в шоці. Знаю одну таку, яка минулого року всю зиму не виходила з дитиною гуляти :stupid: І малий в неї такий хворобливий!!!! І сама вона, до речі, медик :crazy:
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Сон на вулиці. Зимою

Повідомлення Oksana » 21 грудня 2010, 00:22

Ми як були маленькі, то взагалі вдома часу менше проводили чим на дворі. Родились в жовтні, то от з народження і десь по квіткнь місяць гуляли десь по 5 годин добрих щодня. В любу погоду. Деколи були і такі дні, коли в парку крім нас гуляли ще тільки такі самі "двойні" коляски. Це значить погода була така "гарна", що з однією дитиною батьки вирішили пересидіти дома. А хто мав двох, то як і я з більшим задоволенням шурували на двір, бо дітки там весь час спали :) Часто тоді якраз гуляли з Нельою а парку :) памятаю один раз, весь парк замело, сніг лапатий-лапатий, ніц не видно, а ми гуляєєємо, класно було :) І дітки тоді навіть не шмарканули ні разу за зиму :) Зараз теж намагаємось гуляти багато, але тепер тре двох вговорити одягнутись, бо з приходом зими, виникла така проблема :) але на дворі дууууже люблять бути, а зараз з санчатами, то додому тре заманювати, не хочуть йти, скільки б до того не гуляли :)
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Спальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron