Глобальні оголошення!



Коли малюк перестає прокидатися вночі?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Коли малюк перестає прокидатися вночі?

Повідомлення Dashko » 03 лютого 2013, 20:39

Спить без памперса , пісяє 3-4 рази.


А висаджуєш йоо чи просто впісюється? Я, як завжди, починаю звідси шукати причини :confused: :wink:
Взагалі, є якісь звязок між пісяннями і просинаннями? Ви - молодці, без памперса, тому це легко прослідкувати.

А вдень взагалі може не взяти груди, коли пропонуєш? Чи все таки робить декілька смоктальних рухів і відпускає?

Взагалі-то, якщо пару смоктальних рухів - і засинає, то це добре. А те, що став частіше прокидатися - це характерно для діток після півроку, бо зменшуються денні прикладання. Часто на це не можливо повпливати. Потрібно просто організувати зручний сон. Наприклад, підсунути ліжко до стінки або взагалі перейти спати на матраси і таке інше. :wink:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Коли малюк перестає прокидатися вночі?

Повідомлення westa » 03 лютого 2013, 23:35

Не висаджую. трохи ліньки і малий пісяє тоді , коли цицю сюняє.Раніше ,коли перевдячала навіть не прокидався , а зараз починає плакати , то годую ще раз.
Малий в мене дуже активний , навіть гіперактивний.Треба якісь спокійні ігри з ним грати , але ж його не заставиш. Такий круцько ! :)
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Коли малюк перестає прокидатися вночі?

Повідомлення westa » 03 лютого 2013, 23:40

А вдень взагалі може не взяти груди, коли пропонуєш? Чи все таки робить декілька смоктальних рухів і відпускає?

Ні , вдень все добре. Повноцінно їсть 4 рази , а по чуть-чуть - коли хоче. А от коли треба мені , то не заставиш :)

Дуже дякую всім за поради і співчуття. Я вже менше переживаю.
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Коли малюк перестає прокидатися вночі?

Повідомлення yultsya » 03 лютого 2013, 23:49

От кому тре переживати, то мені))))Дитині майже 3 роки і прокидається регулярно!!! Інколи псіхую,що таки завершу ГВ, але досі не наважуюсь. І не знаю чим ті прокидання пояснити.Інколи спить до ранку цілу ніч, а вже як ранок, то прокидається поїсти. А от вже 3 ночі прокидається, як немовля, кожні 2 години :dash: :dash: Може хтось щось порадить. Спимо разом. В туалет зазвичай не встає, хоча звичайно, по різному.

Найбільше мене от цей факт засмутив на зустрічі випускинків, коли всі пішли після ресторану в Алюр, в який я таки хотіла піти-подивитись і піти не змогла, бо без мене не засне і не поспить, а як прокинеться, а мене нема, то плачі....(((( Але то вже інша тема...
Зображення
yultsya Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 293
З нами з: 10 грудня 2009, 20:33
Звідки: тенопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 248 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Вероніка 2010 р.н.
Валерія 2014

Re: Коли малюк перестає прокидатися вночі?

Повідомлення Dashko » 04 лютого 2013, 23:07

А от коли треба мені , то не заставиш :)


Я якраз за цей момент питалася. Чи бере малюк груди, коли ти пропонуєш, чи взагалі ні одного смоктального руху не робить?

Інколи спить до ранку цілу ніч, а вже як ранок, то прокидається поїсти. А от вже 3 ночі прокидається, як немовля, кожні 2 години

Юль, це насправді досить характерно для трирічних діток :wink:
А як взагалі справи з годуваннями: є проміжні годування? може заснути з тобою , але без грудей? може заснути без тебе? як спить-засинає вдень?

В мене в самої останні 10 днів так пагано малий спав вночі :crazy: Я, як завжди, спихаю на зуби, може лізуть останні. :confused: Бо те, що смокче часто - мене в принципі не напрягає (звикла ::Р: ), але якось почав інакше смоктати :cry: Ще я висаджувати почала лінуватися :confused: , але думаю, це не через це.

Одним словом, всім гарної спокійної ночі :wink: :kiss:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Коли малюк перестає прокидатися вночі?

Повідомлення yultsya » 04 лютого 2013, 23:35

Dashko то у тебе він ще маленький, а тут 3 роки. Тішить, що це характерно для 3 річок, а потім буде легше? Де же чекатиму цьог етапу.

Без мене не засинає. Зі мною і без грудей теж нереально. Єдине можуть заколисати в колясці без мене. Проміжні годування забрала, інколи просить, то намагаюся увагу переключити, але інколи даю. Вдень теж засинає тільки з грудьми. Якщо не дати, то просто не спатиме. Хочу, щоб вміла без мене засинати, але не виходить.або я не дуже стараюсь або щось не те роблю.
Зображення
yultsya Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 293
З нами з: 10 грудня 2009, 20:33
Звідки: тенопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 248 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Вероніка 2010 р.н.
Валерія 2014

Re: Коли малюк перестає прокидатися вночі?

Повідомлення nelly » 05 лютого 2013, 00:16

а я от замітила, що моє дітьо просинається дуже часто (разів зо 5-6) десь з 2-ї ночі до 5-ї. Це коли я насидівшись на форумі лягаю спати в 1 ночі і тільки прийде милий сон і тут шо півгодини мама, ціці гам!! Трохи злюся, але сама розумію, що це ситуації не змінить. Лягає в 22 год і може до 1-2 взагалі не прокидатися, а потім з 5-6 спить до 8-9 як коли. І що то за такий період з 2-ї до 5-ї години??
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Коли малюк перестає прокидатися вночі?

Повідомлення гра з вогнем » 05 лютого 2013, 01:35

yultsya мий теж в три роки прокидався і зараз ше прокидається, але нечасто
переважно водички попити просить, або коли окремо спить в свому лижечку то пид ранок приходіть майже завжди

скоро вже почне спати не переживай
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Коли малюк перестає прокидатися вночі?

Повідомлення Nymydora » 05 лютого 2013, 12:26

мій не просинається, хіба що щось насниться і він плаче або зривається, але зате впісюється, якщо не висаджу. То мушу вставати 1-2 рази висаджувати. А він навіть не прокидається, попісяв і спить далі. І мокрий не будиться... Нам вже 3 р. 4 міс. і я починаю нервуватися....
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Коли малюк перестає прокидатися вночі?

Повідомлення yultsya » 06 лютого 2013, 00:27

гра з вогнем написав:yultsya скоро вже почне спати не переживай


здається звичайні слова "не переживай", але вони стільки важать!!! Мені якось аж легше стало, от чесно. Дякую, гра, за підтримку :kiss:

А розкажу про наш сьогоднішній денний сон. Поки мала спала, я в сусідній кімнаті розбирала наш безлад. І чую з тої кімнати,де дитина спить БЕМЦ. Не зрозуміла,що сталось...Заглянула, а малої в ліжку нема і стоїть собі в іншій стороні кімнати. Виявляється,що вона чи то з закритими очима чи така сонна встала і пішла, пройшла всю кімнату і врізалась в двері (не ті,що виходити, а в кладовку) :crazy:
Я зайшла, а вона не розуміє що відбувається,щось почала розказувати....То вклала далі спати. :crazy:
Зображення
yultsya Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 293
З нами з: 10 грудня 2009, 20:33
Звідки: тенопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 248 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Вероніка 2010 р.н.
Валерія 2014

Поперед.Далі

Повернутись до Спальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron