Глобальні оголошення!



Якщо дитина не хоче спати вночі....

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Якщо дитина не хоче спати вночі....

Повідомлення Natalinda » 31 травня 2010, 09:46

kamisia написав:Ми грались, серед ночі, 2 рази вставали в 00 15 і 04 30 :o :o :o :o :o



kamisia можна лише поспівчувати. :( В таких випадках рекомендують дитині вдень менше давати спати. Реагуйте на це відразу, щоб не ввійшло в режим :emphaty:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Жаліємось :(

Повідомлення kamisia » 31 травня 2010, 10:05

Дружбинська тусовка вже знає: якшо Соня не доспить то крики такі..... :scare: Лючше най спить, просто тре її на вечір більше вимучувати. В нас вже один час нічні ігрище були в порядку денному, потім з тоє теми ми збились, відать наново...
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: Жаліємось :(

Повідомлення lore1ei » 31 травня 2010, 10:13

Natalinda написав:kamisia можна лише поспівчувати. :( В таких випадках рекомендують дитині вдень менше давати спати. Реагуйте на це відразу, щоб не ввійшло в режим :emphaty:


А я от навпаки чула, що якщо дитина виспана вдень, відповідно активна і весела, не нервова, то вночі сон кращий.
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Жаліємось :(

Повідомлення Milichka » 31 травня 2010, 10:14

Natalinda написав: В таких випадках рекомендують дитині вдень менше давати спати. Реагуйте на це відразу, щоб не ввійшло в режим :emphaty:


Я б не радила не давати дитині вдень спати.
У нас тоже була схожа ситуація, ми в ночі грались до 2-4 години, а потім спала доця до обіду.Я пробувала міняти режим, не давала в день спати, то у дитини почали появлятися різні неврології....
Краще набратися сили, все повино стати на свої місця само собою
Доця з 5-ти місяців почала спати добре ;)
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Жаліємось :(

Повідомлення Natalinda » 31 травня 2010, 10:47

Йой, ото дискусія почалася :scare: Дівчата, та я ж не писала не давайте дитині спати вдень зовсім. Як дитина буде спати вдень тричі по 4-5 год. то є велика імовірність, що вночі вона захоче гратися. І якщо давати їй спати по 2-3 год. то така імовірність зменшиться. Нічого поганого я порадити не хотіла, це досвід моєї близької подруги, причому досвід позитивний. Щиро рада за тих хто може набратися терпіння і перейти на режим який пропонує дитина (ніч замість дня) я наприклад після кількох недоспаних ночей стаю плаксива і дратівлива. а в такому стані заспокоїти дитину, яка відчуває всі мамині емоції дуже важко.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Якщо дитина не хоче спати вночі....

Повідомлення мешканка » 31 травня 2010, 11:18

Коли моя малеча почала вночі прокидатись, щоб побавитись ми перевели її на одноразовий сон... Було їй місяців 9. Пару днів вона звикала до нового режиму...важко було, нила, хникала, стомлювалась, але, коли засинала (біля 9) то спала непробудно всю ніч, тай вдень спала довше (десь до 3 годин). Тож я думаю, вчинили ми правильно.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Якщо дитина не хоче спати вночі....

Повідомлення nadia 2311 » 31 травня 2010, 12:26

Ой як я розумію тих мамусь в яких малеча не спить :emphaty: Синуля був поміняв день на ніч з трьох місяців до року і трьох.Це був просто жах :scare: Перепробували все що тільки могли, а він всерівно робив по своєму.В день неможливо не дати заснути.Засинав сидячи під час ігри, я могла робити з ним зарядку підкидати термосити, а він відключався і спав.Був один випадок, що як згадаю то тепер біжать мурашки під шкірою: після кількох місяців безсоних ночей пам"ятаю стою посеред кімнати з кричащим синочком на руках і уявляю, як зараз тріпну ним до землі і в хаті стане тихо і добре :fool3: Дякувати Богу прийшла вчасно до тями.Але це все минуче і в один прикрасний вечір синуля ліг вечером і заснув на цілу ніч. :yahoo: Хотя лишився совою до тепер.
Зображення
Зображення
nadia 2311 Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 130
З нами з: 13 березня 2010, 21:29
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 187 раз.
Подякували: 181 раз.
Діти: Синочок- грибочок
Донечка квіточка

Re: Якщо дитина не хоче спати вночі....

Повідомлення Milichka » 31 травня 2010, 12:27

Можливо це залежить від віку дитини.
Нам було два місяці, коли Тіна поміняли день з ніччю. Вдень до обіду вона спала і їла, а вночі годину спала і дві бодрствувала, і так до 4-ї ранку, я була ДУЖЕ ПЛАКСИВА і не виспана, але після мучення дитини неспанням в день- я вирішила нехай вже краще в мене руки трусяться, ніж у неї
А в п"ять місяців Тіна поступово почала гарно лягати спати
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Якщо дитина не хоче спати вночі....

Повідомлення Dashko » 31 травня 2010, 15:32

Наталінда, те що ти написала дуже логічно. Я сама завжди надіюся, щоб малий вдень поспав по-меньше і по-раніше. А старшу вже взагалі не ложу спати вдень. Але чула те саме, що каже lore1ei: чим більше дітки сплять вдень, тим краще вони сплять вночі. Колись читала про це на слінгоконсультанті. Не дуже памятаю, там ділилися досвідом мами, що постійно носять діток в слінгу. Тому вдень дітки багато сплять, але всі казали, що на нічний сон це впливає тільки в кращий бік. Хоча це стосується тільки маленьких діток, правда не знаю до якого віку.
Дуже цікава тема :rose:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Якщо дитина не хоче спати вночі....

Повідомлення Zaya » 29 вересня 2010, 14:24

Моя мала вдень спить багато ,а от після 18 00 вже починає капризувати на сон і інколи не може заснути, то ми носимось. Купаємось рано і рано лягаємо спати. 21 00 вже відрубон.

Вночі проблем взагалі не маю. Рано також з нею лягаю

А прокидаємось 7.30 чи у 8.00.

Вона сама собі такий режим зробила. за 3 тижні від народження. Кожен день раніше лягала і раніше ставала.

А от коли я засиджуся в неті, то даю цицю зранку і мала спить до 10. 00
Zaya Офлайн


 

Далі

Повернутись до Спальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron