Глобальні оголошення!



Якщо дитина не хоче спати вночі....

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Якщо дитина не хоче спати вночі....

Повідомлення TaniaPicaSSo » 01 січня 2015, 22:41

Ой. Це, напевнр найбільш болюча тема для мене зі всіх, з якими поки стикалася. Скільки порад мені хто не давав, наївно думаючи, що я ще не все перепробувала. Раніше 22-23 в мене дитина ще спати не лягала ні разу. І то, раніше 23 то було кілька разів за все життя. А так, якщо дитина заснула до 12, то в нас рахується, як супер-пупер. Прям така подія, про яку можна розказувати знайомим та родичам, які в курсі наших проблем з вкладанням ввечері. З 2 до 12 - це природній режим сну моєї дитини, який в неї був ще в животі. Раніше 12-13 год я рухів ніколи не чула, зате вони потім не вщухали до другої ночі, хоча я все життя лягала в 23-24 год, і вагітною теж.
Але це ненормально, - мені часто кажуть про режим моєї дитини. І я не маю що сказати у відповідь, я повністю згідна, що це не є нормально, але не можу нічого вдіяти. Майже завжди, коли я вкладаю її раніше, наприклад в 12, ми годину-півтори обидві мучимось. Я до речі через це і завершила гв (їй було без 3 тиднів 2 роки), бо вже ненавиділа той процес, коли вона годину-півтори мене їла, і так і не засинала. Зараз без гв все те саме. Лежимо бідьше години, я їй і співаю, і казки розказую, і на руках колишу, і глажу її, пригортаю, і просто мовчу, лежу тихенько збоку. А їй якщо сон не йде, то марна справа намагатись її приспати. І я потім собі думаю, чи воно мені треба - мучитись з нею по 2 год і вона все одно засне в 2, якщо модна піти спати в другій і вона засинає за 5 хв тоді. І якби не соціум навколо, якби ми собі жили окремо від суспільства, я би просто дала собі спокій, але ж світ весь заточений під жайворонків, і хочеш не хочеш, а треба під нього підлаштовуватись. На другий рік в садок, поки навіть не уявляю, як то буде. А як в лікарні з нею лежали, як аналізи треба було здавати, думаєте було інакше? В лікарні був підйом в 7 год. Доводилось будити. Потім вона зразу після всіх процедур годині в 10-11 лягала досипала собі за ніч, потім ше раз спала за обідній сон, і на ніч лягала все одно після 12.
Варіант 'не давати спати вдень' теж не працює. Якщо вона не поспить вдень, то я маю на вечір капризну невиспану дитину, яка все одно засне не раніше 12. Краще вже тоді слідувати її природнім бажанням і всі тоді щасливі. Кращого варіанту я поки не придумала :pardon:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Якщо дитина не хоче спати вночі....

Повідомлення Ulkanet » 01 січня 2015, 23:06

Таня - ти не одна така :crazy:
моя також до 12 години спала в животі - а на вечір то вже так товклася :ha: правда меніто не заважало спати :hi:
я вже вище писала, як я мучилася з тим спанням. тільки моя сама відмовилася спатив день в 1,6 р. а наніч - то по 2 години влягалися, аж поки мене не довело вже то спання до "ручки", і я її тупо лишила з її татом і пішла з хати. :scare:
після цього в нас пропала трагедія лягання спати :hi: дитина лягала спати між 11 і 12 год. вечора зі своїм татом і засинала аза 10-15 хв. :wink: блище до 3 років, Аня сама почала лягати скоріше спати. і навіть коли ходили в садік - вона раніше 11 не засинала, а вставала в 7-30 :dash: і ходила отако не виспана. :dash:
тепер от лягає між 22 і 23 годинами, встає в 9-10, деколи може і до 11 подрихляти. Коли йде зімною на роботу - то буджу в 10, а коли приходить баба - то спить доки хоче. :wink:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Якщо дитина не хоче спати вночі....

Повідомлення erinaceus » 02 січня 2015, 00:06

TaniaPicaSSo 100%!!!
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Якщо дитина не хоче спати вночі....

Повідомлення Natalinda » 02 січня 2015, 00:49

TaniaPicaSSo написав:але ж світ весь заточений під жайворонків, і хочеш не хочеш, а треба під нього підлаштовуватись

Оце мене все життя бісило :cry:
Нам пощастило що синок, як і ми сови з одного боку, а з іншого - був би жайворонком - мені прийшлося б підлаштуватися, а так приходиться дитину будити
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Якщо дитина не хоче спати вночі....

Повідомлення taranjka » 02 січня 2015, 01:51

в нас з Дарцьою таке було - лягала спати далеко за північ довший час. Як ложили - то присиплялося довго і нудно, і саму нервувало :crazy: але тоді пізне лягання не було принциповим, можна було і поспати довше. але коли завагітніла вдруге - прийшлось прикласти більше зусиль - не один тиждень. це при тому, що з року в нас нема денного сну. але тепер вона може за 15 хв заснути, навіть якщо в 21 лягає
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Якщо дитина не хоче спати вночі....

Повідомлення Natalinda » 02 січня 2015, 01:53

taranjka то в чому секрет? У звичці?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Якщо дитина не хоче спати вночі....

Повідомлення taranjka » 02 січня 2015, 16:27

напевне у звичці. схожим методом я до деяких овочів привчала періодично заставляла її трохи бобових їсти. не через силу, що їй вертається, але суп фасолевий чи з сочевиці. могла фасолів не зїдати, але пару штук зїсти має. тепер навіть тушену фасолю їсть. до дечого організм має просто звикнути. може то збоку і трохи примусово виглядає, але зараз мені підходить, що діти в 9-10 вже сплять в ліжку і що в раціоні є рослинні білки :pardon:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Якщо дитина не хоче спати вночі....

Повідомлення Mama3 » 03 січня 2015, 01:29

Підтримую.
Треба виробити звичку. Бо мої теж би товклися довго, але я ж не залізна, хочеться відпочити або зробити щось. А як ходила на роботу, то мала купу справ за компом. То куди ж тут далеко за північ гратися.
Я роблю так: якщо пізніше встали, в обід не лягають (особливо доця, бо старший і не хоче вже, спить тільки найменший), тоді в 9 після казки відбій. Трохи потовчуться, почитаю і спати. Навіть якщо найменший спить задовго (наприклад, з 13 до 17, бувало таке), то легенько намагаюся розбудити. Бо тоді теж буде до дванадцятої ночі давати жару. Коли він спав два рази на день, бувало, що другий раз припадав на 17-19, то вкласти потім було дуже важко. Старші спали, а він гицявся. Я не давала спати той другий раз довго. У нпс це припало на пору, коли гуляли, то якраз в колісці засинав по дорозі додому, то будила вдома. Можливо, трохи комусь дивно звучить, але я мушу так робити, щоб якось вивести режим усіх більш-менш однаково.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Якщо дитина не хоче спати вночі....

Повідомлення Параїл Юля » 08 січня 2015, 16:47

Не хотіла моя малеча сьогодні спати вдень. Я дала собі спокій і пішла на кухню. Не було мене хв. 10. Приходжу і застала таку картину:
Зображення
Зображення
Параїл Юля Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 232
З нами з: 08 квітня 2013, 18:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 133 раз.
Подякували: 242 раз.
Діти: Хлопчик Назар

Re: Якщо дитина не хоче спати вночі....

Повідомлення Marichka » 09 січня 2015, 10:01

В нас таке теж було з старшенькою.Літом після гостей в кабінеті під столом заснула-не вистачило сил вилізти;там в нас пачка з папером,мабуть брала,щоб малювати.То була година 18-19 -то вже спала до ранку.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Поперед.Далі

Повернутись до Спальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість