Глобальні оголошення!



Ритуал вкладання спати

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Ритуал вкладання спати

Повідомлення !OLGA! » 12 листопада 2013, 14:24

А мені подобається що син спить біля мене, дуже люблю спостерігати за його сонним виглядом. І тішать ті моменти, коли вранці він мене цьомає або кусає за щоку (це в нього такий метод мене будити) :wink:
Зображення
!OLGA! Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 191
З нами з: 22 вересня 2013, 11:54
Дякував (ла): 289 раз.
Подякували: 162 раз.
Діти: Синочок

Re: Ритуал вкладання спати

Повідомлення KriStar » 12 листопада 2013, 20:05

Vikibee написав:Зараз їй 2,3 і вона постійно перелазить від себе до нас на наше велике ліжко. Але мене це не напрягає зовсім.
В нас зараз те саме. Та я вже якось так звикла, думаю, всьому свій час.
KriStar Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 207
З нами з: 18 вересня 2013, 13:35
Нагороди: 1
слінгомама (1)
Дякував (ла): 194 раз.
Подякували: 254 раз.
Діти: є

Re: Ритуал вкладання спати

Повідомлення Dashko » 12 листопада 2013, 20:58

Lesya29 написав:Нам 2,3роки,ми спати самі нехочемо.......Замовели гарне ліжечко поставели коло себе в спальні,а він ні..Тільки біля нас тай щей між нам хоче спати..Це якись капець :scare: :scare: :scare: Я вже серед ночі пкркставляла,він тільки почує зразу стає і плаче..Підкажіть як мені робити?


Думаю, щоб радити в такій ситуації, треба знати, як був організований догляд за малюком протягом перших років, в тому числі про грудне годування - до якого віку воно тривало, як пройшло відлучення. А по друге, яка ваша ціль - чи привчити дитину спати окремо будь-якою ціною, чи враховувати в тому числі і потреби дитини :confused:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Ритуал вкладання спати

Повідомлення Dashko » 12 листопада 2013, 21:13

Десь читала, що після засинання дуже корисно для дитини, якщо мама буде з нею ще півгодини: можливо ще тихенько співати, можливо просто поруч бути. В мене це рідко буває, як тільки всі заснуть - я відразу тікаю, бо почався мій особистий час. Хоча останнім часом вже не встаю: або теж засинаю, або читаю. Насправді, це найкращий варіант - бо потім дуже гарно висипаюся. Але інколи стільки всього хочеться зробити - і нарешті маєш час :cry: ...

В нас ритуал вкладання такий (зараз):
я читаю (нарешті читаю те, що і мені цікаво ::Р: ),
якщо Марко, менший, засинає, то ми багато читаємо.
якщо не засинає швидко - то ми читаємо мало, виключаємо світло і я співаю (нарешті маю вдячних слухачів, бо слуху не маю, але дітям це не важливо :wink: )

а вам самим зручно коли нога дитини на ваший голові?

Не знаю, вже сплю з дітьми майже безперервно вісім років - дуже рідко таке траплялося - було тоді смішно :pardon:

а чоловік щогодини прокидається бо боїться лагти на малечу?

В мене чоловік не з лякливих :crazy: Крім того в такому випадку, немає чого дитину ложити з боку чоловіка.

а як ви спите якщо їх троє або четверо?

був період, що ми всі пятеро спали - просто чим більше сплячих - тим ширше треба ліжко :wink:

якщо вас і вашого чоловіка це влаштовує....нема питань...тоді просити дитину їсти спати до своєї кімнати не треба.

от з цим згідна. :yes: Бачу, часто мама хоче, щоб дитина спала окремо не через те, що їй самій так хочеться, чи вона вважає це потрібним, а через міфи, стереотипи, думку інших. :sad:

З другого боку - в старшому віці варто, щоб дитина мала можливість для спання окремо.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Ритуал вкладання спати

Повідомлення Lesya29 » 12 листопада 2013, 22:54

В перший рік ми жили самі,доглядала дитину я сама так як чоловік був на роботі,годувала грудями 6міс,він сам спокійно відлучився...Малий спав окремо,після переїзду до батьків,ми робили ремонт в будинку і він спав біля нас..і все тепер він розуміє що це його ліжечко,але нехоче...Я від нього невіказуюсь...Просто хочу що дитина помаленьку ставала самостійною....Скоро почнеться садік і що тоді,лягати спати разом з ним :sad: :sad: :sad:
Lesya29 Офлайн


 

Re: Ритуал вкладання спати

Повідомлення олята » 12 листопада 2013, 23:42

Dashko написав:Бачу, часто мама хоче, щоб дитина спала окремо не через те, що їй самій так хочеться, чи вона вважає це потрібним, а через міфи, стереотипи, думку інших.

я в стереотипи не вірю....сама їх люблю ламати. я за грудне годування, я за слінгиі партнерські роди. але я проти спання дітей з батьками в ліжку.і мої діти сплять окремо, тому, що мені реально не зручно (вони у сні страшенно крутяться), чоловік не висипається, а також у таких випадках у нас, говорю саме за нашу пару, не було ніякого інтиму.
та й діти засинають самі у кімнаті, навіщо їм спати зі мною.
олята Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 334
З нами з: 22 березня 2013, 16:31
Звідки: Львів
Нагороди: 3
багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 65 раз.
Подякували: 90 раз.
Діти: троє. Мичко, Степанко, Ромчик


Re: Ритуал вкладання спати

Повідомлення LJALJA89 » 02 грудня 2013, 02:45

Ми спочатку вкладали на своєму ліжку, тоді переносили в ліжечко. Я проти спільного сну, я не висипалась і чоловік, дитина весь час крутиться, а коли старші стають, то взагалі по всьому ліжку ловиш. Зараз має своє велике ліжко, то ввечері йдемо разом, лягаємо в 3, розказуємо казочку і так засинає.
LJALJA89 Офлайн


 

Re: Ритуал вкладання спати

Повідомлення Ulkanet » 02 грудня 2013, 15:43

та й діти засинають самі у кімнаті, навіщо їм спати зі мною.

не можу уявити як то дитина 2-3 рочки сама засинає в кімнаті :scare: :scare:
моя засинає, я її пересуваю в колиску, яка присунута до мого ліжка - тай все :hi: . вона собі там спить. до мене може прилізти серед ночі коли хвора. :sad:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Ритуал вкладання спати

Повідомлення олята » 02 грудня 2013, 16:24

Ulkanetнормально. лягає, слухає казочку, цьомаю, кажу добреніч, виключаю світло або лишаю нічник (якщо просить)....
олята Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 334
З нами з: 22 березня 2013, 16:31
Звідки: Львів
Нагороди: 3
багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 65 раз.
Подякували: 90 раз.
Діти: троє. Мичко, Степанко, Ромчик

Поперед.Далі

Повернутись до Спальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron