Глобальні оголошення!



Окремий сон

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Окремий сон

Повідомлення taranjka » 04 жовтня 2011, 09:50

о, моя дитина почала просити, щоб спати окремо :? довгий час її ліжечко використовувалося під склад іграшок, а десь місяці два тому я шось подумала, шо мо то її переселити. ліжечко звільнила, а її переселяти ніяк не починала - руки не доходили, засинала швидше за дєцко. а тут вона сама сказала, що хоче спати "окемо в лізецку" :shock: я її поклала, вона сказала шо я маю її співати, трохи покрутилася, і заснула, правда треба тримати мою руку. ітак уже тиждень. рази два серед ночі прокидалася і забирали до себе, але то скоріш через мою лінь, бо якби трошки поколисала-поспівала, то б дальше спала. не наю як буде дальше, але наразі :dance: :dance:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Окремий сон

Повідомлення Inna » 13 лютого 2014, 22:02

В нас окремий сон тільки в татка....Він втік в іншу кімнату.А наш сон такий, в різних варіантах:
- дві дитини і мама на ліжку;
- старша на свому ліжку, я з малим на великому;
- старша з татом в іншій кімнаті, але тільки пів-ночі а потім переходить до нас зі своїм одеялом.
Ну, мама, як завжди, виспана...
А як була 1 кімната-то було все суперово- старша в ліжку своєму,мама, тато і синуля на своєму.
Inna Офлайн


 

Re: Окремий сон

Повідомлення Lenysa » 14 лютого 2014, 16:44

а я так інколи мрію поспати з своєю малою на одному ліжку хоча б 1 раз, а вона не хоче, каже давай мене став в моє ліжечко. , правда поки я годувала , то спала інколи з нами
Не судите..Не проклинайте...Не шепчитесь за спиной..перед Богом я отвечу,вы следите за собой.....
Lenysa Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 565
З нами з: 04 серпня 2011, 17:19
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 164 раз.
Подякували: 164 раз.
Діти: Донечка Софійка

Re: Окремий сон

Повідомлення Ulkanet » 16 березня 2014, 14:11

в нас завжди був "роздільний сон". кожен в своєму ліжку, вірніше мама на дивані, дитина в колисці. тільки на обід ми собі разим могли подрихлити, бо диван був дуже вузький і ми так всі не поміщалися.
але вже від літа, від коли мала почала постійно хворіти - вона не вилазить з мого дивана, спимо тепер разом. та щей від коли почала в садок ходити, то просинається в ночі і шукає мою руку - має мене тримати за руку :dash:
і як то її тепер виселити ?? :confused: :confused: :confused:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Окремий сон

Повідомлення ЗІрка » 16 березня 2014, 17:11

а я люблю з малим спати. скоро виросте - не захоче мами. а та мила мармиза навпроти то просто кайф :love:
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Окремий сон

Повідомлення Ulkanet » 16 березня 2014, 18:00

ЗІрка я також люблю спати з малою. але інколи кщли дуже втомлена - хочу спокою, а вона як назло хоче триматися за ручку чи вухо :crazy: :crazy:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Окремий сон

Повідомлення ЗІрка » 16 березня 2014, 18:09

тримати за руку - це теж спокій. :dreams: мій по мені товчеться як по спортивному маті коли я у горизонтальному положенні а у вертикальному я перетворююся на шведську стінку по якій та мавпа може карабкатися безкінечно :crazy: все пізнається у порівнянні.
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Окремий сон

Повідомлення Natalinda » 16 березня 2014, 22:19

Ulkanet був період що я тиснула на жалість, типу ти копаєшся як спиш, ноги на маму виставляєш, мама не висипається, хто ж маму пожаліє, як не її дитинка ну і все в такому роді.
Мені правда трохи легше, якщо можна так сказати, синок спить на дивані, ми читаємо і він засипає разом, а я собі потім переповзаю до чоловіка на ліжко , якщо теж не засну :hi:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Окремий сон

Повідомлення Dribchuk » 17 березня 2014, 00:04

Ulkanet в нас таке теж було, я виселила якраз на Миколая - сказала що принесе подарунки тільки в її кімнату як вона там буде спати. Так і виселила, прийшлося схитрувати.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Поперед.

Повернутись до Спальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron