Глобальні оголошення!



В чому спить ваша дитина?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: В чому спить ваша дитина?

Повідомлення TYulia » 02 грудня 2013, 22:24

flower написав:Мене зараз дуже напрягає, що Вероніка не спить накрита. Рокривається буквально за пару хвилин як її накрити, а в кімнаті 19-20 градусів. Зранку як її мацаю, то як льод холодна. Спить в піжамі котоновій і носочках тонких. Піжаму заправляю вже в штани, але то мало помагає, всерівно то кофта вилізе, то штанки попіднімаються. Вже он думаю в Христини треба замовити з Картерсу мікрофлісову піжаму суцільну, бо інакше не знаю що. Але ж ту піжаму на голе тіло не одінеш, треба ще щось натуральне під низ.

а є такі мішочки для спання. Як був менший то ми завжди використовували минулої зими. Зараз ще в то не вдівали, бо і так часто прокидається, то не встигає дуже порозкопуватись. Чула в Америці є такі мішочки не лише флісові, а такі стьогані як ковдра. вони до 2 років точно є, а дальше не знаю,
А я теж змерзлюх, та й боюсь що розкопається, то ми і 23 градуси напалюєм, і то мені під ранок деколи може бути холодно.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: В чому спить ваша дитина?

Повідомлення Iruska_2189 » 02 грудня 2013, 22:30

мій хлопчурик спав в піжамці роздільній, але сьогодні вночі помацала його ножки, а вони такі холоднющі :scare: :scare: Зараз будемо купатися і одягатися в флісовий комбінзончик :hi:
Iruska_2189 Офлайн


 

Re: В чому спить ваша дитина?

Повідомлення Kisja » 02 грудня 2013, 23:26

ми до 2-х років спали в суцільній мікрофлісці. Під низ одягали бодік. А тепер незручно суцільну - довго роздягатись щоб на горшок сісти. То одягаємо котонову з начосом піжамку роздільну, на ножки - носочки.
Зображення
Kisja Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 762
З нами з: 10 листопада 2011, 20:08
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 173 раз.
Подякували: 442 раз.
Діти: Донечка Софія

Re: В чому спить ваша дитина?

Повідомлення Mysyk1 » 02 грудня 2013, 23:37

а ми з народження на ніч спимо в піжамці хоча тоже дуже розкривається то просто накриваю пару раз на ніч :yes:
Привіт моя кохана "сволоч",
Нехай любов з тобою ходить поруч,
Нехай сміється твоє миле "рильце",
А від кохання виростають крильця.
Mysyk1 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 147
З нами з: 10 травня 2013, 14:46
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 63 раз.
Подякували: 116 раз.
Діти: дівчинка

Re: В чому спить ваша дитина?

Повідомлення Marichka » 02 грудня 2013, 23:41

спить також в піджамці і носочках.Але тепер вже трохи вміє накриватись:)
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: В чому спить ваша дитина?

Повідомлення Люся » 02 грудня 2013, 23:50

з народження з голою дупкою (щоб зручно було висаджувати вночі), зараз(2р) деколи в піжамці, деколи голенька :wink:
спимо під однією ковдрою в обнімочку, не мерзнемо ))
Люся Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 176
З нами з: 20 лютого 2012, 18:53
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) жіночі посиденьки (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 176 раз.
Подякували: 248 раз.
Діти: Донечка Катруся :)
(25.10.2011)

Re: В чому спить ваша дитина?

Повідомлення олята » 03 грудня 2013, 00:20

flower написав:
олята написав:а чого не вдінете під низ майку, а на верх камізельку, і тепліші шкарпеточки?

прикалуєтесь?
ще шарфік і шапку, рукавички може :wink:
Замовила вже суцільний флісовий комбезик-піжаму,(завдяки Христинці :rose: ) буде і гарно і тепло.

чого прикалуюсь....серйозно. мім молодший так спав коли ми жили у Львові, опалення не було, а в хаті 17-18 градусів і висока вологість.....нічого.
олята Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 334
З нами з: 22 березня 2013, 16:31
Звідки: Львів
Нагороди: 3
багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 65 раз.
Подякували: 90 раз.
Діти: троє. Мичко, Степанко, Ромчик

Re: В чому спить ваша дитина?

Повідомлення Mama3 » 03 грудня 2013, 00:51

Мої дітлахи, як були менші, то не було проблем, одягнув чоловічок,чи на замочку, чи на кнопках, нема клопоту,ноги закриті. Пізніше довго було на горщик розстібати,тепер кожне у піжамі. Мала розкопується, прошу одягнути закритий комбінезон чи шкарпетки - ні і все,то ноги холодні. Певно, в мене вдалася, теж мерзну. А наймолодший спить у чоловічку, і добре.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: В чому спить ваша дитина?

Повідомлення Natalinda » 03 грудня 2013, 14:24

Мому 4))) Спить в чоловічку :yes: тоненькому, незнаю як тканина називається. Добре що є гра з вогнем :():
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: В чому спить ваша дитина?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 04 грудня 2013, 02:11

flower написав:Мене зараз дуже напрягає, що Вероніка не спить накрита. Рокривається буквально за пару хвилин як її накрити, а в кімнаті 19-20 градусів. Зранку як її мацаю, то як льод холодна. Спить в піжамі котоновій і носочках тонких. Піжаму заправляю вже в штани, але то мало помагає, всерівно то кофта вилізе, то штанки попіднімаються. Вже он думаю в Христини треба замовити з Картерсу мікрофлісову піжаму суцільну, бо інакше не знаю що. Але ж ту піжаму на голе тіло не одінеш, треба ще щось натуральне під низ.

В нас ця проблема з народження - Марта не дає себе накрити, навіть коли спить, все одно зразу відчуває, що її накривають і розкопується. Так от зараз, коли в хаті теж не жара, а ще й тим більше коли як зараз зашмаркана, то я вдягаю її на ніч дуже тепло чоловік каже, як бабку на пошті :hi: , а саме: бодік на довгий рукав, колготи, зверху піжама з начосом і теплі шкарпетки. Ну а як інакше робити, бо ж мерзне тоді вночі.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Поперед.Далі

Повернутись до Спальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей