Глобальні оголошення!



Дитина відмовляється спати удень

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Дитина відмовляється спати удень

Повідомлення taranjka » 10 березня 2013, 23:01

я старалася вкладати - навіть по півтори години. бо часом по ній і не було видно ввечері, але сон був чутливішим, снилось щось не приємне, могла плакати.... але вона в мене і засинала пізніше.
з того, що я читала, то в такому віці, сон має становити 12 годин (+\- бо все індивідуально). але, бажано, щоб нервова система могла перепочити серед дня.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Дитина відмовляється спати удень

Повідомлення Галина » 10 березня 2013, 23:03

Моя старша спала до 4,5 вдень, в садочку ще спить, а вдома я вже забула коли таке було)))
Мені якби мала не спала з такого віку, я була б як вижатий лимон.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Дитина відмовляється спати удень

Повідомлення taranjka » 10 березня 2013, 23:04

mariana написав:taranjka а то не зарано ще від такого віку не спати? мому 2,3 то спить вдень, і навіть не уявляю як то не спати ще. Я би взагалі хотіла щоб він до 5 років вдень спав.

я б рада, щоб вона до 5 спала вдень, але коли процедура вкладання на денний сон перетворюється в виснажливу процедуру для батьків і дитини, то краще неха того сну не буде ІМХО
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Дитина відмовляється спати удень

Повідомлення TanenRom » 10 березня 2013, 23:06

taranjka написав:бажано, щоб нервова система могла перепочити серед дня.


якщо ми вдома, а не в садочку, то в обід я влаштовую годину відпочинку, ми лягаємо - читаємо, розмовляємо - тобто дитина пасивно відпочиває
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Дитина відмовляється спати удень

Повідомлення Ksenija » 10 березня 2013, 23:08

Галина написав:В мене, як не виходимо гуляти, то може довго не вкладатися, може і до 15-16-ї години ганяти, а потім біля грудей вирубується за 5 хв, але спить годину-півтори максимум. А як гуляємо зранку (ми активно ножками ходимо), то 13-13.30 вже спить і може так до 16-ї спати.

Майже щодня гуляє ніжками багато зранку.. приходить, ніби вже й сонна-втомлена, а потім підривається і ганяє по хаті..
Ksenija Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 461
З нами з: 21 квітня 2011, 16:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 431 раз.
Подякували: 364 раз.
Діти: Христина (11.11.2011)

Re: Дитина відмовляється спати удень

Повідомлення taranjka » 10 березня 2013, 23:10

TanenRom написав:якщо ми вдома, а не в садочку, то в обід я влаштовую годину відпочинку, ми лягаємо - читаємо, розмовляємо - тобто дитина пасивно відпочиває


якраз хотіла написати. робила їй перепочинки без сну - обнімала, гладила, дивилися книжечки...
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Дитина відмовляється спати удень

Повідомлення taranjka » 10 березня 2013, 23:12

Ksenija а давно таке? бо ще бувають такі собі "стрибки в розвитку", після них може все налагодитися :yes:
в мене Амі з денним сном нормально, а от наніч вложити :dash: :dash: :dash: але зараз по ній видно, що швидко прогресує - багато говорить, багато запамятовує
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Дитина відмовляється спати удень

Повідомлення Галина » 10 березня 2013, 23:29

taranjka написав:а от наніч вложити :dash: :dash: :dash:

В мене точно таке саме! Вже Діана вложиться, а те чудо ганяє. Я часом швидше засинаю ніж вона... :=):
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Дитина відмовляється спати удень

Повідомлення Ksenija » 10 березня 2013, 23:50

taranjka написав:Ksenija а давно таке? бо ще бувають такі собі "стрибки в розвитку", після них може все налагодитися :yes:
в мене Амі з денним сном нормально, а от наніч вложити :dash: :dash: :dash: але зараз по ній видно, що швидко прогресує - багато говорить, багато запамятовує

тижні 2, напевно.. в нас наніч, навпаки, дуже просто - 5 хвилин і спить
Ksenija Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 461
З нами з: 21 квітня 2011, 16:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 431 раз.
Подякували: 364 раз.
Діти: Христина (11.11.2011)

Re: Дитина відмовляється спати удень

Повідомлення krapk@ » 11 березня 2013, 00:15

а ми навіть в садку не спимо-уявляте всі діти 2 з половиною години сплять а моя дитина ні!!!
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Спальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

cron