Глобальні оголошення!



Дитина відмовляється спати удень

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Дитина відмовляється спати удень

Повідомлення Natalinda » 16 вересня 2011, 00:33

І шо дівчата, нереально вложити дитину спати??????????? :dash:
Я чогось так зациклилася на тому денному сні. Хочу шоб спала дитина вдень і всьо тут! А як то зробити без ГВ не придумаю. Сьогодні спеціально поїхала з синком в місто і шо думаєте, як відчув і не заснув в маршрутці :cry:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дитина відмовляється спати удень

Повідомлення happymami » 16 вересня 2011, 09:00

Відколи мій Юрчик вже живе без циці, відтоді перестав зовсім спати вдень. Правда, в садку, кажуть, спить вбито і шей саме довше зі всіх :shock: . Може він просто дім не асоціює як місце, де треба спати. А може якби я його залишала самого в кімнаті і закривала шторами вікно і казала шо так як в садку, то може би й спав. ХЗ. Але мені крще, КОЛИ він вдень не спить. Ми можемо і піти туди, куди треба і день мені не розбивається на ДО сну і ПІД ЧАС сну. Просто один цілісний день і ми в любий момент йдемо гуляти чи по справах, а не чекаємо, поки дитина встане. ХЗ, мені так зручніше реально
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Дитина відмовляється спати удень

Повідомлення pan_kotskyy » 16 вересня 2011, 11:02

З того часу як малий перестав спати вдень (то десь кілька місцяців як тяжко його вкласти вдень) я вимотувалась до вечора так, що капці.
Тепер трохи звикаю, але все одно за щастя якщо вдень засне.
Засинає кльово вдень тільки з чоловком, вони разом лягають в другій-третій і сплять години чотири :tipok: . Але таке щастя тільки на вихідних, коли чоловік вдома.
А в будні дуже рідко, хіба встане зарано.
І знаю що зробити - будити зранку раніше тре, але мені або шкода або впадло будити або самій спати хочеться.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Дитина відмовляється спати удень

Повідомлення Natalinda » 16 вересня 2011, 11:08

pan_kotskyy раніше то коли?
МИ стаємо в 9-ій, лягаємо о 23-24.
І навтіь якшо те чудо вдень не спить раніше його не вложиш :crazy:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дитина відмовляється спати удень

Повідомлення pan_kotskyy » 16 вересня 2011, 11:21

Natalinda написав:pan_kotskyy раніше то коли?
МИ стаємо в 9-ій, лягаємо о 23-24.
І навтіь якшо те чудо вдень не спить раніше його не вложиш :crazy:

Малий встає між 8 і 9. Якщо вдень не спить - в 21 - 21:30 вже відрубується, навіть деколи раніше.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Дитина відмовляється спати удень

Повідомлення Олександра » 20 лютого 2012, 18:48

Привіт. Я новенька. Донечці 9 місяців, і вдень спить смішно - 3 рази хвилин по 20-30, година - за свято. Це нормально?
Олександра Офлайн


 

Re: Дитина відмовляється спати удень

Повідомлення taranjka » 20 лютого 2012, 19:00

Олександра, це може бути один з перехідних періодів - може їй уже 2 денних сни достатньо? можливо потрібно більш сприятливі умови робити, щоб довше поспала.
в моєї доці час від часу бували "сонні бзіки" - тиждень коротких снів, то взагалі не спала (трохи старшою). потім проходило, але трошки змінювався графік - інший час на сон, чи інша кількість снів.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Дитина відмовляється спати удень

Повідомлення flower » 20 лютого 2012, 19:02

Олександра, в мене було аналогічно, перевела на 2 разовий сон, тепер ми спимо приблизно в 12-13 годині і в 16-17. Спить десь до години, рідко довше. Але та година для мене свято, бо перше було по 20 хв.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Дитина відмовляється спати удень

Повідомлення олеся » 20 лютого 2012, 19:35

Мої двоє десь в 6 міс перейшли на дворазовий сон в 13год і в 18год, а ближче року 1раз спали, зараз старший категорично проти спання. А менший ще спить 1раз 1-1.5год... Правда як тато дома то обидвоє в обід засинають коло татка, і сплять 3 ГОД....
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Дитина відмовляється спати удень

Повідомлення Любов » 20 лютого 2012, 19:49

поки ще така манюня до року, то напевно треба дати спокій дитині. вона сама знає скільки їй спати вдень. мій до року спав скільки хотів вдень, бо якщо вдень не висипався, був дратівливий і відповідно влаштовував концерти вночі. а коли виспаний вдень, то прекрасно спав цілу ніч.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Поперед.Далі

Повернутись до Спальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron