Глобальні оголошення!



Де спить ваша дитина?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Де спить ваша дитина?

Повідомлення happymami » 01 березня 2010, 12:58

Знайома розказувала, шо чоловік сварить її за спільне спання всіх трьох в одному ліжку, мол дитна звикне, то потім не вибереться з батьківського ліжка. Але вона придумала хитрість шоб всі муло добре. Знімає в ліжечку одну стінку і тим прольотом підсовує до свого ліжка і якось там привязує. Виходить вееелике спільне ліжко)) Але дитина окреме одіялко має і вроді й окремо)))
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Де спить ваша дитина?

Повідомлення Тетяна » 05 березня 2010, 00:29

А моя донечка спить зі мною разом майже від народження. Перший місяць в нас не було ліжечка , а потім вона лише засинала в своєму ліжечку, а я її забирала до себе годувати і так ми спали аж до ранку. Вже більше як пів року ми спимо лише з мамою, в ліжечко залазимо лише погратися... не знаю навіщо ми взагалі купляли ліжечко!!!!
Тетяна Офлайн


 

Re: Де спить ваша дитина?

Повідомлення happymami » 21 березня 2010, 12:38

Старше моє щастя спало зі мною. Крім денного сна. А нині вперше попросила своє окреме ліжечко "як в братика" але шоб в моїй кімнаті (бо зараз вона спить в іншій)

А синусик спить у ліжечку допоки я не ляжу спати сама. Тоді вже як прокинеться пити молочко, то беру до себе на ніч.
Але ото після хвороби дуже звик до рук і не засинає коло циці і хоче колисатися, то я купила ліжечко, котре гойдається і він такий довольний ним. Засинає без плачу і швидко. а ще - дуже гарно грається там лапанки з малою. Вона ховається, а він бігає за нею по периметру. Обоє тішаться.
Використовую зараз ліжечко трохи як манеж, коли в хаті зимно і підлога не придатна для повзання, або коли треба терміново відбігти (а лишати на підлозі нема як бо вже сам навчився відкривати двері в кімнату)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Де спить ваша дитина?

Повідомлення мешканка » 21 березня 2010, 15:10

Моя старша спить в окремій кімнаті, а менша, в окремому ліжечку, але біля нас...але зранку прокидаємося всі разом :D . На денний сон Христинку ложу на лоджії в колясці, спить значно краще...тай пошуміти в хаті трохи можна..
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Де спить ваша дитина?

Повідомлення svetla » 01 квітня 2010, 00:12

І моя манюня спить зі мною :)
Перший місяць ліжечко не було складене,спали на одному дивані з донею,а татко поряд на іншому дивані. Потім,як склали ліжечко,то спить там до першого прокидання-годування...Потім у мене немає сил встати і перекласти доню в ліжечко,а можливо і засинаю швидше за неї ;) Чоловік не дуже жаліється:втік в іншу кімнату,має персональний телевізор,який можна дивитись досхочу і майже голосно.
Якось воно потім буде як перестанемо їсти цицю,тоді будемо щось придумувати,аби привчати до свого ліжка :dance:
svetla Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 530
З нами з: 22 березня 2010, 18:00
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 477 раз.
Подякували: 471 раз.
Діти: сестричка Оленка і братик Іванко

Re: Де спить ваша дитина?

Повідомлення Natalinda » 01 квітня 2010, 00:31

А ми знов почали скакати туди-сюди. До першого гаманя і пісяня в колисочці, потім біля мами: гамаємо, пісяємо, вдіваємо памперс, знов гамаємо і тут... я засипаю і доки та дитина гамає не маю поняття :???: Так і спимо до ранку. Тато наш каже: "Шо то ти знов собі видумала?" А я спину півночі розправляю :crazy:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Де спить ваша дитина?

Повідомлення Natalinda » 20 серпня 2010, 01:39

Ну і як ви зараз спите???


В нас диван досить широкий, але те моє чудо так розвертається що ми з чоловіком не маємо де подітися.
Виходить буква "Н" - ми патички, а Юрчик голову мамі на живіт, ноги - татові на живіт :lol:
Короч я почала не висипатися :(
І шо тепер робити з тим спільним спанням?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Де спить ваша дитина?

Повідомлення LeeLoo » 20 серпня 2010, 08:19

Vid samogo narodgennja malenjka spala zi mnojy-xo4a v neji take garnenjke kazkove lige4ko-ale ni4ogo ne porobuw mama kraw4a :) zaraz kolu vge je tato naw -spumo vge vtrjox-ale ja posereduni :) Ale takog ostannim 4asom po4ala ne vusupatusja-tomy wo moja ljala v no4i nastiljku krytutjsja-kydasj povze-a ja jiji v sni lovlju- :D wob ne spovzla i ne vpala-xo4a vse obstavleno podywe4kamu....
LeeLoo Офлайн


 

Re: Де спить ваша дитина?

Повідомлення mala-karta » 20 серпня 2010, 10:26

наш тато просить розвертати сина, коли він впоререк лягає. А татка треба слухатись. Навіть мамі :)
Виходить, що поки ми не лягли син спить як хоче і де хоче, а коли ми лягаємо, то я його акуратно розвертаю, тепер звик і навіть не просинається.
Синика розвертаю, бо тоді і я висипаюсь, і татко. Хоче дітьо спати з нами - най спить, але так, щоб всім було зручно!
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Де спить ваша дитина?

Повідомлення Natalinda » 20 серпня 2010, 10:33

Так я теж свого розвертаю, і він не будиться, але коли б я не прокинулася він спить поперек нас.
Татко наш не свариться, принаймні поки-шо, він тішиться як те мале чудо спить, але відчуваю що від недосипів ситуація може змінитися :???:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Спальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron