Глобальні оголошення!



Нічні пісяня

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Нічні пісяня

Повідомлення nelly » 21 квітня 2016, 10:24

нe парить звeрху трикотаж а знизу нe клeйонка а пропитаний чимос трикотаж,гляньтe на сайті нe памятаю точно
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Нічні пісяня

Повідомлення Liubawka » 28 серпня 2016, 09:31

Походила мала два тижні в садок з радістю, тоді почала зранку плакати, кричати, що не хоче ходити, хоче маму і т.д. І після тих плачів вона почала вночі пісяти в ліжко.
Раніше сама вставала і йшла на горшок, могла попісятись раз в місяць, і то коли більше випє вечером.
Нам 2.8. Що з тим робити чи само з часом пройде?
Коли у тебе народжується дитина, ти повинна звикнути до того, що з цього дня твоє серце б'ється в інших грудях.
Liubawka Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 72
З нами з: 09 квітня 2015, 11:20
Дякував (ла): 31 раз.
Подякували: 34 раз.
Діти: Маленькому сонечку 2р.8м

Re: Нічні пісяня

Повідомлення nelly » 28 серпня 2016, 14:51

забрати з садіка ::Р:
То чeрeз стрeс
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Нічні пісяня

Повідомлення Marichka » 28 серпня 2016, 21:49

Сходи до психолога,навіть в нашої Марі порадься-вона пояснить.
Ясно,що через стрес.Але може не забрати,а з дитиною пережити той час.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Нічні пісяня

Повідомлення Liubawka » 30 серпня 2016, 11:39

Вчора зранку, то тільки трохи похникала. Але попробую цей тиждень водити через день, може так трохи перейде
Коли у тебе народжується дитина, ти повинна звикнути до того, що з цього дня твоє серце б'ється в інших грудях.
Liubawka Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 72
З нами з: 09 квітня 2015, 11:20
Дякував (ла): 31 раз.
Подякували: 34 раз.
Діти: Маленькому сонечку 2р.8м

Re: Нічні пісяня

Повідомлення Тиха » 18 лютого 2017, 15:51

Ох, щось мене ті нічні попіси сильно напрягати почали. Спимо разом, то син (3,5) часом і мене підмочить. Маємо непромокаючий наматрасник, інших "засобів захисту" не використовуємо, бо крутиться уві сні страшенно. Подушки і ковдра вже такі запашні. Як не просплю, вночі раз висаджую, але і того може бути замало. А як у вас? Коли забули про таку проблему?
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Нічні пісяня

Повідомлення nelly » 18 лютого 2017, 17:20

Тиха, то пeвно трeба дорости малому. Моя старша щeсь до 3.5пeвно могла впісятися, пртім почала прокидатися і я іі з ліжeчка витягувала. Тeпeр вона практично щоночі стає пісяти сама, горшок в кімнаті стоіть. А от молодша зараз має 2.5 то пeвно з року нe пісяє взагалі вночі і щe зранку як прокидається, то туалeт нe пeрша справа яку робить. У Вас напeвно єдиний вихід наводити будильник. Алe нe сваріться на малрго навіть якщо впісяється для такого віку йому самому вжe пeвно соромно. З часом мав би прокидатися вночі сам як захочe. Плeмінниця тeж якось довго впісювалася і спала мокра майжe до 5р. Тeпeр ніби всe ок
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Нічні пісяня

Повідомлення vikilandi » 18 лютого 2017, 17:22

Моя знайома з подібними проблемами у сина (6 років) зверталася до психолога.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Нічні пісяня

Повідомлення Sam » 18 лютого 2017, 17:41

Наш до 2.5 спав в памперсі. А потім нарешті наважилися зняти. То спочатку було все нормально, не пісяв всю ніч і не впісювався. Я коли прокидалася крізь сон пропонувала попісяти. Десь в 2 і 10 він почав впісюватися майже щоночі. Так мабуть 2 тижні. Будила, просила попісяти, часом пісяв, часом не хотів, а потім впісювався. А далі пройшло, почав сам прокидатися, злазити з ліжка і тоді разом йдем пісяти ( горщик в туалеті). Зараз 3.1, то все добре. Хоч я раніше не уявляла, як то воно все налагодиться. На все свій час. Правда, не факт, що знову не почнеться в ліжко :hi:
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Нічні пісяня

Повідомлення TattyMummy » 18 лютого 2017, 17:49

Знаю, що в хлопчиків нічні пісяння, то проблема довша як у дівчаток (переважно).
Мої хлопці мають дуже міцний сон. І деколи якщо перед сном поїли, багато попили, не сходили в туалет, то можуть і впісятись. Сплять в окремій кімнаті, деколи як ще не сплю і чую що починають стогнати і товктись - біжу будити і вести в туалет. Старший вночі впісювався довго, молодший менше. А доця в свої 2, 3 вночі прокидається і проситься. Так, що це дуже індивідуально.
Моя порада - намагатись хоча б за 1,5 години до сну не давати нічого їсти, пити зовсім трошечки, і обов'язково перед самим вкладанням садити на горщик ;)
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Поперед.Далі

Повернутись до Туалетна наука



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron