Глобальні оголошення!



Накладка на унітаз

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Оххх, горщик!!!

Повідомлення taranjka » 17 вересня 2011, 11:09

останніх 2 дні моє дєцко зацінило унітаз :crazy: на горщик відмовляється взагалі сідати, зранку перші слова - "пісяти на унтінтаз" :lol: :lol: :lol:
а тєпєр вапрос) дитячі насадки на унітаз, є якісь особливі вимоги? яку краще вибрати? а то я їх ше навіть не бачила вживу :?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Оххх, горщик!!!

Повідомлення happymami » 17 вересня 2011, 11:19

taranjka написав:дитячі насадки на унітаз, є якісь особливі вимоги? яку краще вибрати?

вони практичні всі однакові. Тільки дорожчі - кращі, стандартно ;)

По перше я раджу брати не пластмасові а м'які.Бо пластмаса - зимніша і твердіша ;-) Хоча - довговічніша. Бо ті з паралоновими сідушками інколи тріскають по шві, якшо базарні. А ще - треба дивитися, чи у вас насадка на туалет не є тих великих розмірів. Бо якшо у вас велика сідушка, то й дитяча підставка може провалюватися всередину. Тре й дитячу підставку тоді брати більшу.
Крім того є насадки у вигляді просто овальних сідушок. А є такі, котрі мають і для пісюна горбик спереду і "крила" (чи бортіки) по боках.
Продаються такі речі там, де є пластмасові вироби. Або в дит магазинах.
А ще я стрічала дитячі підставки, котрі йшли в комплекті з дорослими. Які також так піднімаються, як і дорослі. Тобто типу йде доросле сідало, дитяче і кришка до унітаза. Але то вроді з Польші такі речі привозили
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Оххх, горщик!!!

Повідомлення georginochka » 17 вересня 2011, 14:20

taranjka, в нас є насадка на унітаз, звичайна, мякенька і базарна :) Активно користуємось вже рік і вроді нічо, ще не луснула. Правда ми на ній робимо тільки "великі справи", бо маленькі стоячи :lol: І ще маємо саморобний деревяний "майже стульчик" для ніг - дуже зручно :гуд: Тепер взагалі красота - малий сам йде в туалет, ставить собі те "сідалко" і сідає. Правда, в тому всьому є один мінус - дитина не дуже розуміє як скористатись унітазом без всіх цих пристосувань :?
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Накладка на унітаз

Повідомлення flower » 29 червня 2013, 10:28

Розкажіть чи зручно? Яка у вас? Дитині подобається? Ми збираємось купити. Тепер бачу, що є такі які разом із драбнкою ідуть, а не окремо накладка і кріселко. Хоча те кріселко всерівно треба, щоб до умивальника ще добратися. Хочу якісне купити, де варто піти подивитись? Чоловік бачив ото де все разоом розкладається в Епіцентрі. А ще де? Кукуся? Пелікан?
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Накладка на унітаз

Повідомлення mala-karta » 29 червня 2013, 11:08

ми купували раз на базарі, раз в кукусі.
Зручно дуже :)
У нас хлопчик, то вибирали щоб спереду такий бугорок був :)

В нас саме просте - без драбинок. Може би й згодилася та драбинка - аби сам міг залізти.
Бо Роман наш тільки тепер годен залізти на ту накладку самостійно - і то не завжди.
Але все одно треба дивитися, щоб та драбинка була зручна, бо, може, зручніше буде малесенький стільчик підставляти?
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Накладка на унітаз

Повідомлення taranjka » 29 червня 2013, 11:17

в на є сама звичайна + стільчик. але ми їх періодично міняємо - так гігієнічніше
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Накладка на унітаз

Повідомлення Milichka » 29 червня 2013, 11:18

У нас чіковська з мягенькою сідушкою, дуже класна - рекомендую. Брала на кідстафі, бачила такі ж в Пелікані.

Але з накладками проблематично, може не підійти до унітазу, наша на квартирі не підходила, а тут ок. Ще одну брала в Пелікані, звичайну пласмасову, на квартирі також не підходила - повернула.

Драбинки, стільчиків спеціальних не купляла, ставимо звичайний маленький дерев"яний стільчик, такий як бабця корову доїть))))), але ми уже великі то і так можемо дістати)))
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Накладка на унітаз

Повідомлення flash-ka » 29 червня 2013, 11:54

нам би перше на горшок.......але бачила таку. практична кажись :confused:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Накладка на унітаз

Повідомлення flower » 29 червня 2013, 12:30

ми вже двно на горшок просимось, тепер проявляє інтерес і до унітазу :wink:
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Накладка на унітаз

Повідомлення Кокетка » 29 червня 2013, 17:56

а ми планували планували) так і не купили ) хлопці якось самі призвичаїлися))) до дорослого унітазу)
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка


Повернутись до Туалетна наука



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron