Глобальні оголошення!



Оххх, горщик!!!

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Оххх, горщик!!!

Повідомлення stella123 » 27 березня 2014, 15:13

TaniaPicaSSo написав:Ми з горщиком зовсім не дружимо. Вдягнена ще сідає, а зі спущеними штанцями ніяк не хоче, плаче і все.

В мене аналогічна ситуація.
Зображення
Якщо зараз дуже погано, то в найблищому майбутньому буде дуже добре.
stella123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 268
З нами з: 20 серпня 2012, 22:59
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: дівчинка Полінка 23.09.2012

Re: Оххх, горщик!!!

Повідомлення Наталіна89 » 27 березня 2014, 17:15

І ми помалу до горщика привчаємось)
Какаєм на нього ще з місяців 8-9,а от пісяємось ще в памперс частенько...щось не завжди можу зловити,"той" момент))
Наталіна89 Офлайн


 

Re: Оххх, горщик!!!

Повідомлення Euphoria » 28 березня 2014, 20:23

а я бачу що нам до того ще далеко....не готова моя дитина зовсім...хоть вже 1.7
Euphoria Офлайн


 

Re: Оххх, горщик!!!

Повідомлення TYulia » 30 червня 2014, 13:17

ми вдома на горщик вже можна сказати просимся, бувають проколи, але не так часто. А от як навчити на дворі пісяти??? Малий каже, що пісь-пісь, я скоро його за руку до ближчого дерева-кущика, одним словом, щоб з дороги відійти, висаджую - не пісяє, пробували на стоячи - теж тримає, не пісяє. Не знає що то я від нього хочу, точніше може не привик до такого. І так тримає в собі, трохи пісьне в трусики, ну і потім таки вже коли не втримує то ... - передіваємось. Мене навіть тривожать, що трусики трохи мокренькі від тих "попісів", не знати чи передівати чи ні. Хоть бери горщик за собою таскай. Вже думала вдома настоячи пробувати, але то ще якось йому дивно і він так не пісяє.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Оххх, горщик!!!

Повідомлення Ulkanet » 30 червня 2014, 13:55

я горшок за малою до 3,5 р. носила.
навіть в лікарню як йшли - то брала, всі з мене сміялися. :sad:
а шо я мала робити - якщо дитина не хотіла пісяти на унітаз, і "під кущ" висаджуватися. :sad:

з часом вона зрозуміла що від неї хочуть і тепер з цим нема проблем. ::Р:
я на цьому не зациклювалась - подумаєш, не хоче в кущі пісяти :yes:
в нас є отакі сумки, тільки з принцесами, з Діснею. В них дуже гарно влазиться горшок і не сильно видно що несеш :=):
Зображення
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Оххх, горщик!!!

Повідомлення Параїл Юля » 30 червня 2014, 16:40

А в нас точно все да навпаки. Пісяємо тільки стоячи, на горщик відмовляється сідати. На вулиці не пісяє взагалі, але памперс я всерівно одіваю на всякий випадок. Дома в горщик пісяє тільки після сну і як поїсть, а так протягом дня де хоче(((. Як спить то не впісюється тому прокидаємось і зразу біжимо на горщик.
Зображення
Параїл Юля Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 232
З нами з: 08 квітня 2013, 18:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 133 раз.
Подякували: 242 раз.
Діти: Хлопчик Назар

Re: Оххх, горщик!!!

Повідомлення erinaceus » 03 серпня 2014, 17:12

Щось у нас з горшком дружба ніяк не складається. До року ще трохи сидів, деколи міг і справу свою зробити. А тепер ніяк :nea: Не всидить ні хвилини, чим не забавляла, як не пояснювала. Мені вже і садити не хочеться, і так толку ніякого. Думаю зробити перерву і спробувати знову через пару місяців...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Оххх, горщик!!!

Повідомлення TaniaPicaSSo » 01 листопада 2014, 19:36

Ох і проблема у нас з горщиком. Доця не хоче ходити на нього принципово!
Починаючи з 1 і 10 міс. почала чітко усвідомоювати свою потребу по великому, і підходить до мене зі словами 'мама, каку', і ще за попу тримається. Але на всі прохання сісти на горщик, відмовляється категорично. Просила, може над унітазом захоче, як дорослі. Нє, ніяк. Горщик навіть бачити не хоче. Горщики вже міняли, тобто справа не в одному конкретному горшку. І що робити, я не знаю.
Ще часом може попроситися сходити у ванну. Просто в неї закріпилося, що після того, як вона вкакається, я завжди мию її у ванній. То інколи вона йде у ванну ще до того. Але я їй кажу, що у ванній не можна, у ванній лише миються. Ну не можна, то не можна, подумала Марта, і вже і в ванну не дуже проситься, і ходить просто в памперс чи штанці, в чому там вона вдіта.
Потреби по маленькому не відчуває взагалі. Лише пост фактум каже 'Ой'.
Їй два роки.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Оххх, горщик!!!

Повідомлення Параїл Юля » 01 листопада 2014, 19:52

Нам 1 рік і 11 скоро і на горщик сідати також не хоче. Якщо дома інколи без трусиків і десь тихенько покакає то приходить і каже і веде показувати, якщо покакає в трусики то приходить плаче і
показує. Пісяє в горщик стоячи, після сну завжди в горщик, а протягом дня як захоче. Інколи прошу і бачу що не дуже хоче видавлює з себе але трішки попісяє, а інколи хоче прошу, а потім відійде і біля горшка попісяє. В тата завжди пісяє в горщик, а в мене вередує.
Зображення
Параїл Юля Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 232
З нами з: 08 квітня 2013, 18:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 133 раз.
Подякували: 242 раз.
Діти: Хлопчик Назар

Re: Оххх, горщик!!!

Повідомлення TYulia » 02 листопада 2014, 00:09

TaniaPicaSSo
написала велике повідомлення і десь воно зникло :ireful: тепер коротко буде
попробуйте трошки зробити перерву. А на рахунок методів, то покажіть книжечку на ту тему. Ми мали про то як дівчинка ходить на унітазик, витирає попоньку і т.д. Ще мультики такі є - Potty training в ютубі. Пограйте рольові ігри, садячи на горшочок ляльку чи ведмедика, а потім, можна не одразу, а на другий-третій день запропонувати їй сісти на горшочок так як її лялічка сиділа. То вже велика дівчинка, може їй сподобаються такі пояснення.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Поперед.Далі

Повернутись до Туалетна наука



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість