Глобальні оголошення!



Життя без підгузків

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Життя без підгузків

Повідомлення mala-karta » 11 січня 2011, 01:24

моя?
ні в чому. Я тоді не висаджувала.
Пісяв в що прийдеться.

Вже значно пізніше я зрозуміла, що прсто могла його потримати в тій позі, під колінкаим. КОли і пісяється, і пукається легше.

Чисто випадково в перші місяці я тримала так малого - і він моментально пісяв. Висаджування ми тоді не практикували.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Життя без підгузків

Повідомлення Tajga » 11 січня 2011, 01:30

Shalimar, дозвольте не погодитися, дітки не пісяють в лоні матері. Всі продукти обміну речовин виводяться через пуповину. Перші рази дитина пісяє вже, так би мовити, "на волі". І новонароджена дитина дійсно не розуміє, що їй робити при потребі попісяти/покакати, бо тими м*зами ніколи ще не користувалась самостійно. Вона просто відчуває дискомфорт і це її непокоїть. З часом вона призвичаюється до нових можливостей свого тіла. Але в першу чергу, потребує допомоги мами.
Сумно, коли мами, не маючи можливості спостерігати за дитиною через підгузок, сприймають її неспокій біля грудей як нестачу молока і починають докорм... Або ідентифікують поведінку як колики і напихають якимись чаями...
З часом дитина призвичаюється, навчається керувати своїм тілом і заспокоюється, а ми кажемо: переросла коліки, або наїдається сумішшю.. :(
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Життя без підгузків

Повідомлення Shalimar » 11 січня 2011, 01:47

Tajga написав:Shalimar, дозвольте не погодитися, дітки не пісяють в лоні матері. Всі продукти обміну речовин виводяться через пуповину. Перші рази дитина пісяє вже, так би мовити, "на волі". І новонароджена дитина дійсно не розуміє, що їй робити при потребі попісяти/покакати, бо тими м*зами ніколи ще не користувалась самостійно. Вона просто відчуває дискомфорт і це її непокоїть. З часом вона призвичаюється до нових можливостей свого тіла. Але в першу чергу, потребує допомоги мами.

С чего Вы взяли, что дети не писают (сами) в утробе? )) Не буду сейчас утверждать, т.к. не готова предоставить ссылки на офиц. данные
По поводу остального - не надо обобщать. Многие дети (если не большинство) нормально справляют нужду. И в помощи не нуждаются. Покакать - да, бывает сложно, т.к. находятся в горизонтальном положении, и какашки жидкие)
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Життя без підгузків

Повідомлення гра з вогнем » 11 січня 2011, 01:58

я теж якось дізналася, що пісяють :) дуже здивувалася :)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Життя без підгузків

Повідомлення mala-karta » 11 січня 2011, 02:03

а в утробі діти з піджатими колінками - майже в висаджувальній позі, гггг :P
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Життя без підгузків

Повідомлення lore1ei » 11 січня 2011, 16:41

Ще коли дитя було зовсім мале, я замічала, що но я знімаю підгузник, відразу починає пісяти.
Ну і без підгузника ми пукали часто, викакувались добре на одноразові пеленки під час бодрствування.
Але щось розуму не хватило відразу почати висаджування.
Ну і з місяців 7 почався горщик і висаджування.
Що хочу додати до вище написаного, висаджування нам помогало тоді, коли при вигляді горщика починались крики.
Мала або пісяла на тазік, або от як зараз сама присідає в ванні і пісяє.
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Життя без підгузків

Повідомлення lerumpochka » 20 січня 2011, 18:16

http://orange-sky-bird.livejournal.com/453643.html от гарний пост про висаджування
Секрет ,батьківського виховання не в тому, що роблять батьки, а в тому, ким вони являютьсядля дитини. (Гордон Ньюфелд)
lerumpochka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 12 квітня 2010, 12:16
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 221 раз.
Подякували: 369 раз.
Діти: маленька Магдаленка:)

Re: Багаторазові натуральні підгузники

Повідомлення Natalinda » 23 березня 2011, 16:01

Та ми тільки на вулицю багаторазовий одягаємо, для страховки, дитина туди пісяти не хоче давно, просто були далеко від дому, а на вулиці ше не пісяємо бо холодно.
Ми з горщиком давно дружимо, і від року дитина показує практично без проколів що треба на горшок і сама витягає і сама вже сідає. Бліна поскоріше б тепло.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Багаторазові натуральні підгузники

Повідомлення Tajga » 23 березня 2011, 16:11

Natalinda написав:на вулиці ше не пісяємо бо холодно.

Я зазвичай по собі дивлюсь: виставила б свою дупку, якби прикрутило, чи нє. :grin: А Давид то давно пісяє стоячи і в таку погоду, і в холоднішу. А ще варто на маршруті прогулянки намічати точки, де б можна було попісяти дитині, якісь заклади, наприклад, може, до кого на роботу можна зайти. А підгузи знімайте, бо все одно вони хоч-не-хоч мамину увагу послаблюють. ;-)
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Багаторазові натуральні підгузники

Повідомлення Natalinda » 23 березня 2011, 16:15

Та в нас пісяй де хочеш, я ж в селі живу ;-) На унітаз ніяк не можу навчити, певне через те що не висаджувала :( І ше б хтось розказав як то хлопчика стоячи пісяти навчити :oops: А то я шось глупа-глупа, а татко з собою в туалет не бере :oops:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Туалетна наука



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron