Глобальні оголошення!



Одноразові підгузники - відгуки!

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Одноразові підгузники - відгуки!

Повідомлення Nymydora » 08 серпня 2010, 23:46

Ми беремо памперси. В загальному нічого, але відколи перейшли на багаторазові , малий відвик від них, чи що - почали з"являтися подразнення. Та і раніше, коли ми з них не вилазили, то випрівало трохи. Ще ми пробували Белла. Теж так нічого.
А вчора ми в парк вдягнули останній памперс. ТОму сьогодні в Подоляни йшли вже в кулабебіках велюрових. Так що, мабуть, одноразові наразі купувати не будемо - ну може пару штук на всякий випадок щоб лежало. А вдома теж переважно в марлі.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Одноразові підгузники - відгуки!

Повідомлення _viki_ » 09 серпня 2010, 08:43

Завжди брали хагіс, а зараз перейшли на ліберо
_viki_ Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 87
З нами з: 13 травня 2010, 20:50
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 54 раз.
Подякували: 70 раз.
Діти: донечка-сонечко

Re: Одноразові підгузники - відгуки!

Повідомлення Любов » 09 серпня 2010, 23:06

Спробували підгузники памперс, але чомусь не сподобалися, натирали ніжки. Тепер користуємося ліберо і дуже задоволені. З часом плануємо перейти на багаторазові :)
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Одноразові підгузники - відгуки!

Повідомлення happymami » 15 серпня 2010, 10:37

Користувалися найдешевшими Хеппі. Перейшла на Ліберо. Бо жара. Дитини шкода. Вірніше не так. Перейшли на трусики. Але коли на ніч, або далеко їхати - то в Ліберо
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Одноразові підгузники - відгуки!

Повідомлення Natalinda » 16 вересня 2010, 01:51

А ніхто ше не користувався тими якимось японськими чи китайськими, як їх там???
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик


Re: Одноразові підгузники - відгуки!

Повідомлення TanenRom » 16 вересня 2010, 21:17

Natalinda написав:А ніхто ше не користувався тими якимось японськими чи китайськими, як їх там???


ти маєш на увазі напевне Мерріси, Муні, Гун
ось тут можна глянути ціновий діапазон і інформацію про них http://detkimarket.com.ua/categorii/yap ... mpersi.htm
недешеві вони :shock:
сама не користувалась,але читала відгуки на російських сайтах (у Росії вони досить популярні) - усі задоволені.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Одноразові підгузники - відгуки!

Повідомлення Marta » 16 вересня 2010, 22:43

Найкращі для нас- то Памперси. І мені якраз та віддушка і ті ризиночки і подобаються..)) Особливо Памперс- трусики, вони так класно пахнуть...мммм.....
Зараз нам Памперси троха дорогуваті, то пробували Молфікс, я вже вирішила, що ми їх не будемо купувати, вони ніби ризинові, нічо не пропускають, і тверді якісь...Ще хочу попробувати Хеппі.
А Хаггіс одного разу спробувала, вони протікали, то я до них вже і не поверталася....
Marta Офлайн


 

Re: Одноразові підгузники - відгуки!

Повідомлення TanenRom » 16 вересня 2010, 23:44

Marta написав:Найкращі для нас- то Памперси. І мені якраз та віддушка і ті ризиночки і подобаються..)) Особливо Памперс- трусики, вони так класно пахнуть...мммм.....
Зараз нам Памперси троха дорогуваті, то пробували Молфікс, я вже вирішила, що ми їх не будемо купувати, вони ніби ризинові, нічо не пропускають, і тверді якісь...Ще хочу попробувати Хеппі.
А Хаггіс одного разу спробувала, вони протікали, то я до них вже і не поверталася....


у мене Хаггіс були італійські - така ж проблема :???:
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Одноразові підгузники - відгуки!

Повідомлення Natalinda » 17 вересня 2010, 00:03

Marta написав:Найкращі для нас- то Памперси. І мені якраз та віддушка і ті ризиночки і подобаються..)) Особливо Памперс- трусики, вони так класно пахнуть...мммм.....

Марта, а в тих трусиках спати можна, так щоб на цілу ніч?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Туалетна наука



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей