Глобальні оголошення!



Все про пісяння :)

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Все про пісяння :)

Повідомлення TattyMummy » 08 березня 2015, 04:07

Miljawka написав:Скажіть чи є в когось проблема з частотою пісянь? Синочку 1р. 7 міс. на горщик ще не проситься, але ходимо без памперсу і ловлю як бачу, що хоче пісяти. Але останнім часом в нього трохи проблеми з апетитом(певно через зубки) і став менше пити. І пісяє вдень 3-4 рази, а вночі взагалі ні. Я не знаю чи то нормально.... при цьому поводиться нормально, баваться і ніби нічого його не турбує. може хтось має такий досвід чи може вже я себе накручую...

Мені здається, що варто проконсультуватись з лікарем. Це абсолютно не означає, що у вашої дитини проблеми. Але заради заспокоєння думка кваліфікованого адекватного лікаря не завадить ;)

Цитата зі статті ;)
"Когда у вас возникают подозрения на то, что ребенок писает слишком часто или редко, можно в домашних условиях провести свое маленькое расследование, причем непременно в течение нескольких дней или даже недели-двух. Оцените все показатели, о которых мы упоминали выше, но самое главное – учитывайте при этом самочувствие ребенка. Если он бодр, весел, спокоен, хорошо ест и спит, его ничего не беспокоит и он ни на что не жалуется, то вопрос, как часто должен писать ребенок, может оказаться далеко не самым важным. Но для собственного успокоения не будет лишним сдать анализы. Это непременно нужно сделать, если моча ребенка мутная, темная, имеет резкий запах или малыш жалуется на что-либо (например, на боли во время мочеиспускания).
Попросите своего педиатра выписать вам нужные направления или сдайте анализы самостоятельно в платную лабораторию. Результаты непременно покажут наличие нарушений, если что-то не так. А пока переживать нет причин. Лучше позаботьтесь о том, чтобы ребенок достаточно пил качественной чистой воды – это на самом деле крайне важно."
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Все про пісяння :)

Повідомлення Оксанютка » 09 березня 2015, 22:38

Я нині теж спереживалася з тим пісянням.Попісяв зранку десь 9.30, а тоді аж 17.30 :scare: .Але мало пив протягом дня, відмовлявся.В нас вже так було, коли мало споживав рідини,але всерівно якось серце не на місці.
Оксанютка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 286
З нами з: 19 березня 2012, 11:19
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 210 раз.
Подякували: 150 раз.
Діти: Два хлопчики-горобчики

Re: Все про пісяння :)

Повідомлення Miljawka » 10 березня 2015, 16:48

Я була в своєї лікарки минулого тижня, бо малий мав температуру і сопельки. Після огляду разом запиталась і за те пісяння, бо воно мені спокою не давало :dash: Лікар сказала, що це нормально, що дитина тільки кілька разів у день пісяє, а вночі взагалі ні) І звичайно залежить від того скільки п'є)То я вженарешті спокійна і не рахую в голові коли і через скільки годин він попісяв :aplo:
Miljawka Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 5
З нами з: 28 лютого 2015, 01:24
Дякував (ла): 2 раз.
Подякували: 3 раз.
Діти: Синочок Максимчик

Поперед.

Повернутись до Туалетна наука



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron