Глобальні оголошення!



Все про пісяння :)

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Все про пісяння :)

Повідомлення Гість » 25 листопада 2010, 12:55

Olenka написав:А коли сплять глибоко, то не пісяють. Ще тут такий момент, що якщо висаджувати з раннього віку, то дитина активно тренується керувати своїми м"язами, вчиться тримати і випускати рідину. І, як результат, тримають довше, і випісюються до кінця. А ті, хто в памперсах, звикли пісяти часто по-троху, повністю випісюватись вони не вміють. Тому, якщо такій дитині різко зняти памперс і привчати до горщика, треба цей момент враховувати, що вони будуть пісяти часто. Але поступово також тренують ті м"язи.

І вночі то саме. Якщо дитину спеціально не випісювати, то вона буде пісяти частіше і вночі також, і не буде довго тримати. А якщо випісювати, то вона більше звертає увагу на "позиви", і вночі активніше крутиться і чекає, поки її висадять.


Вибачте, але це все неправда. Незнаю звідки в вас ця інформація. Діти в памперсі не пісяють часто і потроху, а якщо це так, то треба звертатись до лікаря, бо це можуть бути серйозні проблеми.
Я свою ніколи не садила вночі на горшок і вона вночі швидко перестала впісюватись.
Гість Офлайн


 

Re: Все про пісяння :)

Повідомлення Перлинка » 25 листопада 2010, 14:03

У нас з доцею також ніколи не було проблем з нічним пісянням,у 2 роки стала проситись на горщик ,і до цього часу вночі може 2 рази попісялась за весь період,я ніколи її не будила,щоб випісювати.Думаю краще перетерпіти як дитина кілька раз впісяєжться вночі,ніж самому привчати її до нічних пісянь,бо вже виробляється звичка.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Все про пісяння :)

Повідомлення mala-karta » 25 листопада 2010, 14:35

дитину не треба привчати до нічних пісянь.
Хоче - просинається і пісяє. Не хоче - спить далі.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Все про пісяння :)

Повідомлення гра з вогнем » 25 листопада 2010, 16:13

на мою думку, оце про "випісювання" навіть не знаю як сказати.
виходить, що і я випісюватися не вмію. ото бідака в підгузках не була, на горшок з 6 місяців, а досі вночі в тувалєт гоняю.

моя думка така. тримати не можна. вчити тримати не можна. краще пісяти ніж тримати і потім радіти, що дитина "все випіясює"

я б дуже хотіла підкреслити. не вчіть дитину ДОВГО ТРИМАТИ! цим можна заробити проблеми із сечовою системою, чи як вона там називається.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Все про пісяння :)

Повідомлення mala-karta » 25 листопада 2010, 16:26

Христина, дитину ніхто не вчить довго тримати.

Дитина сама вчиться.
От сидить, приміром, бавиться. Захотілось пісяти. Але дитина знає, що як напісяє - то буде мокро і незручно. І трохи терпить, якщо забавка дуже цікава.

А вночі тим більше ніхто не вчить. Спати то хочеться :morning:
З часом всі дітки (і памперсні, і непамперсні) перестають вночі пісяти.


Я вночі ходжу в туалет тільки якщо не сплю :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Все про пісяння :)

Повідомлення гра з вогнем » 25 листопада 2010, 16:48

терпіти не можна. буває, що дорослих обставини заставляють терпіти, то потім болячки вилазять.

пісяти вночі буде доти поки п'є молоко, якщо дійсно п'є, є ковтальні рухи, а не тримає сосок в роті.
я знаю, що не рекомендуться дитину висаджувати вночі, щоб не сформувати звичку до нічних прокидань.

це так само як пустушку не мона давати, бо гв втратиться. не у всіх втрачається, але для попередження ризику не дають.

доречі, це так прикольно читати - дитина знає, що буде мокро і незручно :) дитина знає лише те, що мама незадоволена буде, а для своїх батьків діти зроблять усе. наскільки я знаю дітей, якщо не висловлювати (мімікою, словами, ставленням) нзадоволення попісяними штаними, то їм дуже зручно і комфортно :), вони навіть у старшому віці забувають шо наробили в штани і грають далі.

тому мокро і незручно - це з розряду наших уявлень, а не дитячих :)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Все про пісяння :)

Повідомлення Natalinda » 25 листопада 2010, 16:52

Я не шоб сперечатися, мій теж іноді в мокрому ходить хоть би шо, але частіше приходить і показує рукою на штанці, там де вони мокрі. Ну і я дитину не сварю і не наполягаю на горщику...Таки певно все індивідуально...
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Все про пісяння :)

Повідомлення гра з вогнем » 25 листопада 2010, 17:03

Наталя, ти права, ми по різному виражаємо наші очікування, можна як незадоволення небажаним, а можна як радість від правильних вчинків.
Я не достатньо коректно висловилася.
Головне те, що дитина буде старатися для батьків, ане тому, що їй не зручно не комфортно.

Ми теж практично за попісяне не сваримо, виражаємо незадоволення, а ще більш хвалимо за попісяння в горшочок чи на унітаз. У нас пісяє в горшок майже завжди, але заради правди він у нас не ходить повністю одягнутим. Навіть не так, завжди пісяє в горшок дома. Стосовно проситися. Наш не любить. Рідко коли каже, щоб його завели в туалет. Не любить, коли його насильно вести в туалет. Наприклад після сну. Він собі трішки походить, а потім піде сам.
Останнім часом помічаю, що стримується, то я як бачу, що тримає кажу "йди на горщик" і він швиденько біжить.

На двір ми вдягаємо підгузник. Але ми ходимо надовго.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Все про пісяння :)

Повідомлення mala-karta » 25 листопада 2010, 17:06

Христина, ну от тобі в мокрому зручно спати? Чи ходити (якщо не спекотним літом...)?
Мені - ні

Як тільки я зняла памперс з малого, було часто, що вночі напісяв і просто з того напісяного відповзав на сухе.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Все про пісяння :)

Повідомлення гра з вогнем » 25 листопада 2010, 17:10

у нас в хаті від +22 до +28. дитина ходить роздягнена...
я не знаю, але діти по іншому відчувають комфорт ніж ми. оте все набувається з життям в суспільстві.
те, що незручне нам не завжди так само незручне для дитини, яка ще не засвоїла суспільних норм та стереотипів
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Туалетна наука



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron