Глобальні оголошення!



Висаджування

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Висаджування

Повідомлення mala-karta » 23 серпня 2011, 07:28

Natalinda написав:Реально переконуюся вкотре на собі, чого хочеться дуже - того нема, а на шо особливої уваги не звертаєш - там є досягнення.

от дуже добре підмічено.

Alisa, коли мій малий вперше почав проситися, то я навіть тоді цього не чекала. Потім він перестав і нам дуже помогло отаке:
Просто питала чи хоче пісяти. Спочатку завжди казав, що не хоче. Ну, не хоче, то не йдем. Коли з'являлася калюжка, то казала щось таке "Ой, а що ж ти мамі не сказав, що хочеш пісяти? Треба було сказати. А то штанці мокрі (чи що там...), шкода ж їх. А попросився (чи просто попісяв на горщик/унітаз) - були б гарні, сухі." І таким спокійним голосом, буцім то повсякденна річ.
Я так говорила довго, кілька місяців. :crazy: Часом ще питала, чи як захоче - то чи скаже мамі (з часом почав таки казати)
Зато почав проситися стабільно.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Висаджування

Повідомлення Milichka » 23 серпня 2011, 07:31

Alisa написав:А в нас ні йоти прогресу. Ніфіга.
Від горщика тікає. Сьогодні силоміць посадила на насаду на унітаз, протримала нервового пацана 10 хв - і відпустила. І так постійно. Він в мене вільний пісюн і какун. Сьогодні навіть плакала в обнімку з насадкою.
Як має бути це привчання навіть не уявляю. Стрес і капєц :dash:

Не привчай! САм дойде. ВСе жалить від дитини. Тіна тож не хотіла сидіти на горшку ревла і втікала. ЗА то різко в 1 рік і 8 місяців відмовились від памперсів, навіть на ніч перестали одягати, спить сухенька цілу ніч, пісяє перед сном і після сну. І за 3 місяці два рази було мокре ліжко. В день просится на горшокі, дуже ріко бувають аварії.
А в подружки мала чемно сиділа на горшку з 9 місяців, але зато її уже більше 2-х років і до тепер в памперсі спить і гуляє, на горшок не поситься....
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Висаджування

Повідомлення oksana.tesliuk » 23 серпня 2011, 09:11

Natalinda написав:Він вроді говорить про 18-24 місяці, тобто не раніше цього віку дитина може свідомо регулювати процеси сечовипускання.

Це суперечить теорії висаджування за Інгрід Бауер, яка каже про те, що діти чистоплотні з народження :)
Та й зрештою, якби діти не регулювали цього процесу зовсім, то вони не прокидалися б для того, щоб зробити свої справи, а робили б це уві сні самопроізвольно!
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Висаджування

Повідомлення taranjka » 23 серпня 2011, 10:00

а мене дєцко ніколи не просиналося шоб попісяти :? вона не рухалася, не перекидалася - могла лежати і пісяти в сні без найменших натяків
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Висаджування

Повідомлення Natalinda » 23 серпня 2011, 10:05

oksana.tesliuk ну то просто кому яка теорія підходить ;-)
Немаю нічого проти Інгрід Бауер, просто мені в тому плані Комаровський більше підходить. Я вже десь писала що в тому відношенні я надто лінива мама :)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Висаджування

Повідомлення oksana.tesliuk » 23 серпня 2011, 10:25

Natalinda написав: в тому відношенні я надто лінива мама

ех, якби не оця причина, я б вже давно почала практикувати те висаджування
а найбільше мене ніч лякає, бо ж то тре вставати!!!
він з народження спить зі мною, то з годуванням таких проблем нема
часом вранці навіть не можу згадати скільки разів годувала
а з висаджуванням так не вийде :istereka:
хоча пам"ятаю точно, шо старший вночі взагалі в мене не пісяв, аж зранку в 6 годині, і так з народження було
а з меншим шось ніяк не можу зрозуміти... та могла б, якби не спала як вбита :grin:
О, а ше мене цікавить зима! Як практикуючі висаджування мами, висаджують, особливо немовляток, взимку на прогулянці?
Ну, тобто я розумію, шо ви під кущі з ними не біжите... але от як попісяє на вулиці, то зразу тре бігти додому?
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Висаджування

Повідомлення Перлинка » 23 серпня 2011, 11:45

oksana.tesliuk написав:Це суперечить теорії висаджування за Інгрід Бауер, яка каже про те, що діти чистоплотні з народження :)

тобто підсвідомо чистоплотні ,а потім(багато) як дорослішають стають свідомо засранцями?

більшість народів відмились лиш у двадцятому столітті ,до того ходили вошиві ,а що робилось в жінок під тими довгими спідницями :mrgreen:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Висаджування

Повідомлення Перлинка » 23 серпня 2011, 11:57

чим менше я читаю подібних брошурок ,тим менше мене мучає совість ,тим більше часу і кращий настрій

а ще мої діти коли хочуть попісяти не плачуть і не прокидаються зі сну :?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Висаджування

Повідомлення oksana.tesliuk » 23 серпня 2011, 12:00

Перлинка написав:більшість народів відмились лиш у двадцятому столітті ,до того ходили вошиві ,а що робилось в жінок під тими довгими спідницями :mrgreen:

ну, у Франції в якомусь-там столітті не можна було митися, бо при цьому треба було роздягатися до гола і в такому стані людину побачить Бог, тому митися було гріховно
ну і ше всяких заморочок було повно в кожного народу

а про висаджування в цілому я поки що не готова дискутувати, бо ше не читала тої книжки, лиш коментарі про неї,
тому й розпитую про досвід практикуючих :)
вцілому я згідна з думкою, що одноразові підгузники шкідливіші (хоча і не смертельно), ніж багаторазові,
але при висаджуванні з багаторазовими менше клопоту, ніж без висаджування
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Висаджування

Повідомлення oksana.tesliuk » 23 серпня 2011, 12:06

Перлинка написав:а ще мої діти коли хочуть попісяти не плачуть і не прокидаються зі сну :?

при використанні одноразових підгузників це доволі важко визначити,
бо вони можуть робити свої туалетні справи навіть тоді, коли лиш починають виходити зі сну - крутяться, стогнуть...
а потім можуть знову заснути
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Поперед.Далі

Повернутись до Туалетна наука



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість