Глобальні оголошення!



Оххх, горщик!!!

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: оххх, горщик!!!

Повідомлення Nymydora » 13 вересня 2010, 20:58

Мені здається, що багаторазові - то трохи пізніше. ЇХ основний плюс це те, що штани залишаються переважно сухі, а середина мокра - воно ніби як і в трусах, і ніби як у підгузнику. Я їх оцінила ото останні два місяці.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: оххх, горщик!!!

Повідомлення Natalinda » 13 вересня 2010, 22:44

Zaya написав:А багаторазові нам зараз не підходять, або я ще не зрозуміла їх кайфу :???:


Певно вони на вас ще великуваті. Я давала свій приміряти знайомій на півторамісячну дитинку, то вони великі досить (це я про СoolaBaby пишу).
Так що у вас ще все попереду. :)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: оххх, горщик!!!

Повідомлення ЗІрка » 15 вересня 2010, 23:44

почитала що з 3-5 місяців вже висаджують і призадумалася :???: нам вже майже шість а ми про горшок ще не мислимо
і як, ??? якщо пісяємо всю ніч, памперс важить на ранок зо два кіля... і потім хіба годину сидіти чекати, тоді попісяє, але чи зрозуміє ті маніпуляції... а попробуй годину всидіти з таким шилом...

какати можем зранку, в обід, ввечері... єдино що вночі перестали десь з трьох місяців. а можем день-два взагалі не какати
бачу що какаєм і деколи навіть чую, як тиснеться, але какаєм швидко, кілька секунд, тож про знімання трусів-памперсів і висаджування поки не йдеться

а свекруха розказує, як старшу племінницю з 4 місяців привчили терпіти і над умивальником пісяти... а от молодша вже після горшка далеко за рік почала пісяти в штанці і дуже ти м тішитися, шо тепло і приємно...:)

так шо все індивідуально,
і ми чекаємо сприятливих умов,а точніше наступного літа, коли нам вже буде поза рік
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: оххх, горщик!!!

Повідомлення mala-karta » 15 вересня 2010, 23:58

коли в 3-5 місяців висажують - то це зовсім не привчання до горшка. В більшості випадків - то свідомий вибір батьків, які не хочуть користуватися памперсами, чи користуватися по мінімуму. Просто ловлять тоді сигнали дитини, стараються зрозуміти, коли дитині треба в туалет. Раннє висажування не означає, що дитина швидко привчиться до горшка.
Якщо ви хочете саме вчити на горшок - то можете сміливо чекати до півтора років :) А можете час від часу ловити на горшок :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: оххх, горщик!!!

Повідомлення Zaya » 16 вересня 2010, 01:02

100% згідна .Хочу ловлю - хочу не ловлю на горщик. Дитьові все одно,а мені приємно. :)
Во... яке умне... в горщик сходило.... :D А багаторазовий .. ну як парашут на малій . ТО ми вставки підкладаємо. Пригодились, коли жара була.

Зображення
Zaya Офлайн


 

Re: оххх, горщик!!!

Повідомлення mala-karta » 16 вересня 2010, 01:12

ггг, ще молоко на губах не обсохло, а вже на горшок ходить ;)
оце то дівка :)))
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: оххх, горщик!!!

Повідомлення happymami » 05 січня 2011, 11:09

:aaaaa: :aaaaa: :aaaaa: Ураааа. Льод тронувся, а я осталася :aaaaa: :aaaaa: :aaaaa:
Короче, ми вже два дні як свідомо самі ходимо на горщик. Ну нарешті, а то вже переживала. Правда ще не знаю, як в гостях дитина реагуватиме, певно ще не буде проситися, але щас вже сам сідає і сам виносить. І то так гордо, шо нема права помагати :lol: .
Короче, десь місяць я не надто активно пропонувала малому сідати на горщик. Він його страшно не любив. тоді я на один сідала сама, а другий пропонувала йому. Зі мною сідав на 3 хв. Десь 5 днів тому я почала активно з ним сідати. Тобто раз в годину, як мінімум. Так вийшло, шо раз таки злапала. Хвалила дуууже. Малий запишався, сподобалося коли хвалять (тим паче в нас зараз перод, коли всьо сям хоче робити, а тут же ж горщик можна виносити самому), тому вже два дні, як сідає сам. ну наразі певно ще не на всі попіси, але точно казали дівчата - як тіко мама подумає, що тре дитину посадити - одразу треба садити :lol: . Питаю вчора - сядеш пісяти на горщик? Каже ні. Через 2 хв попісявся))) Такшо я тепер не питаю. А сажу. А нині ранку ще очі не відкрив а вже кричав "Вовок" (горшок). такшо у віці 1,8 місяців ми нарешті подружилися з тим звіром.
пі.сі. Доця довше впиралася. Малий просто в мене покірний і слухняний
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: оххх, горщик!!!

Повідомлення happymami » 05 січня 2011, 12:53

Йой. Я кажись переборщила :oops:
Шойно Юра попісяв в горщик, я скакала до стелі. Він глянув. Пересів на інший горщик і ше й туди витиснув дві краплі :oops: :oops: :oops: . Добре шо в мене не 5 горшків :scare: :oops: . Такшо з похвалами, виявляється, теж треба бути обережними :lol:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: оххх, горщик!!!

Повідомлення Nymydora » 05 січня 2011, 14:24

А ми щось не дуже просимося... Зранку після сну какаєм-пісяєм, як книжка пише, а потім вже по факту мокрих штанів - сину, ти що зробив???? - КАКА. :tipok: Ну, і хто тут кака, питаєтсья :ugeek:
Ну і присадили дитину на погану звичку (мамо-татину): тільки сідає на горщик - вже йому книжку подавай... Оце, називається, до горщика привчила :head:
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: оххх, горщик!!!

Повідомлення Marta » 05 січня 2011, 15:18

Не пам"ятаю, чи писала про наш досвід "горщика", але вже місяць ми ходимо на унітаз.
Ніяких горщиків. Я тим не заморочувалась, Ліза на горщик вперто не сідала, я з того проблеми не робила і до 1, 10 року ходила в памперсі.
Сталося диво- реально, в один прекрасний момент моя дитина почала показувати на памперс, що вона "бібі"-пісяє.
Тобто свідомо розуміти.
Я на горшок-ні.
На унітаз, як мама-з задоволенням!
І так в один день ми почали ходити в туалет, як дорослі, і не було ще ні одного прокола. Ну, часом бігла до туалету, по дорозі кричить "МАМА, БІБІ!!!" і в туалеті помічаю, що таки пісьнула.
Обідній сон- без памперса.
Нічний-вдіваю, хоча й не пісяє, але на всяк випадок.
Так само одіваю надвір і в гості.
Хоча проситься і надворі, і в гостях.
То надворі ходимо в туалет в школу, в аптеку, в монастир, куди ближче, там, де гуляємо. А одіваю, бо зима, і страшно ще зовсім без памперса.
Так що в кого дітки не просяться- раджу не сильно переживати і не налякати дитину заставлянням ходити в туалет.
Все природньо і все прийде з часом.
Marta Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Туалетна наука



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron