Глобальні оголошення!



Дитячі настільні ігри

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Настільні ігри, в які грають люди

Повідомлення Tajga » 23 січня 2013, 13:57

mala-karta написав:це грати картонними картками. На кожній картці є якийсь малюнок. Кожна картка має пару - такий самий малюнок.
Для гри: всі карти перевертаються рубашками вгору і учасники по черзі відкривать 2 карти. Хто відкрив однакові, той їх собі забирає і продовжує знов відкривати дві. Хто відкрив не однакові - перевертає карти назад рубашками вгору і хід переходить до наступного учасника.

Ми грали з малим, вірізали картки з журналу Мамине сонечко. По суті підійдуть будь які картки-картинки, з попарними малюнками і щоб мали однакову рубашку.

Лото - дуже класна річ, особливо для великої компанії. Час минає взагалі непомітно.

До речі, є в продажі звичайні гральні карти, з малюнками замість зображень Дам та Валетів і т.д. (принаймні так пояснила мені продавець), навіть з мультяшними героями, бачив хтось?
Нам колись в дитинстві забороняли грати в карти.. навіть у "П'яницю" (це нас, правда, не зупиняло :hi: ). А ви грали в гральні карти? В які ігри?
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Настільні ігри, в які грають люди

Повідомлення TaniaPicaSSo » 23 січня 2013, 14:01

О, в карти грали постійно. З бабушками грали в дурня. З дядьком в покер (але на іграшкові гроші). Батьки мої дуже любили зі своїми друзями в тисячу грати, то як ми трохи підросли, то нас навчили і вже батьки грали з нами. Між собою (між дітьми) грали постійно або дурня або ще якісь типу вірю-не-вірю і ще пару якихось, вже забула назви.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Настільні ігри, в які грають люди

Повідомлення irinka » 23 січня 2013, 14:10

О, і ми в карти різні ігри постійно грали, особливо ще як приїжджали колись на канікули в село, то була невідємна складова відпочинку на той час :ha:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Настільні ігри, в які грають люди

Повідомлення Русік » 23 січня 2013, 14:44

Tajga написав:До речі, є в продажі звичайні гральні карти, з малюнками замість зображень Дам та Валетів і т.д. (принаймні так пояснила мені продавець), навіть з мультяшними героями, бачив хтось?

Ми маємо такі - з Тачками, Томом і Джері та героями Історії іграшок. Всі - вробництва Треффл (Польща). Брали в Кукусі.
В комплекті йдуть правила гри в такі собі парочки (в комплекті 12 пар карточок і одна безпарна, хто з нею лишився - програв), але ми ними граємо і в меморики, і в "войнушки".
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Дитячі настільні ігри

Повідомлення Ysmishka » 30 січня 2014, 12:25

Зараз малого прокинувся інтерес до настільних ігор. В нашому арсеналі є різні бродилки, де потрібно кидати кубик і переходити фішками.
Граєм в доміно. Також гарна гра для розвитку пам'яті "знайди пару". З п'яти років граємо шашки, а зараз прокинувся інтерес до шахів. Вивчили вже фігури та їхнє розташування на шахтному полі. По-трошки вчить ходи.
Ysmishka Офлайн


 

Re: Зимові розвивалки

Повідомлення krapk@ » 30 січня 2014, 15:37

я тежкупила малому в копійці гру бродилку-де треба кидати кубиком і переміщатися фішками-він такий задововолений. Також шахи, шахмати і доміно любить.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Настільні ігри

Повідомлення Natalinda » 31 березня 2014, 12:13

Розказуйте що з дітками граєте? З якого віку? Чи подобається?
Памятаю що десь в якійсь із тем Ірінка писала що синок любить доміно, яке на форумського Миколая дарували. Що то за доміно було?
Ми доміно рідко граємо (дитині 4,5), хоча саме з нього і почиинали, але якось так собі, без особливого захоплення, раз чи максимум 2 рази підряд. З доміно ми печеньки робимо, бо доміно фруктове))))
Миколай приніс Зоологічне лото (4 і 3 було роки) то напевне 2 місяці грали безперестанку, вивчили нових звірів, гарли і вдвох і втрьох, і як приїжджали до бабусі, то грали всі)))) Зараз лежить. Отаке
Зображення

Ну а оце десь місяць тому купила броділку Котигорошко
Зображення
10 грн і море радості)))))) Ну але звісно що з мамою)))))
Витягнули книжечки від Глорії цієї серії
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
(раніше пробували грати, але небуло інтересу) там у 8-ми з 9-ти книжечок є поля ігрові посередині, і зайнятий вечір гарантовано. Мусимо пограти всі мінімум по разу, навіть читати меньше стали)))).
Ну а Котигорошка то навіть бабця з дідом грають)))))

Як пройде захоплення, то гратимемо щось з Оленчиного СП.
Знаю що дехто вже грає, тому розповідайте як вам.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Настільні ігри

Повідомлення pan_kotskyy » 31 березня 2014, 13:45

Вже спробували пограти ігри з останнього сп по настольних іграх Свинтус Юний і Вовки і вівці.
Свинтус Юний то гра типу бридж, цікавим є спецальні карти, Хлопкопит, Тіхохрюн і т.д... кожна з тих карт має якесь особливе значення, коли випадає Тихохрюн, наприклад, треба мовчати коло, дуже веселять малого ті спецкарти і він дуже чекає появи тих карт.
Зображення
Гра проста, весела, грали цілий вечір, потім малого заганяли спати, бо він інакше б до ранку грав ))))

А Вовки і вівці вчора спробували перший раз пограти. Написано, що гра від 8 років, малий в майже 6 був в захопленні, швидко схопив правила і сказав, що гра КРУТЕЦЬКА!
І що можу сказати, що самій було дууже цікаво будувати поля з вівцями, тобто для дорослих гра теж дуже навіть, будем грати ще )))
Зображення
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Настільні ігри

Повідомлення Кокетка » 31 березня 2014, 14:01

у нас сама краща гра, то монополія
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
ще любимо Вегу , треба акуратно пальчиком витянути щоб не завалилася башня
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
козацьке лото любимо і триміно ще граємо, маємо менеджер юніор
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
та щось толком у правилах не розібралися... сину молодшому 5, то грає все з нами, лиш помогаємо чуть) а в монополії то все би з кимось мінявся, бо дуже хоче хоч одну монополію і будувати доміки і готелі)
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Настільні ігри

Повідомлення pan_kotskyy » 01 квітня 2014, 14:17

Гра Барабашка. Сьогодні спробувала перший раз з малим пограти на двох. Вийшла така собі гра на тренування мислення. Задача стояла в тому, щоб він сообразив який же предмет схопити, я вже не спішила поперед нього хапати.
Суть гри - найскорше визначити і схопити правильний предмет згідно випавшого зображення на карті. Правила дуже прості. При гідній компанії має бути весело, шумно і азартно, цікаво і компанії дорослих, і старшим діткам.
Можна грати і двом, ну але якщо ігроків більше, то, звичайно, що цікавіше.
Думаю, що ще за два-три заходи малий натренується і тоді пограєм в повну силу.
Зображення
До речі, є доповнення до Барабашки, Барабашка 2 і Барабашка без 5 дванадцять з тими ж правилами, просто предметів більше, відповідно гра ускладнюється. Ну це на майбутнє, якщо награємось цією що є.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Поперед.Далі

Повернутись до Виховання дитини



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

cron