Глобальні оголошення!



"Лякалки" для дітей

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Лякалки для дітей

Повідомлення taranjka » 03 січня 2013, 02:18

в нас тоже колись діяло. тепер дитина буде всіх бити, шкрябати і кусати :crazy: коли я їй кажу, що мультик не включу - вона заперечує, що це вона мені не включить, цукерку не буде їсти - то ти цукерки не будеш їсти.... доказувати буде довго
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Лякалки для дітей

Повідомлення Natalinda » 03 січня 2013, 02:20

georginochka так хочеться щось добре тобі сказати....
є різні діти, різні вихователі
А можливість змінити дит. садок є?

Побільше говори з Марком, особливо перед сном, коли вже майже дрімає, розказуй що все добре і боятися не треба, що як йому рот заклеять, то мама прийде і відклеїть, і виховательці скаже що так робити з ним не можна, з нечемними може й можна, а з ним ні. Мама любить і не дозволить!!!
Страх - це далеко не авторитет
Та й нашо тобі такий авторитет.

А синок в садок хоче ходити, бо я шось пропустила
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Лякалки для дітей

Повідомлення taranjka » 03 січня 2013, 02:21

Дарці читали віршик "Шашіль" - там вона їсть те, що лежить на підлозі. потім прийшлось самим розвіювати той міф - дитина по пару раз за ніч просиналась і перевіряла чи нема нічого на підлозі :dash:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Лякалки для дітей

Повідомлення georginochka » 03 січня 2013, 15:31

Natalinda, змінити то можна, але я дуже сумніваюсь, що це допоможе.
Я так і роблю :yes: І часто саме в таких розмовах перед сном він мені і розказує про свої чергові "боюся". Ну Марко в мене дуже все сприймає на віру і буквально. Одного разу ліг спати, довго крутився, а тоді давай плакати. Питаю що сталось, а він каже "скажи будь ласка виховательці, щоб не робила мене невидимим". Я аж сіла, думаю а це вже що таке? Заспокоїла малого, а на другий день кажу виховательці, щоб не робила Марка невидимим :) Ну вона мені й пояснила, що то вони ігри такі проводять і "психопластики" всякі.
І ще про садіковські лякалки, подружка розказувала, що в її малої садочку один хлопчик попісявся, то вихователька йому при всіх дітях сказала, що якщо він ще раз так зробить, вона візьме ножиці і відріже, думаю здогадуєтись що :crazy: Можна уявити які психологічні проблеми можуть виникнути після такого, особливо якщо дитина вразлива.
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: Лякалки для дітей

Повідомлення Natalinda » 03 січня 2013, 15:46

:scare: я просто слів не маю
Ну я б точно за таке скаржилася завідуючій
А якщо завідуюча неадекватна, то і вище
Знали б ви за що я скаржилася, то це квіточки в порівнянні з такими садистськими замашками і не важно вразлива дитина чи ні
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Лякалки для дітей

Повідомлення kalina » 03 січня 2013, 20:20

Я своїх дітей не лякаю нічим, але з недавніх пір коли малий пішов в садік почала чути від нього що прийде бабай, виявилось що то їх так лякають в садочку. Ми виходимо з групи а він мені каже що вон там на дереві сидить бабай.
kalina Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 59
З нами з: 12 грудня 2012, 15:42
Дякував (ла): 11 раз.
Подякували: 43 раз.

Re: Лякалки для дітей

Повідомлення Lusik » 03 січня 2013, 20:22

irinka написав:Наш знає що є бабай завдяки бабі з дідом, то не так щоб боявся, просто насторожено слухає, якщо постукати в двері-то показує що там є бабай, але чемніший від того не стає :nea: А я нічим не лякаю, просто кажу що мультикии не буде дивитись або печенька не дам.


От в мене та ж ситуація на 100% -десь хтось із бабусів чи дідусів промовився про бабая, а малий зразу запамятав і теж як тільки щось стукне чи в будинку чи в двері постукають, то каже що бабай і бачу по ньому , що боїться і тривожний погляд. Тому намагаюся пояснювати, що бабая немає , а то дядя якийсь щось робить і тому стукає!!!!!
Інколи буває не хоче сам в кімнаті залишатися як я на кухні чи в туалет, але боремось :aggressive: :aggressive:
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: Лякалки для дітей

Повідомлення TaniaPicaSSo » 04 січня 2013, 00:43

Nymydora написав:Найбільше діє зараз історія про хлопчика Забирайлика-Розкидайлика, який вночі приходить і забирає розкидані іграшки, бо думає, що вони нікому не потрібні. Я один раз розказала, а малий так перейнявся, що ввечері складає сам або мене просить і ще вдень перепитує, чи забирайлик не прийде. Я сама в шоці, вже трохи жалію, що розказала, не думала, що це так вплине.


Щось подібне застосовувала моя мама до мене. Тільки від мене іграшки йшли самі, якщо я залишала їх порозкиданими й не на місцях. Мама спочатку лякала, що вони підуть, якщо я не поприбираю, але одного разу, пам'ятаю, хтось таки пішов від мене та надовго. І довелося тримати в кімнаті чистоту і порядок досить таки довго, поки той хтось повернувся. Одним словом, подіяло капітально :hi:
А ще було, що до мене якісь нові іграшки самі приходили, якщо я була дуже чемна. Буцім тікали від нечемних діток :rolf:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Лякалки для дітей

Повідомлення гра з вогнем » 04 січня 2013, 00:52

а чим Забірайлик розкидайлик відризняється від Бабайка, якщо вони обидва забирають играшки нечемних діток?
Назва креативненька, але суть ніби та ж :pardon:

тікі Бабайко персонаж збірний та багатозадачний ) якшо від нього відмовитися тоді тре до кожної ситуації вигадувати окремий підвид
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

"Лякалки" для дітей

Повідомлення Sms » 24 вересня 2013, 00:06

nadusha написав:історія про жабку, яка дуже любить стрибати на язичок діткам, які кусаються...


nadusha написав:дядько хлопчика - міліціонер


а потім ми дивуємсь звідкиля страхи в дітей... :impossible:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Поперед.Далі

Повернутись до Виховання дитини



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron