Глобальні оголошення!



"Лякалки" для дітей

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Лякалки для дітей

Повідомлення georginochka » 27 грудня 2012, 17:33

Разом з садочком в нашому житті зявилась величезна кількість лякалок. Ви навіть не уявляєте, що може прийти в голову виховательці, яка не може дати собі раду з дітьми. Я їх звісно розумію, нелегка в них робота і діти всі різні, основній масі дітей ті байки десь. Але моя дитина зривається і плаче ночами через їхніх бабаїв, драконів які живуть за парканом в садочку, бабу ягу, що живе в хатинці на першому поверсі, діда з великим мішком, дядька на машині (які звісно забирають нечемних дітей), лікарку з великим уколом :scare: І ще він боїться, що його закриють в ванній чи заклеять рота скотчем. Але то вже до їншої теми.
Так от, я не знаю як з тим боротися. І дитині не хочеться говорити, що виховательки брешуть, бо то явно підірве їх авторитет. Але й залишати це так не можна :confused:
Може й правильно роблять деякі мами, що лякають дітей всякими бабаями, потім вони їх не так сильно бояться :)
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: Лякалки для дітей

Повідомлення taranjka » 27 грудня 2012, 18:00

я б нехтувала авторитетом виховательки, якби моя дитина так реагувала.
бабці дідусі пробували лякати бабаєм, я пояснила, що це вигадана істота, якою лякають діток, коли не можуть чогось пояснити
ще мені дитину совою налякали - то я довго пояснювала, що сови добрі і не страшні
зараз ми чудово обходимося без лякалок :yes:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Лякалки для дітей

Повідомлення georginochka » 27 грудня 2012, 18:11

От і в нас в родині я всім дохідливо пояснила, щоб дітей мені всякими вигадками не лякали. Не лякають. Але нажаль в садочку не поясниш що то не педагогічно :confused: Авторитет він просто вже присутній, і навіть якщо я кажу про щось, що то не правда, дитина пояснює мені, що я не права, бо ж вихователька сказала :mamba: Напевно вихід один, заспокоювати дитину і чекати поки сам зрозуміє де вигадка, а де правда.
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: Лякалки для дітей

Повідомлення Dribchuk » 27 грудня 2012, 18:19

ми теж без лякалок ростемо бо ітак всього боїться. :scare: Свекруха раз пробувала лякати бабаєм то моя мала помахала ручкою і каже "бай-бай" :hi: (вже пару слів англійською знає, видно похоже їй бабай на бай-бай) Я їй хіба що можу угрожати деколи :В): , наприклад "не дам цукерку, не включу мультика ввечері" чи ще щось типу такого
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Лякалки для дітей

Повідомлення irinka » 27 грудня 2012, 20:06

happymami написав:я знала когось, не памятаю кого, хто лякав міліцією. Бо інакше не помогало. Мама брала трубку телефона і нібито починала дзвонити. Хлопчик заспокоювався


В мене знайома так дітей лякає, якщо вони на вулиці починають капризувати то якщо йде поблизу якийсь дядько-каже що то міліція і забере їх до себе, бо вони нечемні. Покищо допомагає :yes:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Лякалки для дітей

Повідомлення irinka » 27 грудня 2012, 20:17

Наш знає що є бабай завдяки бабі з дідом, то не так щоб боявся, просто насторожено слухає, якщо постукати в двері-то показує що там є бабай, але чемніший від того не стає :nea: А я нічим не лякаю, просто кажу що мультикии не буде дивитись або печенька не дам.
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Лякалки для дітей

Повідомлення Ulkanet » 27 грудня 2012, 20:35

воно може і смішно і не правильно. але я малу мусила так лякати, бо був такий період шо вона за всіма чоловіками бігла і казала тата. і одного разу за яким бомжом мало не пішла. я кричала за нею, а вона навіть мене не чула. так я її почала лякати шо "дядько забере!". але то вже в нас той дядько перейшов на "другий рівень". пустушку забрав дядько, цукерки купу на Миколая - тоже дядько забрав. і того "дядька" вона дуже спокійно сприймає, а якшо пояснуювати - що тобі не можна так багато цукерків бо ти ше маленька, зубчики будуть боліти - то буде ревіти і істерити. а так "дядько рабав!" (то вона так сама каже :ha: )
а про бабая я по приколу сказала. ми в новобудові живемо - то тут постіно гупають, я й сказала шо то бабай стукає.
але дитина моя таке є "впечатлительная", шо вона чогось боїться. є такі діти, які і падали, пеклися, різалися - їх лякають потім тим "впадеш, впечешся..." чи собаками чи бабаями, а їм то фіолетово.

georginochka , якшо дитина так важко реагує на ті лякалки, то може поговори з вихователькою, шоб вона його особисто не страшила так.
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Лякалки для дітей

Повідомлення Alisa » 27 грудня 2012, 21:48

georginochka написав:Разом з садочком в нашому житті зявилась величезна кількість лякалок. Ви навіть не уявляєте, що може прийти в голову виховательці, яка не може дати собі раду з дітьми. Я їх звісно розумію, нелегка в них робота і діти всі різні, основній масі дітей ті байки десь. Але моя дитина зривається і плаче ночами через їхніх бабаїв, драконів які живуть за парканом в садочку, бабу ягу, що живе в хатинці на першому поверсі, діда з великим мішком, дядька на машині (які звісно забирають нечемних дітей), лікарку з великим уколом :scare: І ще він боїться, що його закриють в ванній чи заклеять рота скотчем. Але то вже до їншої теми.
Так от, я не знаю як з тим боротися. І дитині не хочеться говорити, що виховательки брешуть, бо то явно підірве їх авторитет. Але й залишати це так не можна :confused:
Може й правильно роблять деякі мами, що лякають дітей всякими бабаями, потім вони їх не так сильно бояться :)


Жахіття ти пишеш. Не травмуй дитини, забирай з садочка. Буквально сьогодні говорила про садочок з одною жінкою, її синові 19 років. Він у садочок не ходив. Каже, що пробувала його дати в 4 роки, але дитина плакала, з дітьми не гралася, сама сиділа й чекала маму коло вікна.
То вона забрала його з садочка й він сидів з прабабусею. Каже, що й досі в нього такий характер, що має своє коло спілкування й далі того кола не лізе. Вона рада, що син має такий характер, тому що в підлітковому віці в ньоо не було проблем з поганими компаніями.
А ще така в мене думка, що діти на ті залякування реагують по різному.
Я була надзвичайно вразливою дитиною. Пам*ятаю, що ми з класом були в кінотеатрі, й була погана погода, й хтось розказав байку про кінець світу, всі посміялись, а я сприйняла так близко, що втекла з кінотеатру попередити маму й бабусю, щоб вони з дому не виходили.

А ось моя дитина, ще деякі діти на розказні стороннніх про бабая реагують адекватно - вони йому хвости повідрубають, голови поскручують.
Коли випадкові перехожі лякають міліцією - то вони кричать, що вони теж міліція, що їх боятись треба
Їм бачу ті страшилки до лампочки.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Лякалки для дітей

Повідомлення georginochka » 02 січня 2013, 19:04

Alisa написав:
Жахіття ти пишеш. Не травмуй дитини, забирай з садочка. Буквально сьогодні говорила про садочок з одною жінкою, її синові 19 років. Він у садочок не ходив. Каже, що пробувала його дати в 4 роки, але дитина плакала, з дітьми не гралася, сама сиділа й чекала маму коло вікна.
То вона забрала його з садочка й він сидів з прабабусею. Каже, що й досі в нього такий характер, що має своє коло спілкування й далі того кола не лізе. Вона рада, що син має такий характер, тому що в підлітковому віці в ньоо не було проблем з поганими компаніями.
А ще така в мене думка, що діти на ті залякування реагують по різному.
Я була надзвичайно вразливою дитиною. Пам*ятаю, що ми з класом були в кінотеатрі, й була погана погода, й хтось розказав байку про кінець світу, всі посміялись, а я сприйняла так близко, що втекла з кінотеатру попередити маму й бабусю, щоб вони з дому не виходили.

А ось моя дитина, ще деякі діти на розказні стороннніх про бабая реагують адекватно - вони йому хвости повідрубають, голови поскручують.
Коли випадкові перехожі лякають міліцією - то вони кричать, що вони теж міліція, що їх боятись треба
Їм бачу ті страшилки до лампочки.

Я часом по пів ночі не сплю, думаю, що з тим садочком робити :sad: Маю ще надію, що Маркові стане легше туди ходити, коли Злата піде, бо йому прикро що вона вдома зі мною, а його відправляють в садочок :nea: А проблему з садівськими лякалками я, дуже сподіваюсь, хоча б частково вирішу, поговоривши з вихователькою :confused:
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: Лякалки для дітей

Повідомлення Nymydora » 03 січня 2013, 02:10

Я ніким не лякаю і проти того. У нас інші страшилки - не візьму з собою в магазин, піду сама гуляти,не включу мульт, вийду з кімнати і будеш сам їсти (гратися, малювати і т.д.), заберу іграшку і віддам комусь, викину іграшку у вікно і там її забере сорока і т.п.
Найбільше діє зараз історія про хлопчика Забирайлика-Розкидайлика, який вночі приходить і забирає розкидані іграшки, бо думає, що вони нікому не потрібні. Я один раз розказала, а малий так перейнявся, що ввечері складає сам або мене просить і ще вдень перепитує, чи забирайлик не прийде. Я сама в шоці, вже трохи жалію, що розказала, не думала, що це так вплине.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Поперед.Далі

Повернутись до Виховання дитини



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

cron