Глобальні оголошення!



"Лякалки" для дітей

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: І який він - ваш бабай?

Повідомлення Перлинка » 15 квітня 2011, 10:53

моя мама лякає дітей міліцією-ніхто не боїться,але вдають шо страшно
Востаннє редагувалось Перлинка в 15 квітня 2011, 11:00, всього редагувалось 1 раз.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: І який він - ваш бабай?

Повідомлення taranjka » 15 квітня 2011, 10:57

не лякаємо ніким.
мою сестру лякали кажися марою, почала таке бабця робити - батьки розплачувалися - довгий час вона боялася не то шо темноти, а сама в кімнаті залишитися
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: І який він - ваш бабай?

Повідомлення Sawwku » 15 квітня 2011, 11:46

мене лякали. не то шоби я страшно того боялася, але на балкон старалася не виходити, бо думала, що на дитячій площадці чекає 3метровий бабай і зараз мене зловить :scare:
троха дурнуватий метод виховання. а потім претензії до фільмів жахів, що то через них дитина боїться в туалет сходити. ми ж самі її і лякаємо :dash:
я не планую розказувати дитині про бабая, бо не хочу, щоб вона в оин прекрасний момет заявила, що не піде з нами в ліс, бо там бабайко живе. а як лишиться з бабулями, то ще й не про таке наслухається :dash:
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: І який він - ваш бабай?

Повідомлення mala-karta » 16 квітня 2011, 15:02

я теж не лякаю.
Бабусі також не рвуться :)

Але Ромка знає, що не можна чіпати чужі машини надворі - бо вибіжить злий дядько і буде сварити (ну але то ж правда?). Ну і в такому ж дусі хіба.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: І який він - ваш бабай?

Повідомлення TanenRom » 16 квітня 2011, 15:08

мене не лякали, і я дитину не лякаю - стараюсь пояснити все їй, чому не можна.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: І який він - ваш бабай?

Повідомлення happymami » 26 листопада 2011, 00:57

А я лякаю. Не бабайом. Хібашо, коли в підвальні вікна кричать, то кажу. шо може там бабай, не будіть його. А лякаю останнім часм тим, шо зараз встану і піду в іншу кімнату. Чи шо татові скажу поїхати на роботу. Чи кутком. Малій ніякі страшилки не страшні. Вродіби. Хоча вона в мене з дитинства боїться бути сама. Колись на вулиці я не могла її лишитти навіть з сусідами - вона закатувала істерики. Десь до 5 років точно. То в неї є таке психологічно
А малий дуже ранимий в мене. Кричати на ньго не можна. Бити - тим паче. Тому лякалка ро куток діє в моменті. Ну, хібашо коли період дуріння і він в екстазі, то не поможе і куток.
Коли хоче квітку зірвати на клумбі хтось, то кажу, шо то тьотіне і вона буде сварити... Ну але то ж не лякалка. Бабайом колись троха пробувала лякати, коли не засинали... Деь писала вже вище, що малій помагало, коли вона ще менша була. А малому ні. Він встає заглянути, де ж той бабай))))
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: І який він - ваш бабай?

Повідомлення ЗІрка » 26 листопада 2011, 01:20

в нас донедавна був повний реалізм. :гуд: а то може тижнів два тому пішла сестра до міста. а ми шось з мамою жартували, шо її гава забрала і просили шоб повернула. то тепер тільки когось не стане в хаті малий ходить шукає і кричить : гава віддай! :)

батько мій теж лякає його трошки (в ігровій формі, але хто зна чого дитяча уява може намалювати), малий любить світлом клацати - то він як виключить - тато кричить, ану включи бо гава прийде... але той далі клацає. :P

правда сам синочок не зайде в темну кімнату (ще до гави не заходив)
шо дивуватися, я ж до сих пір страхопудка (тепер сміюся з батьків, шо то вони мене так залякали гавою і бабаями)

але факт - мене в дитинстві навіть віск зливати возили до якоїсь баби то я злякалася шо вона мені його гарячим на голову виллє і так чкурнула з тої халупи аж курилося за мнов :lol:
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: І який він - ваш бабай?

Повідомлення Marta » 27 листопада 2011, 02:46

От недавно по вулиці йшов чоловік, дитина пішла в сторону стройки, і щоб відвернути увагу дитини придумав саме, на його думку, нормальне- шо там живе бабай.
Моя Ліза почула, каже "Мама, там Бабай живе!", я мусила пояснити, що насправді ніяких Бабаїв нема, щоб вона не вірила, бо дядя обманює дитину, для того, щоб вона не йшла на стройку, бо там можна поранитись. Але чому це не можна пояснити, а просто сказати- там бабай?...Так просто легше. Бо пояснювати треба по пару раз, спокійним тоном, а так сказав Бабай- і все, дитина з страхом біжить до тебе.
В мене дуже агресія на такий спосіб виховання. Нащо самим робити з дитини неврастеника в майбутньому, з купою психологічних проблем?....З дурними страхами, з якими їй потім прийдеться жити і важко боротись?...
Легше робиш собі в даний момент, а от чи легко буде дитині далі жити і боятись, що Бабай забере?.....
Але, можливо, деякий страх повинен бути, щоб не лазити по темних підвалах, стройках, вночі не ходити, можливо, коли є певний страх з дитинства, то в майбутньому тебе зупиняє це. (в підлітковому віці)
Не знаю. Я все одно не хочу, щоб вона чогось боялася, хіба часом пояснюю, що не всім можна довіряти і чужі тьоті і дяді не завжди бувають добрі, бо вона деколи занадто довірлива і безстрашна...))))
Marta Офлайн


 

Re: І який він - ваш бабай?

Повідомлення Alisa » 27 листопада 2011, 08:49

Бабай - то ще дрыбниця.
А як вам коли нечемних дытей лякають дитбудинком??? :)

Або татом???
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: І який він - ваш бабай?

Повідомлення mala-karta » 27 листопада 2011, 11:41

Alisa, то взагалі жесть

а мене в дитинстві чимсь таким лякали.
Чи що не заберуть з садочку, щось таке.

Але щось я не дуже лякалася, садочку не боялася. Незнаю. Певно тому, що часто лякали і я не вірила.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Поперед.Далі

Повернутись до Виховання дитини



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей

cron