Глобальні оголошення!



"Лякалки" для дітей

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення Ulkanet » 24 вересня 2013, 00:11

Sms якби люди нічого не боялися - то вже б давно вимерли :crazy: :crazy: :crazy:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення taranjka » 24 вересня 2013, 10:45

підтримую СМС щодо лякання. з цим тре бути обережним. а ляканням міліціонерами тим більше, потім, вже в старшому віці перед людьми в формі є підсвідомий страх і не вміння елементарно себе захистити. маю багато прикладів серед знайомих
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення mavpusya » 24 вересня 2013, 13:06

Я ще вам скажу, що то як якій дитині :) Мою як не прилякаєш, то зовсім нічого не боїться, на всі стрьоми її тягне. От Аню Улькинет не можна лякати, вона ніжна дівчинка, а моїй то просто як рецепт на більш-менш чемну поведінку )))) Мені лякалка із жабкою сподобалась )) І то моїй козуні лякалки помагають максимум на місяць, потім треба щось нове придумувати :crazy:
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення krapk@ » 24 вересня 2013, 14:51

Sms написав:а потім ми дивуємсь звідкиля страхи в дітей...

а нє хай на голову стають, тоді шию скрутять і буде всім класно :scare: . Звичайно страх має бути -перед вогнем, машиною ітд-те що може бути небезпечно, в т.ч ці всі штурхання в садку,бо є випадки що дитину штовхнули, та вдарилася і наслідки серйозні і вихователям і батькам. Мій теж міліціонера -ну не те що боїться (він у нас в будинку живе), але знає що якщо іграшки будуть по всій квартирі то він просто їх забере. При тому всьому вітається до нього і іграшки впорядку перед сном :hi: .
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення nadusha » 24 вересня 2013, 15:09

Дітей ніхто не лякав - міліціонер заглянув в групу, запитав діток і виховательку чи все добре, чи ніхто їх не ображає і не б"є. Сказав виховательці подзвонити, якщо-шо. Це не лякання, а попередження, як на мене. Для обезбашених дітей - стримуючий фактор...
Про лякання - то вже і казок не треба розказувати, бо там як не Баба-яга, то хтось когось з"їсть , то яйце розіб"ється.. :ha:
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: "Лякалки" для дітей

Повідомлення taranjka » 25 вересня 2013, 11:33

krapk@ написав:а нє хай на голову стають, тоді шию скрутять і буде всім класно :scare: . Звичайно страх має бути -перед вогнем, машиною ітд-те що може бути небезпечно, в т.ч ці всі штурхання в садку,бо є випадки що дитину штовхнули, та вдарилася і наслідки серйозні і вихователям і батькам.

пояснювати, що вогонь, чи машини небезпечно - не залякування, а пояснення небезпеки.
а лякати міліціонером який прийде і забере (дитину, чи якісь її речі) коли ти нечемний як на мене :dash: мені наразі не доводилося лякати міліціонерами чи бабаями, але дитина знає, що можна, що ні.
оці лякання - одна з енних причин, чому мої діти не в садочку. там як не бабай за дверима, то ше якийсь дядьо-мантьор в шухляді :crazy: але в вихователів серйозні причини - в них багато дітей і мала зарплата. а от мамів які залякують я таки не розумію :confused:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: "Лякалки" для дітей

Повідомлення njysja » 18 жовтня 2013, 10:43

Я ще й досі пам*ятаю, які страшні сни мені снилися про того"Бабая"! Свою доцю ним не лякаю, не хочу, щоб і їй таке снилося.
Мої лякалки типу: "Будеш вредна, не підемо до хресної вгості", або "Будеш кричати на дворі, вітерець залитить в ротик і буде боліти горлечко"
njysja Офлайн


 

Re: "Лякалки" для дітей

Повідомлення олята » 18 жовтня 2013, 14:13

в мене лякалка у звязку з новими подіями ЛЮКИ. каналізаційні люки.
ну Бабаї і Вернуси, то класика,а ....а ще баба-яга. але вона трішки добра. вона потім діток вертає, коли вони стають чемні.
головне в мене люки. а то йому 4 і має шило
олята Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 334
З нами з: 22 березня 2013, 16:31
Звідки: Львів
Нагороди: 3
багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 65 раз.
Подякували: 90 раз.
Діти: троє. Мичко, Степанко, Ромчик

Re: "Лякалки" для дітей

Повідомлення qweewq1234 » 18 жовтня 2013, 14:42

Наших знайомих хлопчик ТІхан, коли його залишали без батьків, і він був нечемний, то ніяких страшилок не боявся, ставав чемним тільки тоді, коли казали: "Чемним будь, а то мамі відамо".
qweewq1234 Офлайн


 

Re: "Лякалки" для дітей

Повідомлення KriStar » 18 жовтня 2013, 16:55

мені здається, найкращий варіант виховання- уникнення будь-яких "лякалок". Просто треба багато розмовляти з малечею. Пояснювати, що можна, а що ні, й результат обов"язково буде помітний. Навіть найменші дітки чудово розуміють сенс сказаних слів.
KriStar Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 207
З нами з: 18 вересня 2013, 13:35
Нагороди: 1
слінгомама (1)
Дякував (ла): 194 раз.
Подякували: 254 раз.
Діти: є

Поперед.Далі

Повернутись до Виховання дитини



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей