Глобальні оголошення!



Незручне становище

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Незручне становище

Повідомлення mari » 01 березня 2012, 13:45

Діти часто "ставлять" нас в незручне становище. Самі то вони ніби щирі або навпаки жартівливі, але деколи це навіть й не смішно.

Наприклад- Мама моя зовсім не вміє варити борщ. Хто там ще приперся? А чого в неї така велика попа?

Можна ігнорнути, вибачитись або розділити з дитиною відповідальність за сказане, в залежності від віку дитини. Але це не завжди просто.

А що інколи кажуть ваші діти і в яке "незручне становище" ви інколи попадаєте?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Незручне становище

Повідомлення Sawwku » 01 березня 2012, 14:38

моя знайома ігнорує повністю
і вчинок дитини, і реакцію оточуючих. якщо раніше могли обурюватися, то тепер всі сприймають це як належне. ну або хоч мовчать

не знаю, правильно чи ні вона робить, але вона не псіхує, не нервує (хоч збоку може так не здатися). короче спокійна і врівноважена. бо не бере все до голови

я хочу хоча б частково такою стати
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Незручне становище

Повідомлення pan_kotskyy » 01 березня 2012, 14:38

Єдиний раз, що пам'ятаю було дуже незручно. Малому було біля трьох років або й менше, на вулиці закатав істерику, бо побачив в хлопчика машинку і дуже захтів.
Звелось все до того, що ревів і падав на асфальт :крейзі:
І все б вирішилось скоріше якби добрі цьоці не підходили і не починали його "загалакувати" хто як може. В основному "я тебе з собою заберу", від чого він міг тих цьоць просто вдарити і ще більше псіхувати.
Але незручно мені було навіть не тоді, а коли підійшла одна жіночка і щось так до нього почала балакати спокійно і він ВЗЯВ ЇЇ ЗА РУКУ І СКАЗАВ "МАМА БИЛА!".
Хоч я його не била, ні разу не вдарила, просто не йшла на поводу того, що він добивається істерикою.
І йшов з тою жіночкою за руку, а я збоку, поки зовсім не заспокоївся.

А ще був смішний але теж не дуж зручний випадок. Він вийшов на подвір'я з хати, а я зайшла в туалет. А надворі свекруха його і питає: А що мама робить?
Ну він як чесна дитина без комплексів на все подвір'я оголосив що "мама какає" (вибачте, але тут з пісні слів не викинеш)

А взагалі, поки не спостерігалось такого ще чогось. Хоча вже якраз доростає до віку, коли бажано при ньому не обговорювати все підряд, бо знаю практику сусідських дітей, які хоч-не хоч, а таки вибовкують те, що мама з татом втіхаря обсуждали :) ну наприклад, що так як наша хата оббита, то їм не подобається :flu:
ніби нічого особливого, але не думаю, що вони б хотіли щоб ми знали що вони обговорюють як там в сусідів хата виглядає :lol:
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Незручне становище

Повідомлення Alisa » 01 березня 2012, 15:18

В мене дитина навчилася слова ГРудь - тепер кричить його постыйно й усюди.
Вдома й на людях - Грррудь:)
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Незручне становище

Повідомлення happymami » 01 березня 2012, 15:32

В мене доця - майстер по ставлянню мене в незручні становища. І ніби виховую, як дівчинку, а всеодно якісь гени і характер роблять своє :"(
Наприклад, шо таке останнє було для мене шокуюче. це коли ми прийшли в гості до Мешканки, вона, як добра хазяйка цілу тарель цукерок понавиставляла на стіл, а моє цудо підійшло і так без ніяких втсидань чи заминок, ніби в себе вдома, каже: "Ось цю, цю і цю ми візьмемо додому. А ось цю цю цю і цю я хочу зараз". Я чуть під асфальт не зарилася. Але читати моралі в такий час в такому місці не надто доречно. А вдома хоч читай хоч не читай - всеодно позору вже наївся з головою.

Ще схоже було влітку на одному з фестів. Дядько їв кавуна. Мала ходила спочатку коло нього кругами, а потім стала перед ним, ножкою шаркаючи, і дивилася прямо йому в рот, як він їсть. Поки я то побачила і почала її відтягувати за шкурку, то дядко вже пів кавуна їй врізав. Мені за таке соромно. І я вважаю, шо батьки повинні реагувати на такі штуки, а не дозволяти все і всьо і плювати на думку людей. Так, дитина має бути пробивна і в міру нагла в наш час. Але нагла в міру. Вихована перш за все. І має знати, шо навіть коли шось хоче, то не нагло брати чи тошнити людині над головою, а попросити з "Будь ласка" і так їй дадуть з більшою радістю. Тощо
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Незручне становище

Повідомлення Lesya » 01 березня 2012, 17:37

В нас найбільший позор - туалет. Коли хтось в хаті, я не маю права туди зайти, бо малий відкриває двері навстіж і грається чи щось говорить, якщо закриюся, то буде верещати, як різаний. Ніякі слова поки не діють. Любить дивитися, що татко там робить, якщо той випадково не замкнеться. А коли хтось з гостей зайде, то він стає біля дверей і голосно робить оголошення - "баба (діді, тьотя, дядя...) фуу." показуючи пальцем, хто не розуміє.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Незручне становище

Повідомлення Ira » 02 березня 2012, 01:27

Зараз всього і не згадаю, але буває. Якось влітку ми ходили в піцерію, і мені треба було відійти в дамську кімнату. А в Лєри був такий період, що обов'язково треба було сказати, куди я йду, бо бігла би за мною і плакала. Я сказала їй, що йду в туалет. А коли я повернулась, то вона на весь голос запитала: "Мам, попісяла?" :крейзі: Добре, що крім нас був лише один столик зайнятий.
Зараз я їй кажу, як можна говорити, а як ні. Якось ми йшли в садочок, а попереду хлопчик з її групи, і Лєра каже: "Ваня протівний!" (бо він штовхається)
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Незручне становище

Повідомлення mala-karta » 02 березня 2012, 01:46

чи то я така невихована, чи то дитина в мене така чемна - але навіть не згадаю отак сходу, щоб ставив малий мене в незручне становище.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Незручне становище

Повідомлення олеся » 02 березня 2012, 02:38

Ой буває і в нас таке... Одного разу коли ми з меншим виписалися з лікарні я ще дзвонила до лікаря за результатами аналізів малого і останній набраний номер був цього лікаря і старший десь біля 12ночі взяв тел, і набрав останній номер. І кричить мама дідо говоре. я коли побачила з ким він говорив я булу шокована... Ми на наступний день їздили ще до того лікаря на перевірку, то я пояснила йому, а він каже що часто діти дзвонять...
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Незручне становище

Повідомлення Русік » 02 березня 2012, 11:32

В нас останнім часом вже легше. А раніше й в туалет вривався до гостей, і цицьку мені міг витягнути на людях.
Як пішли в садочок, то був випадок: зранку в роздягальні вихователька вийшла до батьків, а мій малий голосно заявляє: "Мама, то та вихователька, яку я не люблю!"
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Далі

Повернутись до Виховання дитини



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей