Глобальні оголошення!



Вплив реклами на наших дітей

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Вплив реклами на наших дітей

Повідомлення Руженка » 15 жовтня 2011, 21:44

Моя Мурашка не дивиться телевізор, окрім мультиків час від часу. (Її більше цікавить ноут)) :lol: :lol:
Але, коли бачить рекламу кіндера, растішки, орео і ведмедика Барні........... просто затихає.......і вся там...І то ше не всі наслідки...... Молочного моя дитина практично не визнає...(окрім молочка від зайчика(молоко+несквік і циці)), йогурти теж(робила і із заквасок і куплені). Але після реклами Растішки...ми пішли в магазин..і Марго сама взяла собі Растішку.....я кажу: Будеш їсти? Вона - так! І дійсно, прийшовши додому вона її зїла і при цьому їла САМА!

Ну з растішкою, ще куди не йшло, а от з Ведмедиком Барні - то жуть!!!!!....... Бо він реально препаскудний!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Відганяє амоняком і гірчить!!!!!!І коштує майже 4 грн !!!!!! Я купила раз, тому знаю який він на смак...... :mrgreen: :mrgreen: Їсть вона його не багато(менше половини), але в магазині бере його сама.... Після цього одного разу, більше його не купляю, НАВІТЬ ЯКЩО ХОЧЕ, купляю сочок чи соломку чи печиво.

От такий то вплив реклами........................

Я вже собі думаю, може сирники, налісніки з яблуками, творогом, запаковувати в обложку ведмедика Барні?)))))) :lol: Трохи невигідно виходить)))
Руженка Офлайн


 

Re: Вплив реклами на наших дітей.

Повідомлення гра з вогнем » 15 жовтня 2011, 22:04

мій не їсть якщо в обгортці щось інше. у нас такий фокус проходив всього лиш кілька разів і те давно :(
ми реклами не дивимося. але то і реклами не тре, щоб раз спробувавши магазинного йогурту дитя воротило носа від домашнього. ну не так щоб дуже воротив, але за магазинним забється, а домашній їстиме лиш як розпробує.

але я до покупок всякого такого ставлюся досить строго, яку б він шоколадку не брав, кладу на місце і все.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Вплив реклами на наших дітей.

Повідомлення Melisa » 15 жовтня 2011, 22:05

Руженка, я так з сочком магазинним робила: сам сік-в умивальник, а заливала свій, домашній, свіжовидавлений. деякий час пила, потім-не пішло. Те саме можеш з йогуртом зробити. Принаймні,я б спробувала. Растішку-в унітаз, а коробку і верхню обгортку-лиши. Залиєш домашній йогурт і-опа!-на тобі дитино то, шо ти бачила в рекламі. Моя застигає на тому ж, що й твоя. може тому, що всюди ще діти в рекламі. то вона думає, шо то добре? :?
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Вплив реклами на наших дітей.

Повідомлення Руженка » 15 жовтня 2011, 22:10

гра з вогнем написав:мій не їсть якщо в обгортці щось інше. у нас такий фокус проходив всього лиш кілька разів і те давно ми реклами не дивимося. але то і реклами не тре, щоб раз спробувавши магазинного йогурту дитя воротило носа від домашнього. ну не так щоб дуже воротив, але за магазинним забється, а домашній їстиме лиш як розпробує.

Ото то і воно..................Шарить вона все добре :lol: :lol: :lol:
Руженка Офлайн


 

Re: Вплив реклами на наших дітей.

Повідомлення гра з вогнем » 15 жовтня 2011, 22:13

та не кажи :(((( нас ше як в дитинстві дурили тим всім. а тих не задуриш!!!!!!!!!!
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Вплив реклами на наших дітей.

Повідомлення oksana.tesliuk » 16 жовтня 2011, 00:18

ой, яка ж то болюча тема ця реклама
а ще коли рекламують всякі подарунки з тими йогуртами-сочками-пластівцями, то просто жесть
спочатку потрохи те все їв, а потім лиш ту дурничку витягнув, а на все решта навіть не дивиться
скільки не пояснювали, не переконували... кричить "ви мене не любите, бо нічого мені не хочете купляти"
аж коли почали пояснювати, що на ту суму, яку потратимо на дурничку, можна купити набагато більше його улюленого печива чи шоколаду, то вже якось притих
але ж то йому вже майже 8 років!!!
аж страшно робиться, як подумаю - 8 років війни з рекламою, і то ше не кінець...
хоча прогрес намітився з появою в домі меншого брата
в рекламі немовлята з сосками в роті - наш без, запитав чому - розкала про її шкоду, наголосила, що йому теж її не давала
в рекламі немовлята в одноразових підгузниках - наш без, запитав чому - запитала чи йому було б добре в такому ходити, погодився, що без них краще, зручніше...
а ше з останнього...
Коли була в роддомі, медсестричка принесла пакет від Хіпп з всяким рекламним начинням і попросила заповнити анкету, в якій необхідно було зазначити свою адресу. Я відмовилася, мотивуючи тим, що мені рекламного сміття вдома не треба. Вона наполягала (видно шось за то їй Хіпп доплачує), я здалася. Місяць тому приходить від них конверт з одноразовою дозою суміші і чаю в гранулах. Суміш віддала знайомій, яка нею годує свою дитину. Чайок дала старшому на пробу. Він такий щасливий (бо ж гарний пакетик з реклами) сам собі його розмішав, попробував і сказав, шо він шось його не хоче. Десь тижня два тому приходить наступний конверт - вже з безмолочною кашею і тим же таки чайком. Чайок мій син проігнорував відразу (запам"ятав з першого разу), а кашкою зацікавився. Запропонувала попробувати. Очі горять, каже: "Давай!" Заколотила по інструкції, почекала поки набухне, дала... Взяв ложку і очі потухли. Питаю, чого не їсть. Каже, шо вона йому шось не дуже, бо певно то лише для маленьких. Кажу, шо маленьким теж подобається все смачне. Задумався... І тут мене понесло - почала піддьоргувати його, шо то ж з його улюбленої реклами, гарненький пакетик, кольоровий, яскравий і т.д. і т.п. Він те все вислухав і сказав: "Знаєш, мама, то всьо в рекламі - одна брехня! Ти шоб нашому Миколі такого не купляла!"
Яка ж я була щаслива, коли почула таке від свого, як я думала вже зовсім безнадійного в тому плані, сина!
Так шо дівчатка, запасайтеся терпінням, реклама - це надовго, але на щастя не безнадійно ;-)
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Вплив реклами на наших дітей.

Повідомлення eney » 16 жовтня 2011, 12:04

я з рекламою не борюсь, в нас телевізора нема :P але зявляється інтернет-залежність, дуже по тому поводу не парюсь(поки я вибираю що йому дивитись), адже зараз інша технічна ситуація, свого часу мені батьки калькулятором не давали користуватись, бо він мовляв шкідливий.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Вплив реклами на наших дітей.

Повідомлення Liljondr » 16 жовтня 2011, 12:58

eney
і в нас нема телевізора і маю спокій

а дітей я б не обманювала. я з малку малій розповідала про корисне і не корисне. про те що в дуже кольорових цукерочках багато фарби а в барні і тд - багато хімія

і хоч мала запевняє що та хімія смачна - про те знає що від неї болять животики і дітки лягають в лікарню - де пють гіркі пігулки та роблять їм уколи
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Re: Вплив реклами на наших дітей.

Повідомлення Liljondr » 16 жовтня 2011, 13:00

oksana.tesliuk
супер
хлопчик твій вже розумник :гуд:
я теж даю порівнювати - дала свій вижатий сік і куплений
то таки мій їй більше сподобався
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Re: Вплив реклами на наших дітей.

Повідомлення Руженка » 16 жовтня 2011, 15:11

Я взагалі то не проти реклами!! :P :P Тому, що реклама двигун прогресу!!! І ви мабуть теж купляєте речі прорекламовані))))) Хочеться стіральну машину Бош, а не Канді)))))))))))) І це нормально!!!!!Більше того, я ціную хорошу рекламу, тому що її роблять люди своєї справи!!!І роблять якісно!!!!!!!!!!! Я більше задумуюсь над тим як самій навчитись рекламувати товар своїй дитині(і не тільки) чим казати, що реклама то фуфло)))))))))

Якби не реклама, то можливо ви б не дізнались про цей форум.....не рекламували своїх виробів.. Тому реклама - це не зло. Зло те, що товари дійсно не завжди відповідають гарним відеороликам в рекламі.......

А на рах всяких безкоштовних рекламних ходів(кашків, кремчиків одного використання) ТО Я ТІЛЬКИ ЗА!!!!!!!!!! Є можливість спробувати і переконатись підходить чи ні!!! Я купувала каші від Нестле малій, коли їй було 6-9 міс, користувалась памперсами. Ці речі мені допомогли!!!!!!!!! Але є й такі(як ведмедик Барні), проти яких я категорична!!!

Мені інше подобається, як така мала дитина ТАК РЕАГУЄ НА РЕКЛАМУ!!!!!!!!!! Наскільки продумані психологічні підходи!!!!!
І якщо хорошої реклами буде більше, то я лише ЗА!!!!!!!!!Завжди приємно дивитись на якісні і приємні речі!!!!!!!!!

інша справа за вибором - купляти чи ні.....давати чи не давати.
Руженка Офлайн


 

Далі

Повернутись до Виховання дитини



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість