Глобальні оголошення!



Дитина заїкається

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Дитина заїкається

Повідомлення Кокетка » 09 грудня 2015, 01:28

Тиха написав:а, ну і діагноз у нас - неврозоподібний стан :crazy:

направлення на еег візьміть на Гоголя, його дасть невролог чи підійдіть до психіатра, бо психолога нема на Гоголя, там же вам його розшифрують і скажуть що робити, як тре буде щось робити. ну хоча б заспокоїтеся . а то ті діагнози з голови свірської то теж жах, моя знайома з водянкою головоного мозку в охматдит їздила, бо свірська головку дитині недобре поміряла, дякувати Богу що то помилка, але як ми наплакалися і що пережили поки той діагноз непідтвердився :ireful:
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Дитина заїкається

Повідомлення Tajga » 10 грудня 2015, 02:11

Тиха написав:Моя дитина дійсно гарно говорить як на її вік (роблю висновки із спілкування з дітками-однолітками), говорить багато, віршів знає тьма, часто собі їх під носа мугикає, знає фрагменти казок, вивчив алфавіт. Хоча я не прихильник раннього розвитку, ініціатор синок. Просить мене читати йому багато, і алфавіт просив читати, просто букви. А потім казав "Будем знати букви", що означало показувати на букву в книжці і запитувати в нього, яка це буква. Зараз фішка - читати по буквах вивіски)


:clapping: :clapping:
не можу не спитати - а малому точно 2 роки? :wink: Особисто я - в захваті.
TattyMummy написав:Я чула про неї, що вона справді допомагає дітям, але із серйозними!!! неврологічними проблемами


Серйозні неврологічні проблеми ще треба підтвердити, я - за психолога, дитячого і хорошого. До речі, подібні до описаних стани можуть виникати також і від надміру засвоєної (чи тої, що дитина хоче засвоїти) інформації. Малий може, звісно, і сам хотіти навчатися, пізнавати нове і то багато, але нервова система, перегружена новими враженнями і інформацією - просто збоїть від того. :confused:
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Дитина заїкається

Повідомлення TattyMummy » 10 грудня 2015, 12:13

Я абсолютно не мала на увазі, що у Тиха в синочка серйозні неврологічні проблеми. Під серйозними неврологічними проблемами мала на увазі діток з ДЦП та ін.
А так зі слів мами просто ставити діагноз за 3 хвилини - це м"яко кажучи некоректно.
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Дитина заїкається

Повідомлення Тиха » 10 грудня 2015, 15:00

Та я теж розуміла, що проблема швидше психологічна. Але в той момент мені хотілось якомога щвидше щось робити. Де є неврологи, я знала, а де знайти толкового! дитячого психолога, досі уявлення не маю :confused:
У нас наразі все минуло, в один момент, ніби хтось на інший режим перемкнув :yes: Дитина знову говорить гарно і багато :crazy: Може, синок таким чином звертав на себе увагу, бо останні тижні з'явились нові клопоти, пов'язані з ремонтами-переіздами і, певно, спілкування з ним змінилось. Треба було оганізувати багато моментів, це викликало напругу.
Я уже думала купи и буквар, вчити читати, бо ж нудиться дитина, але відкладемо то заняття. Миколай конструктор і мозаіку має принести, переключимось на таке.
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Дитина заїкається

Повідомлення TYulia » 09 квітня 2017, 21:59

Мій малий вже довший час повторяє останні склади слів, так ніби для зв'язки слів замість еееееееии, наприклад "татусю сю сю, дай мені то..". Читала вище в темі про аналогічний випадок, цікаво почути як все пройшло, яким чином? Може хтось може поділитись своїм досвідом. І якщо до лікаря, то до якого нам, до логопеда чи нервопатолога?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Дитина заїкається

Повідомлення Тиха » 10 квітня 2017, 10:18

У мене дитина час від часу заїкається вже біля 1,5 року. За цей час трохи дослідила це питання. Ніяких висновків робити досі не можу, просто спостереження. Ми звертались до різних спеціалістів, нібито знаних і розхвалених, але результатом я не задоволена.
Але все по порядку. Перший випадок заїкання і мої дії я описувала раніше в цій темі. Після того більше як пів року було все спокійно. В листопаді знову з"явились спочатку затягування перших складів, заїкання наростало до стану, коли дитина по 10-15 разів повторювала перший склад слова. Для мене ці моменти просто жахливі - слухати, як дитина, яка звикла щебетати без перестанку заскладними як на її вік реченнями, не може вимовити простої фрази( Ну і я знову взялася за пошук порятунку) Спочатку звернулась до психіатра Срібної Ірини. Вона з ним побалакала, і сказала, що нічого страшного, таке трапляється. Причина - ослаблена через затяжні хвороби нервова система, яка від природи слабка. Потрібно її підкріпити ноотропчиком і гліцинчиком і все мине. Ну і виправляти його, коли заїкається. Авторитет лікарки зробив своє і ми почали лікування. Воно було розраховане на 2 місяці. За цей час були моменти загострення, дитина реально не могла закінчити слово. Срібна сказала, чекайте, все мине. Але мені не чекалось. Вирішили звернутись до логопеда. Маємо знайомого, який заїкається, він порадив логопеда з обл.дит. Жінка років 50, мені дуже неприємна і різка в спілкуванні, сказала, ви шо, які ноотропи, тут треба вправи, не робіть з дитини овоч. Я зі слозами на очах поїхала додому з переконанням шукати іншого логопеда. Як виявилось, цими проблемами мало хто займається. Переважно працюють зі звуками, але не з диханням. Напитала ще одну логопедшу з психлікарні, фраза якої мене вбила: "Такий маленький і вже заїкається!!!" (якшо ви погуглите це питання, то найпоширенішою інформацією буде те, що заїкання найчастіше виникає біля трьох років). До неї ми так і не потрапили. На Новий рік з отруєнням ми потрапили в лікарню і там дитина почала говорити без запинок :crazy: Логічно, мало б бути навпаки - типу стрес, хвороба і все таке. Але не в нашому випадку. Ще десь там між тим були в Костика, який безпорадно подивився на дитину, сказав, шо він нормальний пацан і приписав гомеопатичне заспокійливе. А, ну і ще в психолога були, молодої, з усього видно недосвідченої дівчинки, яка гарно гралася з дитиною, але висновки її були притягнуті за вуха і не відгукувались в мені. Чоловік спілкувався з психотерапевтом дорослим, який йому розказав, що він колись співпрацював з дит логопедом, яка переконувала до шести років на заїкання взагалі не звертати уваги і не виправляти дитину. Якось так :impossible:

Десь тиждень тому знову трохи почав заїкатись. Навіть не заїкатись, а довго акати на початку речення. Я вже взагалі нічого не роблю з цим. Чекаю. Списую все на весну, авітаміноз і чергову кризу впертості.
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Дитина заїкається

Повідомлення vikilandi » 10 квітня 2017, 11:39

Нам скоро 6 років, син погано вимовляє Л , у нього виходить наче В. То записалися до логопеда, сказала, що такий дефект виправляється за пару занять. щоправда, аж за місяць до неї попадемо, поки що велика черга.
а щодо заїкання, то я також в дитинстві заїкалась. Після переляку від гавкоту собаки. То мама каже, що ні до кого спеціально не водила, минулось саме.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Дитина заїкається

Повідомлення eney » 10 квітня 2017, 12:58

Я свого часу не вимовляла Л, в школі практикантка зі мною пару раз сіла, пояснила як ставити язик, проговорювала зі мною слова де багато Л, типу лелека. Проблеми звідки зі звуком пропали.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Дитина заїкається

Повідомлення Кадімессо » 10 квітня 2017, 15:07

Мій син, як був маленький,то міг пару разів повторювати перший склад слова,поки вимовить повністю слово,логопед тоді сказав,що потрібно в момент коли він заікається,зупинити його і попросити повільно сказати це слово,так ніби співаючи.Нам допомогло.
Посмішка- найдешевший спосіб змінити свою зовнішність
Кадімессо Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 113
З нами з: 21 грудня 2014, 03:14
Нагороди: 1
багата мамуся (1)
Дякував (ла): 73 раз.
Подякували: 68 раз.

Re: Дитина заїкається

Повідомлення TYulia » 10 квітня 2017, 23:02

Тиха написав:між тим були в Костика, який безпорадно подивився на дитину, сказав, шо він нормальний пацан і приписав гомеопатичне заспокійливе.


Якщо не секрет, як вашого сина оглядав невролог, зокрема Костик? Чи були якісь додаткові обстеження?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Поперед.Далі

Повернутись до Виховання дитини



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron