Глобальні оголошення!



Які ігри з дитиною Ви граєте?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Які ігри з дитиною Ви граєте?

Повідомлення Ленка » 17 травня 2016, 11:08

Ми маємо пару ігор із Granna, ми певно їх кожен день з малими граємо, вони так люблять їх при чому менша любить грибочки а старша ферму. А ляльками вони і самі гарно граються.
Самое главное и ценное в жизни — это семья! Сначала, в которой ты рождаешься, а затем, которую создаешь!
Ленка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 327
З нами з: 18 листопада 2012, 00:39
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 209 раз.
Подякували: 271 раз.
Діти: Ана і Іка

Re: Які ігри з дитиною Ви граєте?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 18 травня 2016, 15:51

erinaceus написав:А як ваші дітки поводяться в іграх? От наш зараз лише хоче, щоб гралися по його сценарію. Їдь туди, те не роби, там не став і т.д. Купа претензій. Все має бути по його, а як ні - то зразу в крик :scare: Це такі прояви кризи чи є ще якесь пояснення? І як себе поводити? Робити суто те, що він хоче, чи таки грати власну роль? І так погано, і так недобре :cry:

Дуже знайома ситуація. Ми вже місяцями майже нічого іншого не граємо, окрім як сюжетно-рольові ігри із залученням іграшок. Але раніше було якось простіше, Марта сама задавала сюжет гри, мені або ще комусь із дорослих назначала ролі, але свою роль вже можна було грати, як хочеш. Але останній десь місяць чи два то вона сама диктує, як я маю гратись, що казати і т.д. Може одразу розказати весь сюжет наперед, що має відбуватись, плюс залучити з десяток іграшок в якості якихось персонажів, причому де черепашка буде грати слоника, жирафа його маму, киця буде мишкою, а отут ще сидить невидимий вовчик. І це все вона шкидко пояснює, хто є хто, розказує сюжет, хто що буде робити\казати, хто який, добрий, злий, слухняний, неслухняний і т.д., і назначає мені зо п"ять персонажів, за яких я маю грати і давай почали. І тільки попробуй забудь, хто є хто, чи хто що мав робити\казати, такі претензії зразу. Або я зумисно інколи починаю робити не те, що мені було сказано, кажу, що я не хочу бути злим вовком, хочу бути добрим, то такі варіанти не приймаються нею аж ніяк, страшне як злиться і хоче, щоб все було по її сценарію. А ще як просто замовкну на мить і про щось своє задумаюсь, то зразу злиться і каже мені наказово: "Грайся, давай грайся". Щось мене такі ігри останнім часом дуже втомлюють.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Поперед.

Повернутись до Виховання дитини



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Heise IT-Markt [Crawler] і 2 гостей