Глобальні оголошення!



Коли допускати до комп'ютера?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Коли допускати до комп'ютера?

Повідомлення TYulia » 24 червня 2017, 21:38

Ми от від березня мультики не дивимось. Може за весь час, бачив мультик в перукарні кілька раз і ще з 5-10 відео, як всі добавити. Я вже писала десь, що малий просинався вночі і плакав, невропатолог заборонив мультики. Не думаю що плач був від них, бо й до того дивився скачані мною добрі мультики типу фіксіки, пеппу. В будь-якому випадку мені це правило підійшло і ми його дотримуємо досі. Особливо ця рекомендація лікаря добра для нашого дідуся, бо він завжди малому мультики включав без міри, а тепер "не можна" і все.

Мій хлопчик теж сам не дуже хоче гратись, тиняється переважно за мною, але якось то для мене менша проблема ніж потім з істериками мультики виключати.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Коли допускати до комп'ютера?

Повідомлення nelly » 24 червня 2017, 22:14

чиім там дітям скучно самим? Пора думати про братиків—сeстричок ::Р: моі зараз такі друзі нe розлий вода :+++: в нас з братом 7років, то почали дружити лиш нeдавно коли сімями обзавeлися. Ну і ім нe скучно ніколи, а мeні і поготів :crazy: :crazy: :dash:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Коли допускати до комп'ютера?

Повідомлення vikilandi » 24 червня 2017, 23:18

TYulia причина неспокою дитини від мультиків криється не в сюжеті, а в насиченності кольорів. Вони занадто яскраві, неприродні, тому є дуже подразливими для дитячої психіки. Звідси і істерики і т.п.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Коли допускати до комп'ютера?

Повідомлення TYulia » 25 червня 2017, 15:03

Так, погоджуюся.
До слова, як стояли в черзі до того самого нервопатолога, то діти в черзі теж більшість сиділи в маминих телефонах. Думаю вони теж мали подібні рекомендації. Але так легше...
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Коли допускати до комп'ютера?

Повідомлення Yaiti » 29 травня 2020, 19:22

Sam написав:TYulia, у нас зараз ноутбук схований, десь близько місяця вже. Малому 3.6, бо було так, як включали мультик, то далі він собі включав все нові і нові в ютубі, доходило до монстрів і т.п., забрати без криків і істерики неможливо. То вирішили, поки без ноута пожити. На телефоні не включаю йому мвйже ніколи , хіба, що вже якийсь капець, то кажемо, що нам вислали 1 мульт і все, то поки що проходить. Він дуже хоче щось дивитися, якось побачив як я на фб гортала стрічку і там був відео-рецепт, то він щось 3 рази підряд зі мною переглядав те відео і на другий день просив. Я теж не знаю як бути, але бачу по собі, що це залежність.


Да я очень сильно боюсь этой проблемой! цену сейчас правда нет 3 года, А 6 лет, но тем не менее он уже просит постоянно смотреть мультики не только по телевизору, но и по ноутбуку. Просит уже купить себе собственные вещи, в том числе и смартфон и ноутбук. даже не знаю как с этим бороться.
Yaiti Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 755
З нами з: 18 березня 2020, 17:32
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Коли допускати до комп'ютера?

Повідомлення Gorilka » 29 травня 2020, 19:32

Yaiti написав:Да я очень сильно боюсь этой проблемой! цену сейчас правда нет 3 года, А 6 лет, но тем не менее он уже просит постоянно смотреть мультики не только по телевизору, но и по ноутбуку. Просит уже купить себе собственные вещи, в том числе и смартфон и ноутбук. даже не знаю как с этим бороться.


А я не вижу в этом никакой проблемы! Когда мой сын начал так себя вести, я просто спрятала от него ноутбук, Давай в руки книжки, и он читал. телефон у него был кнопочный. а ноутбук моему решили купить когда ему было уже 15 лет.
На день рождения решили подарить pixelbook
Строге попередження від Модератора !
Неприховане посилання видалено модератором
который он так давно просил. В данный момент используют его с целью обучения. Иногда просматривает какие либо сериалы, а в основном - читает книги)) Берите на заметку мой рабочий способ!
Зображення
Gorilka Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 3
З нами з: 18 травня 2020, 19:25
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Коли допускати до комп'ютера?

Повідомлення wari2011 » 19 червня 2020, 14:26

Я так скажу, чим пізніше, тим краще. Мені дитина мій робочий Мас поламала, не розуміючи, як ним користуватись. Добре, що змогли починити, на новий зараз немає коштів.
Строге попередження від Модератора !
Неприховане посилання видалено модератором
Майстри достатньо швидко все виправили, але тепер я ретельно ховаю ноутбук.
wari2011 Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 31
З нами з: 18 грудня 2015, 22:04
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 4 раз.
Діти: Хлопчик))

Поперед.

Повернутись до Виховання дитини



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron