Глобальні оголошення!



Моя дитина не ходить до дитячого садочку

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Моя дитина не ходить до дитячого садочку

Повідомлення TanichkaMuran » 01 березня 2016, 18:55

ПРопоную в даній темі поділитись досвідом тих мам які по причинах особистих поглядів не віддавали дитину у дитячий садок.(Не тому що дитина хворіє,чи місця немає).
1.Чому ви вирішили не віддавати у дит.садок?
2.Що повпливало на формування такого погляду.
3.Як ви справляєтесь
4.Чи достатньо вашій дитині спілкування з іншими дітьми
5.Як проходить ваш спільний день.
6.Як знаходите час для власних справ та відпочинку.
ітд.

(Якщо тема така вже є то видаляйте)
За себе напишу пізніше. Якщо коротко то книги Нікітіних дуже припали мені до душі, їхній спосіб життя, виховання дітей.
TanichkaMuran Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 63
З нами з: 22 лютого 2016, 22:02
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 16 раз.
Діти: 2 сина(1рік,3роки)

Re: Моя дитина не ходить до дитячого садочку

Повідомлення taranjka » 01 березня 2016, 19:18

Можливо потім напишу, бо мої 3 дітей в садочок не ходять. Правда я Нікітіних не читала. Не ставлю собі це за плюс, можливо воно й варте уваги. Але в мене виникло питання, TanichkaMuran, ви що все по книжках робите? :confused:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Моя дитина не ходить до дитячого садочку

Повідомлення TanichkaMuran » 01 березня 2016, 20:12

Ні просто люблю читати, лише деякі автори книг як однодумці для мене.
TanichkaMuran Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 63
З нами з: 22 лютого 2016, 22:02
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 16 раз.
Діти: 2 сина(1рік,3роки)

Re: Моя дитина не ходить до дитячого садочку

Повідомлення pan_kotskyy » 02 березня 2016, 11:20

1.Чому ви вирішили не віддавати у дит.садок? - вважаю, що садок потрібен мамі, яка мусить йти на роботу, все.
2.Що повпливало на формування такого погляду. - особистий світогляд.
3.Як ви справляєтесь - нормально, як з дітьми, що саме мається на увазі?
4.Чи достатньо вашій дитині спілкування з іншими дітьми - їх троє, тому достатньо.
5.Як проходить ваш спільний день. - стандартний день з дітьми, поспали-поїли-погралися-порозкидали-поприбирали, на розвивалки не воджу, ліплять-малюють-танцюють вдома.
6.Як знаходите час для власних справ та відпочинку. - ну в неті посидіти час знаходиться. Багато чого відкладено на час, коли найменший підросте, щоб не ходити за мною шнурочком, але з садком це ніяк не пов'язано, тому що півторарічних в садок і так ще не беруть. А дочка "садіковського" віку не заважає займатись власними справами, вона в той час своїми власними справами займається.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Моя дитина не ходить до дитячого садочку

Повідомлення eney » 03 березня 2016, 16:38

1.Чому ви вирішили не віддавати у дит.садок? Не було потреби, до 4 зі мною, потім була така робота, що проводила багато часу дома, могла брати на роботу, 3 бабусі :crazy:
2.Що повпливало на формування такого погляду. А ви можете спокійно реагувати на всі капризи вашої дитини??? а коли тих дітей 30??? Не хочу щоб йому зламали психіку.
3.Як ви справляєтесь. Нормально, садік не повинність, в наш час і школу можна проскочити.
4.Чи достатньо вашій дитині спілкування з іншими дітьми. Так. Він постійно з нами, багато розмовляєм, гуляєм, є сестри, відвідував школу ранього розвитку зараз в школі вихідного дня, адекватний, майбутня вчителька за мною не бігає з піною, малий в сльозах не приходить, однодумці в класі є, на відеозаписах зі коридору школи бачу що постійно грається з хлопцями, ніколи не ображає інших, але здачу дає
5.Як проходить ваш спільний день. Як у всіх, поїсти топити, щось зробити по дому(обовязковий обовязок принести грязний посуд в мийку, прибрати іграшки, повністю бере участь у готуванні їжі, прибиранні), відпочити, щось для душі... Мультики, ігри,планшет, смартфон, робота в зошитах, Беар Гріллс замість колискової
6.Як знаходите час для власних справ та відпочинку. Маю, щей на повной робочий день вийшла і пішла на 2 вищу, чоловік увагою не обрілений, періодичні упадки сили є, відчуття депресії і втоми буває, легко долається полученям "хотелок"
Хочу діток ще, і впевнена, що сплавляти їх в садок, щоб знайти час для себе не стану. Навпаки рекомендую ловити моменти дитинства дітей, вже в 5 класах на виступ 30 дітей приходить 2-3 мами, в той час коли на 30 першачків 70 дорослих, і це не тому що батьки погані, ні, діти стають дорослими, батьки перестають бути потрібні (не буде вас 12 літній обіймати при однолітках, чи цілувати в щоку, а 6буде, ще й на коліна сяде :love: і скаже як вас любить, і що він придумав робити вечері )
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.


Повернутись до Виховання дитини



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron