Глобальні оголошення!



Якою бачите дитину в майбутньому

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Якою бачите дитину в майбутньому

Повідомлення taranjka » 30 листопада 2015, 12:53

В неділю була На дуже класній лекції-бесіді про права дітей. Там одне з завдань було написати, якою ми бачимо свою дитину в майбутньому. Я попідглядала в листочки сусідів, і трохи здивувалася ;) Давайте те в цій темі напишемо свої побажання і уявлення :wink:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Якою бачите дитину в майбутньому

Повідомлення Marichka » 30 листопада 2015, 13:23

Я не ставлю великих ставок на успішність і популярність дитини.Мені хотілося б,щоб вони були щасливі,мали гарні сім"ї,стабільні доходи,своє хоч якесь житло,здоров"я...
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Якою бачите дитину в майбутньому

Повідомлення pan_kotskyy » 30 листопада 2015, 23:29

taranjka написав:Я попідглядала в листочки сусідів, і трохи здивувалася ;) Давайте те в цій темі напишемо свої побажання і уявлення :wink:

Щось навіть не задумувалась про таке до цього часу (здається, що діти вічно будуть малими, а ми молодими). От сьогодні, завдяки тобі, taranjka, цілий день про то думала )))
Менших ще досі не можу уявити великими, а старший вже от мені уявляється. Ерудований (стараюсь прикластись до цього), начитаний, з достатнім почуттям гумору, впевнений в собі, вміючий відчувати і цінувати (життя, відносини, речі), присутня культура поведінки (не плювати на землю, не смітити, інше), люблячий подорожувати, такий, що вміє собі сам дати раду в побуті, елементарно приготувати поїсти, попрати одяг (що його там зараз прати). Якось так...
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Якою бачите дитину в майбутньому

Повідомлення erinaceus » 01 грудня 2015, 01:19

Насамперед, щоб став хорошою людиною. Щоб займався справою, яка йому до душі. Щоб мав хороше здоров'я і вів активний та здоровий спосіб життя (я вважаю, що такі речі закладаються в дитинстві, тому ми над цим працюємо :pardon: ). Ну і щоб жив в гармонії із собою і навколишнім світом :dreams:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка


Повернутись до Виховання дитини



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron