Глобальні оголошення!



Понос

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Понос

Повідомлення Sms » 01 травня 2013, 23:04

Дівчатка, я вже змучилась. Можливо, хтось зтикався з таким... Мала 9-11 квітня перехворіла ротавірусом: понос і температура. Зараз залишився понос і я вже не знаю , що робити і як нормалізувати наші каки. Попа вже зпріла від нього страшенно, а ще 2 зуби (клики) лізуть. Пропили смекту, креон 10 000, бактерії Лактовіт форте... А воно не припиняється. Нічого послаблюючого не даю. Ніяких яблук, ківі, олії чи масла у страви... Даю багато пити компоту з сушки. Відмінила вже кефір з творогом.... А воно все гірше мені здається робиться.... Мала з 2 тижднів життя не какала в сні, а тепер щоночі... Я вже змучилась. Пдіатр каже, та то на зуби, почекайте. Але ж скільки чекати.... Тим більше в нас вже їх 14 і на жоден такого не було (клики вже теж маємо зправа, тепер лізуть зліва...)
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Понос

Повідомлення taranjka » 01 травня 2013, 23:18

особисто я б проконсультувалася ще з іншим лікарем.
а дитині давала б багато пити, щоб часом зневоднення не було. ще їжу, що містить дубильні речовини. з того, що я знаю, то рис і черемша, але думаю гугл більше знає.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Понос

Повідомлення nelly » 01 травня 2013, 23:23

попробуй ніфоруксазид ріхтер, в нас на щастя був лиш один раз то нам це помогло, бо закріплююча їжа тут навряд чи допоможе :confused:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Понос

Повідомлення taranjka » 01 травня 2013, 23:32

ніфоруксазид ріхтер має призначати лікар, так як його не з усіма ліками можна приймати
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
отут трішки про нього
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Понос

Повідомлення mavpusya » 01 травня 2013, 23:36

ныфуроксазид, на свільки я памятаю, то антибіотик і пити його треба курсом. я б харчовим способом налагоджувала. компот із сушених груш закріплює. із чорниці також, ми часом перетерту із цукром даємо, коли такі проблеми. банан закріплює, рис.... але із лікарем іншим теж би радила проконсультуватись.
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Понос

Повідомлення Dribchuk » 01 травня 2013, 23:37

Smsпричин може бути багато і різні. Для мене ця тема дуже болюча бо моя мала поносила стабільно з 3х місяців, в 9міс теж перехворіла кишковою інфекцією і ситуація критично погіршилася. Аналізи калу показували признаки дизбактеріозу і неперетравлену їжу. Нас постійно направляли на додаткові аналізи і обстеження, все ще більше погіршувалося тим що мала недобирала вагу і ріст, була анемія. Врешті почали підозрювати целіакію і муковісцидоз. Ми здали аналізи на целіакію (антитіла до гліадину і тканинну трансглютаміназу) один аналіз був позитивний інший негативний. Сіли на безглютенову дієту, але покращень не було, їздили у Львів в інститут спадкових патологій де не підтвердили але і не спростували целіакію, здали аналіз на муковісцидоз і він на щастя теж не підтвердився. Сиділи далі на безглютеновій і безлактозній (без молочній) дієтах. Результатів не було. Лікарі розвели руками, написали "вроджена мальабсорбція" і сказали чекати що переросте. Ситуація покращилася коли плчала давати водний розчин прополісу і лактофільтрум. Повністю не можу сказати що немає поносів - бувають загострення коли мала і зараз поносить по 2-3 дні, але результат є. Наша гастроентеролог каже що прополіс допоміг позбутися можливо якоїсь прихованої інфекції, наприклад стафілококу, і внормувалася трішки кишкова флора. Ми і далі дуже уважно ставимося до раціону дитини, все супер свіже і супер дієтичне в іншому впадку маєм чергове загострення ( тому і не даю малу до садочку).
Що можу порадити.
1. здайте аналіз калу на дисбактеріоз - повторно 3-4 рази. Якщо він є продовжуйте приймати бактерії, але підберіть ті які підійдуть дитині. Нам зі всіх (перепили купу - лактувіт, ентерожерміна, субалін, лінекс....) підійшов найбільше лактофільтрум.
2. здайте заг ан крові і подивіться чи не падає гемоглобін, якщо він падає значить їжа не засвоюється і потрібно приймати ферменти. Ми пили курсами креон і дігестин.
3. Спробуйте безмолочну дієту хоч на місяць, але дієти треба дотримуватися строго - не можна всі продукти які містять лактозу - не тільки молоко, сир, сметану, кефір, йогурт.
4. Дуже уважно ставтеся до гігієни і чистоти. Пляшечку чи поїлку потрібно обливати кипятком хоч раз на добу. Те саме стосується посуди з якої їсть дитина, ложечки.
5. Також приділіть увагу продуктам які їсть дитина - все добре проварене, протушене, ніякої важкої їжі +не блендеріть їжу повністю, це навантаження на підшлункову що теж може спричинити понос. Ріжте ножем дрібними шматочками.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Понос

Повідомлення Dribchuk » 01 травня 2013, 23:42

mavpusya написав:компот із сушених груш

не можна, можна сушені яблука, шипшину, смородину, ізюм. Банани заважкі, краще печене чи інколи сире яблуко. Чорниця може теж послаблювати. Взагалі краще обмежте фрукти-овочі до яблук, моркви, гарбуза, катоплі, селери,зрідка цвітної капусти, налягайте на каші - вівсянку і гречку, пісне мясо - куряча грудинка, кролик, рідше телятина. Дуже обмежте вживання хліба, булок, печива і солодощів. Зрідка обійдіться печивом Марія чи вівсяним, але домашнього приготування.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Понос

Повідомлення mavpusya » 01 травня 2013, 23:49

я написала із власного досвіду, що нам допомагає. в дитинстві часто мала отруєння і проноси, то лмше відваром із сухих груш і чорницею спасались.

щодо вівсянки, не знаю.... моя мала навпаки гарно після неї ходить в туалет.... вона ж покращує перистальтику кишківника...
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Понос

Повідомлення Dribchuk » 01 травня 2013, 23:52

mavpusyaколи понос явище тимчасове то так, а коли понос явно свідчить про проблеми якраз з засвоєнням їжі то тоді трошки по-іншому треба діяти. На скільки я зрозуміла в цій ситуації понос явище постійне і швидше за все свідчить про нездатність шлунку перетравити їжу і тому він її просто "жує і випльовує" ,тому варто максимально спростити йому роботу, а такі засоби як рис, ягоди чи груші додатково нагружають шлунок і навряд чи допоможуть.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Понос

Повідомлення nelly » 02 травня 2013, 00:11

я написала про те, що нам він допоміг, якщо брати інфо по препаратах то думаю, що на 85% існуючих медикаментів можна таке написати.. В цій ситуації думаю, що sms давно перебробувала загальновідомі способи закріплення. Можливо іншим препаратом, але тут без медикаментів не обійтися ( ну і відповідних аналізів на причину проносу). я теж противник всякої аптечної беки, але давати рис чи ще щось і дивитися, що він не помагає і дитина мучиться, то кожна мама для себе зробить правильний висновок.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Далі

Повернутись до Туалетні справи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість