Глобальні оголошення!



Закреп

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Закреп

Повідомлення Nymydora » 03 жовтня 2012, 22:44

о, я про сухофрукти забула. узвар - саме то. і сира вода також. дуже добре зранку натщесерце пити сиру воду або сиру воду, яка через ніч постояла з медом (о, йду розкалатаю, щоб на завтра було). не спіши з сиропами і ліками
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Закреп

Повідомлення Shalimar » 03 жовтня 2012, 23:03

Nymydora написав:о, я про сухофрукти забула. узвар - саме то. і сира вода також. дуже добре зранку натщесерце пити сиру воду або сиру воду, яка через ніч постояла з медом (о, йду розкалатаю, щоб на завтра було). не спіши з сиропами і ліками

ооооо да-да!!!! я недавно читала про это! не именно за запоры, а вообще, что классная штука для организма. но там про на ночь не было написано, просто расколотить в еле теплой воде....

я ж не фанат лекарств! )))) просто малой 4 чи 5 дней не какал, то думаю, пока куплю сухофрукты-изюм-баклажан-тыкву, пока приготовлю, пока оно начнет действовать.... ))) Так как вчера "свершилось!" (и даже сегодня тоже), то конечно уже никаких препаратов давать не буду, а на будущее постараюсь следовать тем советам и секретам в питании, которые Вы мне тут написали :rose:

спасибо, девочки!
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Закреп

Повідомлення mari » 03 жовтня 2012, 23:11

Shalimar написав:типа просто траву заварить? ромашку


Так. Траву. Або пакетики. рано заварила на 10-20 хв, заварка вистигла до теплої, додала 1 лж.меду на 250 мл. і теплим пити на сніданок. Якщо собі- ще даю лимону трохи. На протязі дня ходиш в туалет якщо чутливий до ромашки.

Вибачте за порівняння, собаці теж даю (без меду), все ОК.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Закреп

Повідомлення Shalimar » 03 жовтня 2012, 23:54

mari написав:Вибачте за порівняння, собаці теж даю (без меду), все ОК.

а шо, мае з тим проблеми? ))
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Закреп

Повідомлення mari » 04 жовтня 2012, 00:13

деколи має, коли рідке не їсть!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Закреп

Повідомлення Yummy mummy » 04 жовтня 2012, 00:25

Шалімар вітаю зі "свершилось" :rose: :hi:....
В нас як два дні не ходимо в туалет то я починаю давати чорнослив, борщик, компотик з ягід, сушені - нам помагає, особливо чорнослив....
Ну і треба їсти продукти які мають послаблюючу дію - кефір, йогурт, овочі (морковку, брокколі, бурячок), фрукти (банан, груша, персик), кавун, з каш - гречка, вівсянка, кукурудзяна, перловка....
Обмежити в раціоні - солодке, шоколад, сир (творог), рисову і манну кашу, картоплю і макарони, чай, какао...

В нас найчастіше бувають запори коли синок не їсть нічього крім плову...Цілий день би плов жував...То тоді я стараюся хоч пару ложечок борща ще дати і зразу варю компот з сушені....

Доречі я замітила, як тільки ми напишемо що щось з малечею не так - то зразу стає краще...Вон твій Шалімар покакав, як тільки ти написала, а мій почав нормально спати (відносно правда), але краще то однозначно...
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Закреп

Повідомлення Shalimar » 04 жовтня 2012, 00:50

Yummy mummy написав:Шалімар вітаю зі "свершилось" :rose: :hi:....
В нас як два дні не ходимо в туалет то я починаю давати чорнослив, борщик, компотик з ягід, сушені - нам помагає, особливо чорнослив....
Ну і треба їсти продукти які мають послаблюючу дію - кефір, йогурт, овочі (морковку, брокколі, бурячок), фрукти (банан, груша, персик), кавун, з каш - гречка, вівсянка, кукурудзяна, перловка....
Обмежити в раціоні - солодке, шоколад, сир (творог), рисову і манну кашу, картоплю і макарони, чай, какао...

пхх))) Дякую!
чернослив - в каком виде? просто вяленый? или сушеный? где берешь? буэ, у него такой спецефический запах)))) я его с детства почему-то не переношу ( и мак, ну и лакрицу!!! ооооооо!!!...)
кефир йогурт не сильно часто, но даю, брокколи через раз в супе (борщи че-то не варю, то рисовый то гречневый супы), морковь - сырую? отварную? отдельно? в супе?
от банана ножки сушит (как и от кураги), тоже изредка даю, сейчас дома есть и груша и нектарин и банан... но нектарин такой як каменюка)))) арбуз совсем чуть-чуть даем (там вроде бы какие-то ограничения по возрасту?), овсянку часто варю на завтрак, кукурузные хлопья с молоком считаются? )))
шоколад ест часто, но в небольших количествах, творог часто, макарошки любит, и чай... (с молоком)

Надо будет сухофруктов купить.... Сегодня купила баклажанов и тыкву)))

а шо, як Вы тепер спытэ?
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Закреп

Повідомлення Yummy mummy » 04 жовтня 2012, 01:10

Shalimar написав:чернослив - в каком виде? просто вяленый? или сушеный? где берешь?

Вялений вроді називається, беру на базарі де всякі горішки, сушеню продають, ну або в магазині ....
Shalimar написав:кефир йогурт не сильно часто, но даю

А треба :yes: , особливо коли є проблеми з туалетом..
Shalimar написав: морковь - сырую? отварную? отдельно? в супе?

Сиру, мій може з"їсти кусочками правда дуже рідко і не багато (я ріжу тоненькими довгими палочками, так і огірок ріжу)...Або тру на терці і додаю трошки меду, не дуже любить, але ложечку, другу можу запхати....
Shalimar написав:овсянку часто варю на завтрак, кукурузные хлопья с молоком считаются? )))

Вівсянка це хорошо, думаю і кукурудяні пластівці тоже рахуються :wink:
Shalimar написав:шоколад ест часто, но в небольших количествах, творог часто, макарошки любит, и чай... (с молоком)

А оце всьо якраз і не можна при закрепах, так шо старайся міняти - чай на компотик, макарошки на супчик/борщик, творог на йогурт, шоколад на фрукти/овочі....
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Закреп

Повідомлення Bdjilka » 17 квітня 2019, 18:45

Сухофрукти при закрепі ще більше кріплять.Особливо курага.солодкі ородзинки ще й вздуття животика можуть спричинити.
в нас вранці до усього- води чистої сирої даю випити, тим більше,що дитина завжди після ночі пити хоче.
Каші, зернові, не малюкові а більш грубі-вводила якнайраніше, (маю на увазі що рано відмовилася від тих що розводити треба та від бленерування) щоб кишківник працював добре. яблучко запечене-обов,язково.
Але в нас є така штука як закреп після лікування чи після хвороби,взагалі- є тоді тенденція до закрепу. Я ще з початку зими,познайомилася з пробіоткиом,що став дял мене зручним на надійним другом. Према Дуо від Шонен- є гарненьким таки засобом від закрепу + коли "дме"животик, та щей працює на відновлення флори кишківнику після прийому тих же антибіотиків,чи після того як дитина прехворіла й її імунитет требя підтримати.. Приймати її просто-не треба ніяких хитрощів з йогуртами( мої не люблять їх), не треба зберігання у холодильнику. тільки додати пакетик у воду чи рідину й годі..
Взимку ще я к добра профілактика закрепів- звчиайнісінький гарбуз. я з нього роблю фреші,пюре або просто запікаю шматочками...
Bdjilka Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 7
З нами з: 13 квітня 2019, 19:08
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 1 раз.

Поперед.

Повернутись до Туалетні справи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей