Глобальні оголошення!



Закреп чи норма? Коліки чи ні?

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Я в шоці!!!

Повідомлення Dashko » 06 червня 2010, 11:04

Клізма, газовідвідні трубочки та подібне це теж не вихід. Може призвести до відмови від грудей. Та й дитина повинна сама навчитися какати, пукати. Це може допомогти раз, другий, але далі дитина взагалі сама може розівчитися какати :scare:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Я в шоці!!!

Повідомлення Marta » 06 червня 2010, 23:28

kamisia написав:А я вчора почула що піврічній дитині дають дуфалакт :o !!!!!!!!!, ба покакати негодна....... не клізма, на масажики а протсо тупо дуфалакт, най пє і какає....


Клізма вимиває всі бактерії, всю міклофлору з кишечника,якщо цим зловживати. Звичайно,масажики робити треба. І ми пили Дюфалакт. По-моєму,він трошки по-іншому називається,я вже забула, але він нормалізує роботу кишечника, в нас з 2 міс. і до півроку мала не какала по 7-9 днів. Я вже начиталася,що на ГВ 7 днів-це норма,бо значить,молочко засвоюється,а 9?..Пили Дюфалакт-какала раз в 5 днів. Нормалізувалось з введенням прикорму в 6 міс.
А за ГВ. Я годую ще, 1рік 4 міс,припиняти не збираюся, хочу,щоб все було максимально природньо без стресів для мене і для неї,чекаю,поки сама покине. (чи дочекаюсь??? :?: ) А на рахунок розмов з мамами,я вже навіть не зважаю-нікому нічого не докажеш. Можна сказати,як робиш ти,але все-одно всі залишаться при своїй думці. Бо є мами настроєні на ГВ,є не настроєні,є ті,що хочуть випити-погуляти, кожна з нас вже давно все вирішила десь глибоко в підсвідомості. А ГВ напряму залежить від нашої налаштованості, від психіки. І кожна має на це право. Бо вона мама цієї дитини, і тільки вона вирішує,як і чим її годувати. Я проти фанатизму у будь-чому. :)
Marta Офлайн


 

Re: Я в шоці!!!

Повідомлення mari » 07 червня 2010, 00:08

Marta написав:
kamisia написав:А ГВ напряму залежить від нашої налаштованості, від психіки. І кожна має на це право. Бо вона мама цієї дитини, і тільки вона вирішує,як і чим її годувати. Я проти фанатизму у будь-чому. :)





МОЛОДЕЦЬ! :good:
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Я в шоці!!!

Повідомлення kamisia » 07 червня 2010, 07:59

Тільки то не я писала то Марта, но я її підтримую на вс :) і 100!!!!!
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: Я в шоці!!!

Повідомлення Dashko » 07 червня 2010, 16:38

Marta написав: Я вже начиталася,що на ГВ 7 днів-це норма,бо значить,молочко засвоюється,а 9?

Теж може бути нормою. Тут треба по дитині дивитися. Якщо нічого її не турбує, потім какає кашкоподібним, то теж немає чого хвилюватися.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Я в шоці!!!

Повідомлення mari » 07 червня 2010, 22:35

Запитайте краще педіатра. Бо я думаю що 1 тиждень- забагато. 3-5 днів, може бути, але 7-9 :shock: :shock: :shock: Адже навіть якщо врахувати повне засвоєння грудного молока, організм повинен також і очищатись. Тому можливий ризик калової непрохідності і т.і. та вроджених аномалій. Вибачте усі, але Як на мене, це занадто серйозне питання! Обовязково ідіть до лікаря!!! :sos:
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Я в шоці!!!

Повідомлення happymami » 07 червня 2010, 22:38

У мене старша теж тиждень могла не ентосамоє. Мене лякали знайомі. шо тре УЗД всяких кишок робити, шо тре шопівроку лежати в лікарні. Дівка виросла і всьо налагодилося. Такшо тут тоже бабка надвоє ворожила. Лібо зле. лібо добре....
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Я в шоці!!!

Повідомлення mari » 07 червня 2010, 22:45

То ви не обстежувались? Взяли все під свою опіку? Хороший по Зеланду хід, але я б так не змогла. Лікар в голові сидить! Мій респект за відважність - Хеппімамі!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Я в шоці!!!

Повідомлення happymami » 07 червня 2010, 22:54

mari написав:То ви не обстежувались? Взяли все під свою опіку? Хороший по Зеланду хід, але я б так не змогла. Лікар в голові сидить! Мій респект за відважність - Хеппімамі!

та яка відважність. Реально глянула на ситуацію - я вагітна, чоловік працює. Хто буде в лікарню лягати шопівроку ;)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Я в шоці!!!

Повідомлення TattyMummy » 07 червня 2010, 22:54

Я вже писала тут на форумі за своє чудо, яке какало раз на 10 днів.
Спочатку було страшно. Були у хірурга, невролога, здавали аналіз калу, крові і т.д. Ніби все нормально - та й дитинка нормально себе поводила.
А дільничний педіатр- це взагалі окрема тема :dash: :dash: :dash: - клізмочкою треба було провокувати, щоб какав кожен день :dash: :dash: :dash: - ото і всі поради :scare:
Після введення пригодовування все стало на свої місця. Так, що таке може бути! Але треба обов"язково!!! виключити всі можливі причини того некакання.
Ой як згадаю собі тих 4 місяці очікувань "чуда" в памперсі, то аж мурашки по шкірі...
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Поперед.Далі

Повернутись до Туалетні справи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість