Глобальні оголошення!



Свічки для вух

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Свічки для вух

Повідомлення nadusha » 09 травня 2014, 08:24

Дивне словосполучення, правда? Вчора мене сусідка просвітила, а я навіть не здогадувалась про це.
В Дениса (3,5 роки) час від часу помічаю погіршення слуху: перепитує, не реагує, якщо далеко. Ходили до ЛОРа, перший раз казав, що багато сірки, нічого не видно, порекомендував покапати два дні перекис водню, щоб розмокло. Коли капала вперше, було багато жовтої піни, потім вже не шипіло. Повторний візит: лікар повитирав сірку в глибині вуха і побачив запалення... Набряк + закладений ніс+ залишки алергії перекривають ту слухову трубу і тому син гірше чує - то попередній результат. Антибіотик, протиалергічне, протимікробні каплі в ніс, потім ще раз до лікаря. Може бути, що направлять до сурдолога. Страшно. Але барабанна перетинка ціла в обох вухах.
Тепер вернемся до свічки. В Дениса з народження дуже багато сірки коричневого кольору (в старшого Артема навпаки дуже мало і вона світложовта). Колись лор з обласної дитячї казала, що треба раз в три місяці ходити промивати вухо. Перша процедура була, Денис верещав, виривався, теж під сіркою було запалення... Сусідка каже, що є спеціальні вушні свічки, вставляш в вухо, один кінець запалюєш, тепло і вакуум витягують пробку - такий принцип дії. Вони були на морі, в вухо попала вода і лікар їм порадив ті свічки, їм помогло. Зрозуміло, що без призначення лікаря я таке робити не буду, але запитаю обов"язково.
Цікавить чи ви стикалися з такими свічками на практиці?
Ось тут дядько Гугл знайшов
Багато століть в лікувальних цілях використовуються вушні свічки. Вони були дуже поширені в Індії, Єгипті, Тибеті і деяких індіанських племенах. Для їх виготовлення використовуються різні лікарські трави, тому вони допомагають вилікувати практично будь-яку інфекцію. Вушні трубочки дають комплексний терапевтичний ефект. По-перше, при їх використанні з'являється дим, який потрапляє в слуховий апарат. При цьому накопичилися всередині забруднення та інфекції виходять. Легке тепло, яке виділяється при використанні свічок, покращує циркуляцію лімфи в області вух і кровообіг. Як наслідок, зміцнюється імунна система. Більш того, скупчилася сірка виходить назовні. Вушні свічки забезпечують нормалізацію внутрішньочерепного і внутрішньовушного тиску.

Ціла стаття тут
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Свічки для вух

Повідомлення marianna » 10 травня 2014, 00:09

Я б не радила , чула що ті свічки можуть викликати опік барабанноі перетинки у вусі, тому я б краще за більш традиційні і безпечніші методи
marianna Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 2
З нами з: 06 травня 2014, 13:24
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 2 раз.


Повернутись до Вухо/горло/носик



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість