найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Соплі. Лікбез по витягуванню

15 лютого 2013, 11:25

Natalinda Мені подобається просто заварювати траву евкаліпта і шавлії і ставити в кімнаті. Кажуть гарно і природно дезинфікує повітря.

Re: Соплі. Лікбез по витягуванню

15 лютого 2013, 11:31

Доречі, ми і далі хворіємо. Позавчора в малої з носа потекли зелені соплі, а в обід вже сильно боліло вушко. Так що без антибіотика ми , нажаль, не обійшлися. Поїхали до ЛОРа (на цей раз були в зав лор-відділенням Віталія Григоровича). Крім антибіотика і синупрету виписав нам мазь в носика Бактробан. Це місцевий антибіотик. Хоч там пише від 12 років я всетаки ризикнула. На сьогодні зелених сопель немає, але насморк ще не пройшов. На ніч капаю судинозвужуюче бо маєм початки гнійного отиту. :cray: В самої ніс теж закладений, соплі течуть по задній стінці, кашель від того задушливий і хоч вже лікуємося 5й день я б не сказала що є якісь серйозні покращення. В малої температура перестала підніматися зразу як дали антибіотик. В мене далі температура то бачу що і мені прийдеться його пити((( Ой, дівчата, бережіться бо та зараза що зараз "ходить" то просто кошмар. :scare:

Re: Соплі. Лікбез по витягуванню

15 лютого 2013, 15:04

Тримайтесь, Дрібчик! Терпіння, здоров"я, результативного лікування!!!

Re: Соплі. Лікбез по витягуванню

10 жовтня 2016, 22:22

Як навчити дитину видувати носа? І взагалі, в якому віці це реально зробити? Бо наразі не можу своєму пояснити, як то дути назовні, а не всередину :crazy: Підкажіть щось.

Re: Соплі. Лікбез по витягуванню

10 жовтня 2016, 22:26

erinaceus написав:Як навчити дитину видувати носа? І взагалі, в якому віці це реально зробити? Бо наразі не можу своєму пояснити, як то дути назовні, а не всередину :crazy: Підкажіть щось.

І в еас то саме :scare: Вже 4 роки дитині. Деякі в такому віці, знаю, вже давно таке вміють. Ми вже і пір'їнкою гралися, пробували носом здути, і все одно щось дуже туго :crazy:

Re: Соплі. Лікбез по витягуванню

10 жовтня 2016, 22:31

В мене є маленька грушка для соплів, була в списку необхідних речей для пологів у Житомирі. Коли не видували ще, то нею дуже зручно користуватись. Не заморачувалась навчити соплі дути. Самі зрозуміли як. Коли старший почав видувати не памятая, молодша минулої зими вже сама висморкувала.

Re: Соплі. Лікбез по витягуванню

10 жовтня 2016, 22:32

може моїм було легше навчитись, бо ми з дуже-дуже раннього віку грались "Як робить їжачок". Там носиком голосно треба хмикати)

Re: Соплі. Лікбез по витягуванню

10 жовтня 2016, 22:36

І ми "як іжачок" робимо.З року, напевно :confused:

Re: Соплі. Лікбез по витягуванню

10 жовтня 2016, 23:24

erinaceus, наш Матвій десь з 2 років почав дути. Якось без особливих зусиль навчився.

Re: Соплі. Лікбез по витягуванню

11 жовтня 2016, 09:11

І в нас така проблема була, в 3 роки він ніяк не хотів видувати, то я тоді багато методів перепробувала, бо соплі були частими. Найбільше нам помогло це свічку задувати носом, ми так всі по черзі робили йому сподобалось і так він по трошки навчився.
Відповісти