Глобальні оголошення!



Чим лікувати горло?

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Чим лікувати горло?

Повідомлення Сніжинка » 03 квітня 2014, 10:33

Хлорофіліпт ще є в розчині, брати 1 ст.л. розчину на склянку перекип'яченої води, і в пшикавці. Теж гарно помагає. Я колись полоскала водою і з содою, то ще гірше наробила, ше більше подразнила горло, шо аж язвочки поробилися, тоді місяць після того лікувала. А малій даю Ефізол смоктати, 1/4 таблетки 4 рази вдень. Колись теж запорскувала, то лікар казав, що малим діткам не можна запирскувати, бо може бути спазм.
Сніжинка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 109
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:32
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 54 раз.
Діти: дівчинка Мартуся

Re: Чим лікувати горло?

Повідомлення Кокетка » 03 квітня 2014, 11:23

малим діткам можна забризкувати на видиху, бо на вдосі можуть закашлятися , не туди затягнути, так нам казали в лікарні колись давно, коли перший раз призначили орасепт 10-12 місяців нам було тоді.
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Чим лікувати горло?

Повідомлення stella123 » 03 квітня 2014, 11:36

Маленьким діткам якщо призначають забрискувати горло то рекомендують направляти носик брискавки за щоку.
Зображення
Якщо зараз дуже погано, то в найблищому майбутньому буде дуже добре.
stella123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 268
З нами з: 20 серпня 2012, 22:59
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: дівчинка Полінка 23.09.2012

Re: Чим лікувати горло?

Повідомлення Sms » 03 квітня 2014, 13:57

якщо немає темпертури роблю інгаляції з содовим розчином.
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Чим лікувати горло?

Повідомлення Марійка » 03 квітня 2014, 14:13

Дякую, можете детальніше описати, бо температури ні доця, ні я не маємо???
Зображення
Марійка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 167
З нами з: 22 лютого 2012, 21:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 409 раз.
Подякували: 73 раз.
Діти: Дві донечки-красунечки

Re: Чим лікувати горло?

Повідомлення flower » 19 травня 2014, 00:10

Чи є в нас такі у кого дитина часто хворіє саме на горло? Чи робили ви якісь мазки, аналізи на бактерії і т.д. Цікавить досвід, в кого лікувалися, що показав аналіз і чи на довго допомогло лікування.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Чим лікувати горло?

Повідомлення Dribchuk » 19 травня 2014, 09:24

flower здавали мазок в обл дит лікарні з зіва і з носа, нам нічого не посіялося. Всі проблеми з горлом в основному від носа були і є ((( Лікувалися в Шмигельської, я вже писала, тепер перейшли до Гомзи (ближче їздити, менші черги, різниці в підході до лікування практично не бачу) В нас було по прнципу соплі, за 2-3 дні червоне горло, за 5 днів ангіна чи отит і так практично кожні 2-3 місяці минулого року. Пройшли курс лікування, пили різні ліки - лімфоміозот, іов малюк, пройшли курс фізпроцедур. Результат був не одразу, але зараз є покращення. Додатково брала вітаміни з айхербу animal parade inner ear support з того часу отитів і ангін не було. Тепер часто швидше за все через садок є соплі+червоне горло, деколи з температурою, деколи без. Якщо горло червоне дуже допомагають інгаляції з декасаном, але то треба проконсультуватися з лікарем. Навчила малу полоскати горло, полоще ромашкою з календулою. Пшикалками практично не користуюся, зрідка водний р-н хлорфіліпту.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Чим лікувати горло?

Повідомлення flower » 19 травня 2014, 14:56

Дякую за відгук! В нас от похоже до вас, окрім вухо не тубує і часом насмарку нема, а просто горло. Зимою приєднувався і кашель. Декасан це перше, що нам призначала педіатр, але не завжди допомагає. А ще вокара краплі, спреї в горло. Всерівно раз в 3 місяці антибіотик. От сьогодні знову були в лора в Тернополі, допиваєм антибіотик останній день і теж фіз процедури назначив. Сьогодні вже почали кварц. Дуже надіюсь, що оті мазки допоможуть. Але їх робитимемо за тиждень, бо з антибіотиком точно нічого не покаже. Ще назначив якісь краплі для імунітету, забула назву. Я проти імуномодуляторів, але напевно буду таки давати.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Чим лікувати горло?

Повідомлення Dana » 20 травня 2014, 22:29

Останній раз я вилікувала ангіну листям каланхоє, його треба жувати, як таблетку- смоктульку. За життя я вже перепробувала купу пшикалок, таблеток, полоскань. І чомусь нічого ефективного не попадалось,абоякщо попадаось то страшно дороге. Гарна пшикалка Ангіоваг, але й дорога, і незнаю чи дітям можна. А от листя каланхоє дешево, без побічних ефектів (хіба що в когось алергія), природньо,ним іносик можна капати (Дітям розводити 1:1 з кипяченою водою).
Зображення

Гарні мужики на дорозі не валяються, вони лежать на дивані!
Dana Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 88
З нами з: 16 грудня 2013, 23:16
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 101 раз.
Подякували: 114 раз.
Діти: Марчелло, 1рік

Re: Чим лікувати горло?

Повідомлення українка » 06 липня 2020, 07:39

Лазерне лікування мигдалин
Лікування лазером засноване на припікання уражених мигдаликів або їх видаленні. Зазвичай цей метод рекомендується в тих випадках, коли консервативні способи не дали результату. Втручання безкровне, виконується 1-2 рази на рік, курс становить 10 процедур. Після процедури пацієнти не відчувають якогось дискомфорту або больових відчуттів.
Після маніпуляції частота загострень тонзиліту значно знижується, самопочуття поліпшується. Казеозні пробки зникають.
Відомо кілька позитивних ефектів використання лазера для лікування гланд:
• Одужання значно прискорюється і зменшується запальний процес.
• Лакуни мигдалин очищаються від гною.
• Зникає неприємний запах з рота.
• Надає антибактеріальний ефект.
У хворих з різними формами хронічного тонзиліту формуються патологічні зміни імунологічного статусу організму у вигляді зменшення рівнів імуноглобулінів різних класів, зниження функціональної активності і функціонального резерву піднебінних мигдалин; ступінь вираженості даних змін корелює з клінічною формою захворювання.
Включення лазеротерапії в комплексну схему клінічного лікування хворих декомпенсованою формою хронічного тонзиліту потенціює лікувальні ефекти медикаментозної терапії, зменшує частоту розвитку ускладнень, потенціює протизапальний і імуностимулюючий ефекти, скорочує терміни лікування і збільшує тривалість періоду стійкої ремісії.
Лазеротерапію використовуюьть багато медичних центрів.У .У центрі стимулювання мозку викристовують апарат BTL-4000 та BTL-4800LM2 Premium для лікування хронічних лор захворювань

З якого віку можна викоистовувати лазеротерапію?
Лазеротерапія у немовлят у віці від 1 місяця до 1 року: алергічний дерматит, дисбактеріоз, локальні гнійно-запальні захворювання, захворювання ЛОР-органів, гострий і обструктивний бронхіт, пневмонія, часті простудні захворювання.

Лазеротерапія у дітей у віці від 1 року до 7 років: вторинні імунодефіцитні стани (часто хворіють діти), захворювання ЛОР-органів (отит, аденоїдит, синусит та ін.) І бронхолегеневої системи (пневмонія, бронхіт, бронхіальна астма), захворювання шкіри ( атопічний дерматит, почесуха, грибкові захворювання), нічний енурез.

Лазеротерапія у дітей у віці від 7 до 18 років: неінфекційні захворювання шлунково-кишкового тракту (гастрит, виразкова хвороба), нирок (пієлонефрит, тубулопатии), серцево-судинної системи (порушення ритму, нейроциркуляторна дистонія), артрити і остеохондроз, акне.
Я боюся, що обов'язково настане день, коли технології перевершать просте людське спілкування. І світ отримає покоління ідіотів.
Альберт Ейнштейн
українка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 385
З нами з: 03 жовтня 2016, 19:22
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 3 раз.
Діти: троє діточок.
один з них-особливе дитятко,... дуже люблю їх усіх!
старша-донька. й двое хлопчиків.

Поперед.Далі

Повернутись до Вухо/горло/носик



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron