Глобальні оголошення!



Ангіна

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Ангіна

Повідомлення Тань » 10 березня 2012, 23:19

Зранку доця поскаржилась на біль в горлі, неозброєним оком побачила почервоніння і білий наліт.. Лікарка оглянула і поставила діагноз - ангіна!!!Все б нічого, але мене насторожує один момент, знаю що ангіна супроводжується високою температурою, через те що токсини попадають в кров і т.д. В нас температура 36.6, дитина активна протягом дня.
Ангіна без температури, таке взагалі буває? Можливо хтось щось підкаже, чи особисто з такою дивиною стикався?
Мода - приходить і відходить, а шарм залишається завжди. Коко Шанель
Тань Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 86
З нами з: 11 лютого 2011, 12:29
Дякував (ла): 46 раз.
Подякували: 50 раз.
Діти: Донечка

Re: Ангіна

Повідомлення Lesya » 11 березня 2012, 11:52

Є лікарі, які для простоти називають всякі хвороби горла "ангіною", може щоб пацієнт розумів, чи що. Ангіна справді повинна давати температуру 39 і триматися 2-3 дні. Тоді обов"язково приймати антибіотики. При фарингітах, ларингітах, ларинготрахеїтах... антибіотики не обов"язкові, температура менша, ускладнень не дає. О, ангіна заразна.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Ангіна

Повідомлення мамуся » 11 березня 2012, 12:43

З мого досвіду - ангіна в доці дає дуже високу температуру, за 39, і тримається справді стабільно три дні, причому температуру дуже важко збити. Тай сама коли хворіла було аналогічно.
А я й не знала, що ангіна заразна!
мамуся Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 79
З нами з: 25 лютого 2011, 19:49
Дякував (ла): 70 раз.
Подякували: 214 раз.
Діти: синочок і донечка

Re: Ангіна

Повідомлення happymami » 11 березня 2012, 15:24

Тань, не хочу вас лякати, але в нас схоже було, коли в малого ларингіт почався. Дійшло до того, шо нас чуть в реанімацію не поклали. Тому скажу такво - лікуйте тим, чим вам приписали, але як тільки дитина почне кашляти - будьте дуже уважні. Бо кашель спочатку нормальний, а далі дитина починає захрипати і за кілька годин починається уже гавкаючий, сухий кашель, так ніби песик гавкає. Ще може бути свистячий - то одразу лікаря викликайте. чи швидку. якшо то ніч. Бо це дуже небезпечно. Треба робити нгаляції і слідкувати за гландами та лімфами. Бо якшо напухнуть - дитна задихається. Швидше за все, шо у вас не ларингіт, але просто будьте уважні і слідкуйте. Бережіться
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Ангіна

Повідомлення Русік » 12 березня 2012, 12:22

При ангіні кашлю немає. Є висока температура і червоне набрякле горло, на другий день може вже з"явитись білий нальот. В основному немає соплей. Це має насторожити. Якщо є соплі, то у вас щось вірусне - ларингіт, фарингіт. А лікарі часто мамам кажуть "ангіна" тому, що знають, що у свідомості 90% людей червоне горло=ангіна, а довгі розмови про природу хвороби мамам ніби то ні до чого. Оскільки лікарі ще й дуже люблять призначати антибіотики "профілактично", то тут спробуй розберись!
Ми мали ангіну двічі. Обидва рази була висока температура і не було соплей. Дитина під час ангіни почувається реально погано: не стрибає, не їсть. У маленьких діток (років до 6-7) больових відчуттів при ангіні в горлі немає. І якщо дитина вам каже, що в неї болить горло, то скоріше за все вона просто відповідала "так" на ваше питання "А горло в тебе болить?"
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Ангіна

Повідомлення Тань » 12 березня 2012, 21:36

Пройшли контрольний огляд в лора, в горлі багато гнійного нальоту- явна ангіна, а відсутність температури - явний фарингіт.. :impossible: Лікуємось антибіотиком :bad:
Мода - приходить і відходить, а шарм залишається завжди. Коко Шанель
Тань Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 86
З нами з: 11 лютого 2011, 12:29
Дякував (ла): 46 раз.
Подякували: 50 раз.
Діти: Донечка

Re: Ангіна

Повідомлення олеся » 13 березня 2012, 00:58

Русік написав: У маленьких діток (років до 6-7) больових відчуттів при ангіні в горлі немає.

Ну мій старший часто мав проблеми саме з горлом часто була висока температура, яку важко збити було, і я б сказала що таки важко ковтати було йому, бо слину не котав, і показував на шию високо і казав болить... Це в років 2-3. Ну хіба що так попадало)))
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Ангіна

Повідомлення kalina » 21 грудня 2012, 15:32

У нас мабуть почалась ангіна, два дні була висока температура 38, 39 кашлю немає але горло дуже червоне, хоча дивно що горло не болить . Вчора була лікарка приписала атибіотик, сьогодні ще докупила інгаліпт і лісобак, сподіваюсь підемо на поправку.
kalina Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 59
З нами з: 12 грудня 2012, 15:42
Дякував (ла): 11 раз.
Подякували: 43 раз.

Re: Ангіна

Повідомлення dr.tagabat » 21 грудня 2012, 15:54

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Можу порадити - дуже ефективно при ангіні змастити горло антибіотиком (олівець обмотати ваткою і вмочити в а/б), особливо добре якщо вдома є солодкі в сиропі, бо від гірких дитина може ригнути. Змазувати після їжі. Ангіна при такому лікуванні припиняється через 2 дні, вже на наступний день температури не буде. Інгаліпт добре, але не дуже ефективно.
люблячи - перемагай!
Зображення
dr.tagabat Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 152
З нами з: 07 травня 2011, 21:19
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 64 раз.
Подякували: 120 раз.
Діти: Дівчинка Мартуся, хлопчик Мартин

Re: Ангіна

Повідомлення ksana » 23 грудня 2012, 22:42

Чи можна змащувати горло при ангіні прополісом?
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Далі

Повернутись до Вухо/горло/носик



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей