Глобальні оголошення!



Ангіна

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Ангіна

Повідомлення denamama » 30 травня 2014, 11:08

Дiвчата, прошу поради.
В малого 2р 1м четвертий раз пiдряд гнiйна ангiна. Пiсля останнього лiкування здали мазок з носа i зiву, висiяли золотистий стафiлокок. Змащували горло олiйним хлорофiлiптом, кварцетиновою маззю, фiз.процедури--кварц горла i носа... I знову захворiли..
Хто стикався з частими ангiнами? Чим вилiкували?
Педiатр радить пропити курс Бронхомуналу, але менi не подобаються вiдгуки. Не хочеться проводити експерименти на власнiй дитинi з ослабленим iмунiтетом (останнi 6 мiсяцiв постiйно п"ем якийсь антибiотик).
Задумуюсь про крiотерапiю.
Допоможiть вийти з цього замкнутого кола.
Буду вдячна за поради.
denamama Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 209
З нами з: 22 червня 2010, 10:07
Звідки: Тернопiль
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 75 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Два хлопаки

Re: Ангіна

Повідомлення flower » 30 травня 2014, 22:10

denamamaу нас схоже, лиш не гнійна ангіна, а просто зернисте горло. Хоча лікарі люблять вживати слово ангіна. Раз в 3 місяці антибіотик. Якраз доходжуємо на тубус кварц. Мазок показав все чисто, але горло повністю не пройшло, буває 37 темп. Пємо імупрет, ще люголь сьогодні лікар сказав добавити. Не знаю як я маю дитині помастити горло з нашим то рвотним рефлексом. Сама шукаю розгадку і вихід з ситуації. Чоловік каже, що треба на море їхати. Я думаю це не вихід, бо вже раз в Єгипті ми антибіотик пили. Не знаю коли ми нарешті з того виберемось.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Ангіна

Повідомлення mari » 31 травня 2014, 09:13

- Оля- А пшикати ти їй нічим не можеш? наприклад гівалексом? Не дасть?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Ангіна

Повідомлення Dribchuk » 31 травня 2014, 09:46

denamama везіть дитину на море, мене поки мама не почала возити на море в мене ангіни були щомісяця. Сходіть до Гомзи, саме він витягнув мене з постійних ангін які були спричинені хронічним тонзилітом без хірургічного втручання.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Ангіна

Повідомлення denamama » 31 травня 2014, 10:56

Dribchuk написав:denamama Сходіть до Гомзи...

Дякую.
Звертались до приватного лора на Брюкнера, вiн за нас не взявся, сказав, що така маленька дитина потребуе комплексного лiкування, включаючи фiзпроцедури. Порадив йти в полiклiнiку.
Звернулись до Гомзи (пiсля третьоi ангiни) з проханням щось порадити, призначити процедури. На що Гомза вiдповiв, що в нашiй амб. картцi записiв про ангiну нема, а те що я називаю ангiною може бути i стоматитом. Призначив чергову пшикалку i iмупрет. З трьох ангiн (на той час) в амб.картцi був запис лише про першу, другу наш педiатр забула записати, бо це було перед Паскою, з третьою нас оглядала знайома педiатр.
Через 1,5 тижня знову прийшла до нього, бо в малого горло як було червоним так i лишилось -- помiняв пшикалку, а на мене дивився як на ненормальну, яка придумуе дитинi болячки.
Коли з"явились знову нальоти на мигдаликах, звернулись в дит.обл. лiкарню. Де з моiх слiв, пiсля огляду дитини, нам взяли мазок з горла на iнфекцii, призначили тубус-кварц, ультразвук мигдаликiв (але вiн тiльки з 3х рокiв), змащувати горло хлорофiлiптом, мазь бактробан в нiс...
Пишу все це для того, щоб ви вiдчули рiзницю мiж приватним зверненням до лiкаря i нашою полiклiнiкою.
Р.S. Всi закликають не давати лiкарям хабарiв... А рiзниця в ставленнi очевидна...

На море збираемось, але хочу спокiйно провести цей час, а не шукати лiкарiв в незнайомому мiстi.
denamama Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 209
З нами з: 22 червня 2010, 10:07
Звідки: Тернопiль
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 75 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Два хлопаки

Re: Ангіна

Повідомлення flower » 31 травня 2014, 17:53

mari написав:- Оля- А пшикати ти їй нічим не можеш? наприклад гівалексом? Не дасть?

Дає пшикати, але пшикалки не помагають. А на гівалекс взагалі алергія, кашель сухий. Ми так до цекви ходили з тим алергічним кашлем лозу святити, всі люди на нас зглядались. Перестала пшикати і кашель пройшов. Більше експеременту не роблю. Ще хлорофіліпт ми не пробували і інгаліпт теж. Біопарокс був, орасепт, ангілекс, таблетки споктальні. Зараз ніби вже виліковуємося, але причини я так і не встановила. Як їхати на море? Куди? В дитини вже раз на морі загострення було, що антибіотик прийшлось давати.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Ангіна

Повідомлення westa » 02 червня 2014, 22:12

flower написав:ще люголь сьогодні лікар сказав добавити. Не знаю як я маю дитині помастити горло з нашим то рвотним рефлексом.

Можете спробувати Люкс або Йокс , це препарати на основі йоду . Йод має протигрибкові властивості , а так як при запальних захворюваннях глотки флора часто змішана ( віруси+бактерії+грибки ) , то препарати йоду дуже ефективні.
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Ангіна

Повідомлення Dribchuk » 06 червня 2014, 21:14

denamama про Гомзу чула лише позитив. І в самої враження лише позитивні. Можу радити приватного лора - Хоружий, тут десь в темках є про нього і телефони, ми в нього були, лікування адекватне. Щодо ангіни, то це дуже дивно що ангіну вам не записали, навіть якщо ви приватно зверталися до лікаря вона б мала написати писульку, яку потім педіатр вклеює в картку, ми так робимо постійно. І ще - червоне горло це не обовязково ангіна, може бути багато варіантів - від хронічного тонзиліту до алергії.
flower на море їхати треба мінімум на 3 тижні, загострення обовязково буде і в моєї малої було, набратися терпіння, ліків і їхати і так кожного року, на 3й-4й рік загострення не буде. В мене мала з отитів не вилазила, поїхали на море, було загострення, теж гонили шукали лікаря (добре що не сильно далеко заїхали, найшовся лікар в Херсоні), теж давала антибіотик. І це був останній отит до цих пір. (вже майже 2 роки минуло) Я не знаю що дало результат бо робили багато всього, але море своє дає.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Ангіна

Повідомлення українка » 06 липня 2020, 07:09

Лазерне лікування мигдалин
Лікування лазером засноване на припікання уражених мигдаликів або їх видаленні. Зазвичай цей метод рекомендується в тих випадках, коли консервативні способи не дали результату. Втручання безкровне, виконується 1-2 рази на рік, курс становить 10 процедур. Після процедури пацієнти не відчувають якогось дискомфорту або больових відчуттів.
Після маніпуляції частота загострень тонзиліту значно знижується, самопочуття поліпшується. Казеозні пробки зникають.
Відомо кілька позитивних ефектів використання лазера для лікування гланд:
• Одужання значно прискорюється і зменшується запальний процес.
• Лакуни мигдалин очищаються від гною.
• Зникає неприємний запах з рота.
• Надає антибактеріальний ефект.
У хворих з різними формами хронічного тонзиліту формуються патологічні зміни імунологічного статусу організму у вигляді зменшення рівнів імуноглобулінів різних класів, зниження функціональної активності і функціонального резерву піднебінних мигдалин; ступінь вираженості даних змін корелює з клінічною формою захворювання.
Включення лазеротерапії в комплексну схему клінічного лікування хворих декомпенсованою формою хронічного тонзиліту потенціює лікувальні ефекти медикаментозної терапії, зменшує частоту розвитку ускладнень, потенціює протизапальний і імуностимулюючий ефекти, скорочує терміни лікування і збільшує тривалість періоду стійкої ремісії.
Лазеротерапію використовуюьть багато медичних центрів.У
| +
центрі стимулювання мозку
для лікування хронічних лор захворювань використовується апаратBTL-4000.
Я боюся, що обов'язково настане день, коли технології перевершать просте людське спілкування. І світ отримає покоління ідіотів.
Альберт Ейнштейн
українка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 385
З нами з: 03 жовтня 2016, 19:22
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 3 раз.
Діти: троє діточок.
один з них-особливе дитятко,... дуже люблю їх усіх!
старша-донька. й двое хлопчиків.

Поперед.

Повернутись до Вухо/горло/носик



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron