Глобальні оголошення!



Аденоїди

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Аденоїди

Повідомлення Dribchuk » 15 червня 2014, 11:11

nelly а б тебе категорично відмовляла від видалення. Загалом аденоїди видаляють лише в 2х випадках - коли є загроза глухоти через часті отити і коли помимо аденоїдів є бактеріальна інфекція не чутлива до антибіотиків що призводить до частих ангін. В решті випадків все лікується. Просто потрібно приділити більше часу цій проблемі. Вирішувати звісно тобі, але дитина маленька, аденоїди видалені до 7 років мають тенденцію наростати знову і знову, плюс загальний наркоз, проти якого в мене 100 аргументів. Нам теж радили видаляти, але після моєї відмови знайшли методи як боротися - зараз нам взагалі зняли діагноз аденоїди 2 ступеню. Так що все можливо, тільки потрібен час, терпіння і бажання. Почни з того що поздавайте аналізи - загальний крові, мазки з зіва і носа. Поспостерігай коли дитині стає гірше - може надто сухе повітря в квартирі, чи можливо ситуація погіршилася з початком цвітіння і є можливість алергії. Тоді потрібно здати алергопроби. Пройдіть курс фізіотерапії. Нагадуй як тільки можеш щоб мала дихала носом. Раджу сходити або до Хоружого або до Гомзи.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Аденоїди

Повідомлення nelly » 15 червня 2014, 14:56

Були в Хоружого і він теж рекомендує, мене бентежить лише те, що зараз промаюся рік з примочками, припарками а потім всеодно це питання постане... :sad: Мені в дитинстві видаляли і всі в один голос, що це спадкове. Може я якийсь звір а не мама, що схиляюся до видалення але не можу дивитися на постійне вже рік ротове дихання :scare: , і коли хвора і коли здорова, хоча до всіх інших показників нам тьфу-тьфу далеко, бо за рік пили лиш 1 раз антибіотик і з вухами все гаразд, з досвіду коліжанок-медиків, щось не радує перспектива чекати до 15 років поки переросте..
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Аденоїди

Повідомлення Dribchuk » 15 червня 2014, 22:17

nelly вирішувати тобі, але начитайся і зваж всі за і проти, якщо б для мене питання полягало лише в диханні ротом я б не видаляла, принаймі спробувала. В нас перші результати від лікування були вже за 3 місяці.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Аденоїди

Повідомлення Ultra » 19 червня 2014, 22:41

Чому до 15 років?? Вони мають здатність проходити значно раніше,рочків до 6-7 ,так мені говорила дуже мудра педіатр,просто треба перерости цей вік,якщо вони не приносять серйозних проблем. Удачі!
Ultra Офлайн


 

Re: Аденоїди

Повідомлення nadusha » 20 червня 2014, 09:03

Ми більше місяця п"ємо Іов Малюк - гомеопатичний засіб. Ніби стало трохи краще, але може то і не від того... Радив Лор.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Аденоїди

Повідомлення denamama » 21 червня 2014, 17:20

Наткнулась на цiкаву статтю
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Хоружий нам радив походити на лазер. Десь через 2 тижнi йому мають привезти апарат. Невже вiн вам за нього не говорив?
denamama Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 209
З нами з: 22 червня 2010, 10:07
Звідки: Тернопiль
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 75 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Два хлопаки

Re: Аденоїди

Повідомлення Таня2402 » 28 жовтня 2014, 13:00

Привіт! Хочу поділитися своїм досвідом. У мене є синочок і йому було 3 роки і 3 місяці і у нас виявили аденоїди 2 стадії. І нам сказали їх видалити,але я не поспішила це робити. І вичитала в інтернеті рецепт однієї жіночки,як вона вилукувала аденоїди у своєї дитини. Рецепт зовсім простий. Лікування полягало у лікуванні їх ефірним маслом чайного дерева. Але потрібно брати якісне масло і розбавляти на половину з олівковим (15 капель чайного+15 капель олівкового масел),і так капати по 2 каплі в кожну ноздрю пару разів на день. Місяць капати,далі перерив...і знову. І дійсно помагає.
Таня2402 Офлайн


 

Re: Аденоїди

Повідомлення Marichka » 31 серпня 2015, 14:51

Дівчата,хтось тепер видаляв?
Чи пролікував так,що вже і забули?
Бо ми настроєні на видалення.Вже б сьогодні.До кого звернутись?Які ціни на те?
Мамі вчора говорили,що анастезіологу треба 800 грн дати і все в тому роді-списки ліків і подяки...
Дякую,напишіть як то відбувається тепер
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Аденоїди

Повідомлення nelly » 31 серпня 2015, 17:54

О і ми теж скоріше всього що на наступний тиждень підемо рвати((((
Боюся капець. Але ніяке лікування не помогло хоч перепробували багато всього...
То що закруто напевно хоча розцінок я не взнавала :pardon: І що змінилося в медицині...
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Аденоїди

Повідомлення Olyana » 09 листопада 2017, 13:25

ох, і ми стикнулись з цією бідою...( хочу піти або до Андрейчина або до Середи. рекомендували... видаляти боюсь. вірю, що у нас ще не так катастрофічно.( але не можу вже дивитись на то, як дитина вночі важко сопе і дихає ротом
Зображення

Зображення
Olyana Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 257
З нами з: 30 червня 2012, 12:46
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 99 раз.
Діти: Даринка і Боженка

Поперед.Далі

Повернутись до Вухо/горло/носик



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей