Глобальні оголошення!



Аденоїди

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Аденоїди

Повідомлення irinka » 26 серпня 2012, 08:01

Крапочко, лікуйтеся! Бажаю щоб все добре пройшло і швидкого одужання Юрчику!
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Аденоїди

Повідомлення krapk@ » 26 серпня 2012, 11:01

дякую, ми сьогодні вже вночі дихали носиком. Я така рада!! Може минеться без втручання.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Аденоїди

Повідомлення Mary Awa » 31 серпня 2012, 12:09

nadstav написав:Я також лікувала донечці (з 3 років) аденоїди і народними методами (капала настоянками дуба, ромашки, протаргол...), і гомеопатією і ліками Н. Земної - результат нульовий, аденоїди нікуди не ділися, хоча ускладнеь ми немали (отити, ангіни). Зате в 7 років лице почало змінюватися і набувати аденоїдного вигляду. В той час менший син захворів на гострий аденоїдит (йому було 2,2 р.) Тоді був повний армагедон з тими аденоїдами. 3 місяці я з ними боролася: промиваня, закапування, сиропи, спреї, грілки, а саме гірше антибіотик щомісяця. Долікувалися до того що в малого почала злазити з зубів емаль від великої кількості лікарств і відсутність дихання носом. От тоді ми і вирізали двом діткам одночасно аденоїди. Вже пройшло більше року і рецидиву ніякого. Жалію лише що малій скоріше того незробила бо далі лишилася звичка дихати ротом.
І ще, ні один лікар не казав, що треба різати. Відповідь одна - лікуємо. А це лише морока для дітей, я вже не говорю про себе. Як згадую тільки промивання носа...
Так що вибір за батьками. А в операції не було нічого страшного, діти навіть нічого не памятають.

Ось дуже яскравий приклад, чому не треба затягувати, а робити операцію, якщо є можливість. В малого поки що Слава Богу все добре, але якщо б були аденоїди, то краще їх вирізати.
Mary Awa Офлайн


 

Re: Аденоїди

Повідомлення krapk@ » 31 серпня 2012, 13:25

Mary Awa написав:але якщо б були аденоїди, то краще їх вирізати.


але адноїди є у всіх. Це ж мигдалики, яких всього є 5 і вони утворюють кільце, виконуючи дуже важливу роль для діток в їх імунній системі. Але коли є показання, тобтор вони настільки збільшені, що відсутнє носове дихання і дитина може вночі захихнутися, тоді звісно краще вирізати. Але вони знову виростуть, з ймовірністю 90% якщо дитині ще нема 6-7 років.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Аденоїди

Повідомлення Mary Awa » 31 серпня 2012, 15:48

Аденоїд - це збільшений та запалений глотковий мигдалик,який стає джерелом інфекції та причиною запалення вуха та інших ускладень. Звичайно здоровий глотковий мигдалик вирізати не потрібно.
Mary Awa Офлайн


 

Re: Аденоїди

Повідомлення Mary Awa » 31 серпня 2012, 15:53

В мене в дитинстві ( до 6років) могло бути 5-6ангін на рік, навіть, влітку. Морозива звичайно я не бачила, мама завжди розтоплювала його в горнятку, якщо я дуже хотіла. Мама ходила зі мною до лікарів, що мені вирізали гланди, але вони також почали говорити про імунну систему. Лікували всякими спреями, антибіотиками, полосканнями, промиваннями і т.д.Мигдалики вірізала собі в 19років, але запізно, маю позитивні ревмо-проби.
Якщо мигдалики хворі, хронічно запалені то вони вже не можуть виконувати ролі імунологічного барєру, а самі стають причиною захворювання. Ось маю тепер ревматизм із хронічного тонзиліту, через невчасно зроблену тонзилектомію.
Mary Awa Офлайн


 

Re: Аденоїди

Повідомлення Dribchuk » 11 жовтня 2012, 13:32

В нас теж гостро постало питання аденоїдів, так як з червня місяця в дитини вже 3й отит середнього вуха. І все через мигдалики. Цього разу ситуація дуже серйозна і лікарка задумується над видаленням мигдаликів, але ситуація у нас 2х значна. В дитини знижений імунітет (про що свідчить імунограма), не має щеплень, перенесла пневмонію в 6 міс схильна до респіраторних інфекцій. Видалення мигдаликів може привести до частих бронхітів та пневмоній через відсутність природного імунного барєру. Плюс лікарка категорично боїться давати дитині загальний наркоз, через низьку вагу.
В мене в дитинстві впринципі були ті ж проблеми - постійні ангіни через запалені аденоїди. Мене вилікував лікар Гомза - я ходиа на промивання, фізпроцедури і він змащував горло якимсь розчином, який сам робив. Тому я дуже сподіваюся що ми зможемо обійтися без операції.
Ще таке питання - комусь робили ендоскопію носоглотки? В Тернополі таке роблять?
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Аденоїди

Повідомлення krapk@ » 21 листопада 2012, 14:54

ендоскоп є в дитячій обласній, але я не уявляю як дитині його в носика засунти. Сама б хотіла знати чи піхропує через аденоїди і який ступінь чи то просто аденоїдит.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Аденоїди

Повідомлення Natalinda » 07 березня 2013, 03:06

Таня, Іра, як справи у діток?
Хочк вас перепитати як саме оглядав лор? Пхав оте дзеркальце в рот?
В Юрчика тоже аденоїди. Я мала підозру через похрапування. Тиждень капала/промивала шалфеєм. Вроді як є покращення. З понеділка знову тиждень маємо капати.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Аденоїди

Повідомлення bublegum » 07 березня 2013, 09:53

ой ой дівчата!!ці противнющі аденоїди....ми такод пройшли через це пекло!!!!с вересня місяця ми хворіли ангінами...в грудні постало питання про їх видалення!але я сльозно попросилася на лікування...в січні місяці якось трохи стало легше, але вирішили змінити доктора! Результати були зовсім іншими, чи то просто методика лікування цього доктора інша...але факт у тому що все пройшло...але як згадаю ці промивання, ці лікарства і спреї дорогущі....ми навіть мочою свіжою і тепленькою носа промивали, це я вже до того дочиталась...ароматерапією займались весь цей період з додаванням масла туї і евкаліпту...остаточного результату немаємо, бо нічкою ще спимо з відкритим ротиком, хоча засинаємо соплячи у дві дирочки....сказав нам лікар що результат буде аж восени!!!!
Одужуйте всі кого це торкнулось і майте надію на одужання!!!!
bublegum Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Вухо/горло/носик



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей