Глобальні оголошення!



Кашель(чим лікувати)

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Кашель(чим лікувати)

Повідомлення НікаНіка » 02 листопада 2017, 16:26

Доброго дня. Хочу поділитись нашою ситуацією з сухим кашлем. Почала дочка кашляти, кашель сухий, трошки соплі, почали пити Ереспал 5 днів і на ніч протиалергічне (раніше нам він завжди допомагав). Кашель затих, але через три дні знову почала покашлювати, лікар призначив попити ще 3 дні Ереспал, але кашель повністю не проходив, дочка покашлювала вдень, вночі спала спокійно ( хоть це радувало)..Ми пішли в садок один день і після садочку почався знову неперервний напад кашлю, я подумала що можливо це алергічний кашель від пилюки , так як гуляли і дочка бавилась в сухому листі. Знову почали Ереспал 5 днів, протиалергічне на ніч і лікарка сказала здати кал на глисти. Здала кал, нічого не виявили, а кашель не проходив. Я вже почала вологе прибирання робити часто, іграшки мягкі заховала, тому що не знала від чого. Так вже пройшло більше місяця, аж тут дочка почала навечір неперервно кашляти, це могло бути до години часу, а потім проходило або вночі і від того просиналась. Я вирішила зробити розгорнутий аналіз крові і аналіз показав, що збільшені еозинофіли і лімфоцити. Зразу сказали, що потрібно здавати на глисти і бажано в повний місяць так як більша ймовірність, що покаже. Якраз зараз майже повний місяць, то почала з понеділка кожного дня носити кал на аналіз і аж на четвертий раз показав, що є аскариди, а вони і викликають сухий кашель і провокують алергічні реакції....
НікаНіка Офлайн


 

Поперед.

Повернутись до Вухо/горло/носик



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron