Глобальні оголошення!



Дитячий дерматолог

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Дитячий дерматолог

Повідомлення Marichka » 28 листопада 2013, 00:23

Оксана,шкірвендиспансер на Острозького,така стара будівля.Моя братова водила дитину туди до завідуючої,не знаю прізвища-пізно дзвонити,то лікування було ефективне.Після того всім її рекомендує.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Дитячий дерматолог

Повідомлення nadusha » 28 листопада 2013, 12:00

okcana написав:
nadusha написав:...і ми звернулись в шкірвендиспансер до дитячого дерматолога Голяченко О.Б. Вона: грошей не вимагала, оглянула малих, скептично усміхнулась на наше попереднє лікування, дала направлення на скребок(знайшли міцелій грибів), призначила протигрибкову мазь, Йодоцерин, Сірчану мазь (готову) на 10 днів. Дякувати Богу і цій лікарці вже майже зійшло. Були на повторному прийомі, зробили скребок(не знайшли нічого). Подякували коробкою цукерок. Ще 5 днів доліковуємось і будем надіятись, що зійдуть наші болячки остаточно!


Скажіть будь-ласка де саме знаходиться шкірвендиспансер, і може памятаєте як працю лікарка. В молоі на личку і шийці якісь червоні плямки, на Гоголя дерматолог сказала що то алергія, але я щось сумніваюся, тому хотіла б консультуватися ще десь. Дякую!

Там, де написала Марічка - на Острозького, телефон в реєстратуру 25 38 01, дитячий дерматолог Голяченко приймає щоденно з 9:00 до 12:00 (але передзвоніть на всякий випадок)
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Дитячий дерматолог

Повідомлення KriStar » 28 листопада 2013, 14:19

ох, яка болюча була для нас ця тема. :impossible: Проблеми почалися коли нашій мацьопі не було ще й пів року. Діагноз поставили згодом- атопічний дерматит. Лікували починаючи від гомеопатії, закінчуючи гормональними мазюками, які давали результат лише на короткий проміжок часу. Кожен новий лікар призначав своє лікування. Здали купу аналізів, на глисти, грибок, навіть на алергени, імуноглобулін Е (IgЕ), показав, що десь присутній збій імунітету і є схильність до алергії. Та визначити від чого висипка ми так і не змогли, строга дієта, зміна дитячого порошку, шампунів, не дала ніякого результату. На місцях, де була висипка, робилися рани від того, що дитина все розчухувала, роздирала аж до крові. За рік бородьби, я вирішила відпустити ситуцію, дати дитячому організму перерости...і, о чудо!!! Наша алергія відступила, дивно, та вже майже пів року :aplo: ніякої висипки. Так хочеться вірити, що так буде і далі...
KriStar Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 207
З нами з: 18 вересня 2013, 13:35
Нагороди: 1
слінгомама (1)
Дякував (ла): 194 раз.
Подякували: 254 раз.
Діти: є

Re: Дитячий дерматолог

Повідомлення Vikibee » 28 листопада 2013, 14:33

Малій поставили діагноз атопічний дерматит - 3 тижні тому. Теж розчухувала жахливо до ран під колінцями, на ручках/очках. Ми лікуємося у завідуючої шкір.вен диспансера. За два тижні зійшло почервоніння. Гормонами категорично не лікуємось. Купаємо кожного дня в спеціальній олійці, потім змащуємо кремом. Ще зробили нам мастику у диспансері. + строга дієта на солодке, включаючи фрукти. То нам значно легше від даного лікування. І ця хвороба з віком переростає, у більшості випадків.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Дитячий дерматолог

Повідомлення KriStar » 28 листопада 2013, 20:25

доречі, останнє відео Комаровського по темі
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
, можливо комусь стане у пригоді.
KriStar Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 207
З нами з: 18 вересня 2013, 13:35
Нагороди: 1
слінгомама (1)
Дякував (ла): 194 раз.
Подякували: 254 раз.
Діти: є

Re: Дитячий дерматолог

Повідомлення mavpusya » 29 листопада 2013, 01:26

В нас теж атопічний дерматит. Все було класно, думали переросли, та тут захворіли вітрянкою. ну можете собі уявити - вітрянка+дерматит :scare: Але через місяць все зійшло. Атопікам раджу обласного алерголога, Яна Володимирівна здається. Приймає в обласній лікарні на БАМі. Лікування в дерматологів не допомагало. Нам зараз три роки із хвостом. Після моря шкіра дуже гарно почистилась.
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Дитячий дерматолог

Повідомлення flower » 29 листопада 2013, 10:10

У нас поки теж затишшя і дай Бог шоб і далі так було. Але знаю, що всі загострення якраз на зиму припадають, а літом більше сонечка і шкіра чистенька тому.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Дитячий дерматолог

Повідомлення Vikibee » 29 листопада 2013, 11:44

А ще влітку шкіра виділяє багато підшкірного жиру, тому воно і легше. А в мене таке враження, що у нас вся зима пройде в олійках, кремчиках, мастиках :cry:
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Дитячий дерматолог

Повідомлення KriStar » 29 листопада 2013, 12:41

а в нас було, як не у всіх :yes: літом, навпаки загострювалося. Найгірше було на морі, пов"язую це з соленою водою. Знаю, якщо є якась атопія шкіри, то ні в"якому разі не можна приймати сольові ванни. Трохи на початках нам допомагав Ойлатум для купання+ фізіогель, задоволення не з дешевих, та допомагало.
KriStar Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 207
З нами з: 18 вересня 2013, 13:35
Нагороди: 1
слінгомама (1)
Дякував (ла): 194 раз.
Подякували: 254 раз.
Діти: є

Re: Дитячий дерматолог

Повідомлення mavpusya » 30 листопада 2013, 13:35

А нам якраз найкраще було від купань в солоній воді. от на скільки все індивідуально. :confused:
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Поперед.Далі

Повернутись до Порадьте дитячого лікаря



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron