найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Ви задоволені свої педіатром?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Дільничні педіатри. Ви з ними дружите? Платите?

29 грудня 2013, 11:58

Дрібчик Іра, як тобі теперішня дільнича? які враження про неї?

Re: Дільничні педіатри. Ви з ними дружите? Платите?

29 грудня 2013, 12:13

taranjkaвраження покищо дуже хороше, вона учениця моєї лікарки, та теж про неї гарно відгукується. 2 рази перевіряла її на правильність постановки діагнозу і впринципі все збігалося - і діагноз і лікування. Лишнього не призначає, противниця антибіотиків, про прививки теж з нею домовилася. :wink:

Re: Дільничні педіатри. Ви з ними дружите? Платите?

29 грудня 2013, 21:59

В нас ніби нормальна участкова коли були маленькі приходила, оглядала всі складочки рахувала рекомендували пити ліки але ненастоювала, це за вітамін Д. Хоча інші мами з будинку недуже нею задоволені.

Re: Дільничні педіатри. Ви з ними дружите? Платите?

30 грудня 2013, 09:43

нашою теж не дуже задоволені,часом чую від знайомих,щоб ми собі шукали свою лікарку.А ми з нею нормально,в кабінеті з нею погоджуємось,а так,то маєм свою думку.Звертаємось в крайньому,бо довідок не потрібно.Але тепер знов щомісяця міряєм-важим,то це в нас більше медсестра робить

Re: Дільничні педіатри. Ви з ними дружите? Платите?

15 січня 2014, 17:35

В нас участкова трохи з причудами, довго до неї привикала. Як спеціаліст то хороша, але любить гроші і відверто каже.

Re: Дільничні педіатри. Ви з ними дружите? Платите?

17 січня 2014, 00:15

Маріанна_3 а що за причуди :=):

Re: Дільничні педіатри. Ви з ними дружите? Платите?

21 березня 2014, 15:08

Люди як у вас з педіатрами? бо мені невезе страшно ...це якась засада. спочатку була стара педіатр яка в лютому пішла на пенсію, була дуже на своїму приколі могла лікувати понос фталазолом і кропивою :crazy: а теперішня виписує панадол коли немає температури по 3 рази на день і давати два дні :impossible: а тепер прикальнулася антибіотик змішувати з супрастіном :dash: :dash: :dash: і найплачевніше що не хоче мене чути!!!! як горохом об стіну але я краще знаю свою дитину і як можна приймати не подивившись навіть в карточку???? буду напевне шукати іншу якусь таку лікарку яка б вміла і лікувати і послухати що кажуть батьки :cray:

Re: Дільничні педіатри. Ви з ними дружите? Платите?

21 березня 2014, 15:32

Ameli, к знайдете - дайте контакти :wink:
Я вже не шукаю, бо зрозуміла що переважно в першу чергу лікарі перестраховуються і виписують те що їм треба"по протоколу" - щоб зняти відповідальність.
Поки що мені лише один лікар зустрівся, який виписував все що треба по "протоколу" в карточку, а мені 10 частина з того на рецепт......проте це лікар гінеколог, а от дільничні і педіатри поки що мене жоден не вразив - всі з одного тіста.

Re: Дільничні педіатри. Ви з ними дружите? Платите?

21 березня 2014, 17:15

Я вже другий рік викликаю педіатра додому з пед.каб. "Малечі" Ольгу Михайлівну Дутчак (якщо приїжджає сама на виклик додому, то це коштує 200 грн, якщо везу малу до них на обстеження - 150 грн, повторне - безкоштовно). Мені вона дуже імпонує. В свої 2,8 моя мала ще не приймала жодного разу антибіотик (якось нас минуло поки що), лише місцево в носик одного разу довелося капати. В неї все гарно, чітко, обстежує всю дитину коли приїжджає, а не так як наша дільнича. Можна дзвонити консультуватися, вона ще приймає у лікарні, то завжди їду туди і в день, і в ночі на здачу аналізів при потребі. Так, не дешево, але ніхто тобі не заглядає до кишені (я своїй дільничій, до слова, жодного разу ще нічим не дякувала, навіть не хотілося :ireful: , не той випадок), а тут все чітко - оплатила в касу і маю.

Re: Дільничні педіатри. Ви з ними дружите? Платите?

07 квітня 2014, 23:21

Дівчата, хтось був в Банадиги Н. В. в дит. кабінеті "малеча"? яка ціна першого візиту?
Відповісти