Глобальні оголошення!



Дільничні педіатри. Ви з ними дружите? Платите?

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Ви задоволені свої педіатром?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Дільничні педіатри. Ви з ними дружите? Платите?

Повідомлення mala-karta » 18 лютого 2011, 14:51

це правильно :)

а то дійсно, бувають часом такі тітоньки, що себе мало не королівнами вважають.

Ми з завідуючою не спілкувались, але лікарі в нас хороші. Ясно, що коли ми таки почали робити прививки - вони раділи значно більше, ніж коли ми писали відмову, але ніякого хамтсва ніколи не було.

КлубНіка, я би певно, злякалась, заставила би мужа зі мною ходити.
Так що ти - молодець ;-) !
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Дільничні педіатри. Ви з ними дружите? Платите?

Повідомлення Yummy mummy » 18 лютого 2011, 15:01

Enigma написав:Я собі так думаю, які то до тебе такі лікарі приходять, що роззуваються, якщо це тебе так дивує. :lol: Я ще таких не бачила :)

Чесне слово ше такого не зустрічала, шоб хтось не роззувався прийшовши з вулиці :crazy: ..напевно мені дійсно повезло з лікарями.. :aaaaa:
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Дільничні педіатри. Ви з ними дружите? Платите?

Повідомлення КлубНіка » 18 лютого 2011, 15:56

mala-karta та кого там боятись! :hhh:
Я чемна дівчинка :-| але коли мені починають відверто хамити і обзивати, то роздеру як "тузік тряпку" . Особливо нелюблю отаких, які думають що вони самі умні!
КлубНіка Офлайн


 

Re: Дільничні педіатри. Ви з ними дружите? Платите?

Повідомлення мешканка » 18 лютого 2011, 16:14

КлубНіка написав:mala-karta та кого там боятись! :hhh:
Я чемна дівчинка :-| але коли мені починають відверто хамити і обзивати, то роздеру як "тузік тряпку" . Особливо нелюблю отаких, які думають що вони самі умні!

а в нас інакше й не можна...з нашою тупою системою тільки так. А ще й як хтось тобі розказує, що ти "погана мама", бо не хоч слухатись "хороших лікарів", які так щиро дбають за здоров"я твоєї дитини... :ugeek: :mad:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Дільничні педіатри. Ви з ними дружите? Платите?

Повідомлення TanenRom » 18 лютого 2011, 16:19

мешканка написав:А ще й як хтось тобі розказує, що ти "погана мама", бо не хоч слухатись "хороших лікарів", які так щиро дбають за здоров"я твоєї дитини... :ugeek: :mad:


ЗАБИЛАМ БИ таких лікарів :mad: :mad: :mad:
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Дільничні педіатри. Ви з ними дружите? Платите?

Повідомлення Ira » 18 лютого 2011, 23:29

Yummy mummy написав:
Enigma написав:Я собі так думаю, які то до тебе такі лікарі приходять, що роззуваються, якщо це тебе так дивує. :lol: Я ще таких не бачила :)

Чесне слово ше такого не зустрічала, шоб хтось не роззувався прийшовши з вулиці :crazy: ..напевно мені дійсно повезло з лікарями.. :aaaaa:

Мій чоловік нашій дільничій пакети на взуття дав замість бахіл (в нас їх не було), бо теж навіть не збиралась роззуватись, а коли ми почали вимагати, то вона щось промямлила про поломаний замочок на чоботах. Добре, що хоч руки сама пішла мити :)
У нас з нею стосунки ніякі, ми до неї майже рік не появлялись, бо з неї толку нема ніякого, дуже поганий спеціаліст. Усі мами на нашій дільниці шукають своїх педіатрів, бо та на любий чих назначає зразу антибіотики. З нею одна мама вже навіть хотіла судитись, бо дитина через її лікування чуть присмерті не була, але лікарка слізно просила дати їй добути до пенсії.
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Дільничні педіатри. Ви з ними дружите? Платите?

Повідомлення mala-karta » 18 лютого 2011, 23:46

Ira написав:дитина через її лікування чуть присмерті не була

жах :(
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Дільничні педіатри. Ви з ними дружите? Платите?

Повідомлення Галина » 21 лютого 2011, 12:09

Я зі своєю не сварилась, але не люблю її. Коли викликаю до дитини, то вона переступить поріг квартири і прямо в коридорі огляне, послухає і йде. Максимум в квартирі пробуде 5 хв! А як тільки мала народилася, ми приходили на щомісячний огляд, то вона взагалі казала ви молоді мами начитані, краще за нас все знаєте, то що вам радити. То я до неї тільки по довідки ходжу і як треба лікарняного, а як щось серйозне то йду в обласну до лікарки яку мені порадили. Дякувати Богу ми відбуваємося легкими вірусними захворюваннями без температури і ускладнень, тому до лікарів звертаємось не часто.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Дільничні педіатри. Ви з ними дружите? Платите?

Повідомлення Галина » 21 лютого 2011, 12:35

Був у нас такий випадок, що мала дуже кашляла, соплі рікою, але без температури. А вона каже, що лікарняний дати не може без температури. Я кажу а що ж робити? А вона каже ну, в садок ходити або мати на страховку бабусів, родичів. Але в мене всі родичі ще працюють!!! Як таку дитину вести в садок? То я мусила їй заплатити і аж тоді вона оформила лікарняний.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Дільничні педіатри. Ви з ними дружите? Платите?

Повідомлення Галина » 21 лютого 2011, 12:38

Ira написав: бо з неї толку нема ніякого, дуже поганий спеціаліст. Усі мами на нашій дільниці шукають своїх педіатрів, бо та на любий чих назначає зразу антибіотики.

В нас точно така ж ситуація.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Поперед.Далі

Повернутись до Порадьте дитячого лікаря



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість